Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Nadchodzi globalny kryzys. "Trzeba pomóc najsłabszym"

- Nie sądzę, żebyśmy jako cała gospodarka weszła w recesję. Rzeczywiście problemy z żywnością i surowcami energetycznymi są istotne, natomiast z punktu widzenia banku światowego bardziej zastanawiałabym się nad tym, jak pomóc gospodarkom, które na pewno zostaną dotknięte kryzysem - powiedziała w programie "Money. To się Liczy" Małgorzata Starczewska–Krzysztoszek, Wydział Nauk Ekonomicznych UW. - To są gospodarki, które netto są importerami żywności i surowców energetycznych i, na nieszczęście, są to najsłabsze gospodarki na świecie - dodała.

Tagi:
kryzys, gospodarka, bank światowy
0
0
12
Podziel się
Komentarze (12)
zobacz więcej komentarzy (12)
KOMENTARZE
(12)
Jjjj
1 tyg. temu
Bank światowy niech już nikomu nie pomaga, oni "pomogli" prawie całemu światu i mamy teraz co mamy. Biada naszym dzieciom
ifyszxdfcfv b
2 tyg. temu
czyli zlodziejstwo idzie wnajlepsze
Pepe
miesiąc temu
To komu zabierzemy albo każemy spłacać dług zaciągnięty przez rządzących?
edc
miesiąc temu
takie jak polska
goodzmiana
miesiąc temu
Prawie wyzerowaliśmy tzw. WDOWI GROSZ. Zatem zaczynamy powoli kończyć okradanie oszczędzających podnosząc oprocentowanie resztek ich lokat. Przed nami nowe możliwości otwiera grupa chętnych, która dała się nabrać na zerowe koszty pieniądza zaciągając wieloletnie kredyty hipoteczne. Stanowić będą znakomitą bazę do budowy współczesnej grupy niewolników. Jak widzicie prowadzimy dalekowzroczną politykę budowania uzależnionego społeczeństwa od naszej dobrej lub złej woli.