Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
CHE
|

Paczka w RUCHu. W jaki sposób odebrać przesyłkę?

1
Podziel się:

Paczka w RUCHu może czekać na nas w wybranym kiosku i saloniku RUCH. Podpowiadamy, w jaki sposób bezproblemowo odebrać przesyłkę.

Paczka w RUCHu. W jaki sposób odebrać przesyłkę?
Paczka w RUCHu. W jaki sposób odebrać przesyłkę? (Unsplash.com, Alex Mecl)
bECIfpWt

Paczka w RUCHu. W jaki sposób odebrać przesyłkę?

Odbiór paczki w RUCHu możliwy jest również w punktach partnerskich oznakowanych logiem Paczki w RUCHu. Każdy z punktów odbioru możemy znaleźć na portalu paczkawruchu.pl/znajdz-kiosk . 

Gdy paczka w RUCHu dotrze do wskazanego punktu odbioru, na numer telefonu klienta zostanie wysłany 5 lub 6–cyfrowy kod PIN, z którym należy udać się po paczkę. Kod odbioru jest niezbędny do wydania paczki przez sprzedawcę. Paczka będzie czekać przez 5 dni od momentu jej przyjazdu do punktu.

bECIfpWv

Paczka w RUCHu może być przez nas monitorowana na każdym etapie jej transportu. W celu prześledzenia jej trasy należy wystarczy wejść na adres paczkawruchu.pl/sledz-paczke i wpisać numer listu przewozowego w pole śledzenia paczki.

Paczki w RUCHu są dostarczane przez kierowców razem z prasą od rana do każdego punktu RUCH oraz Punktów Partnerskich. Sama usługa w RUCHu umożliwia odbiór przesyłek w tysiącach kiosków i saloników RUCH na terenie całego kraju.

Punkty odbioru paczki w RUCHu możemy znaleźć pod adresem: paczkawruchu.pl/znajdz-kiosk.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECIfpWW
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(1)
Andrzej
6 miesięcy temu
Brakuje jeszcze aplikacji na smartfon aby śledzić przesyłki.