Trwa ładowanie...
bErNclBx

Notowania

Przejdź na

Morawiecki w restauracji. Balcerowicz: pogarda dla ludzi, feudalizm

Noszenie maseczek i zachowanie dystansu społecznego to obostrzenia nałożone w związku z trwającym w Polsce stanem epidemii. Służby karzą mandatami za nieprzestrzeganie zasad, tymczasem premier Mateusz Morawiecki zrobił sobie zdjęcie w restauracji, nic sobie nie robiąc z obowiązujących obostrzeń. - To cały ciąg zachowań, które są objawem pogardy dla zwykłych ludzi. Z tego wzięła się słynna już piosenka Kazika. To jest deptanie prawa, które ma obowiązywać innych ludzi, taki ustrój przypomina feudalizm. Podeptanie ludzkiej godności - powiedział w programie "Money. To się liczy" prof. Leszek Balcerowicz, przewodniczący rady Forum Obywatelskiego Rozwoju, były wicepremier i minister finansów.

0
0
26
Podziel się
Komentarze (26)
zobacz więcej komentarzy (26)
bErNclBJ
KOMENTARZE
(26)
wrr
rok temu
Naród też nie będzie miał litości cały pis odpowie za łamanie prawa przed sądem, już nie długo....Polacy wam pokażą gdzie wasze miejsce.
Kolda
rok temu
Ktoś kto podał na tacy zagranicznemu kapitałowi polski przemysł na tacy i wprowadził kolonialne stosunki między Zachodem a nami nie ma prawa się odzywać na żaden temat związany z życiem publicznym. Jego miejsce jest w więzieniu.
greg
rok temu
Czy ten pier ziel balcerowicz zamknie kiedyś r ja?
bErNclCb
A Ty baler?
rok temu
Balcerowicz musi odejsc😂
nckt
rok temu
Ci co już rządzili Naszym krajem powinni zapaść się pod ziemię za nieudolność, pazerność, ale czekają, żeby jeszcze coś wyrwać dla siebie....
...
Następna strona