Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Pandemia dała branży po kieszeni. "Nasz biznes bardzo odbił w lipcu"

Kilka miesięcy temu podliczali, że na pandemii stracili kilkadziesiąt milionów złotych. Jak teraz, po omdrożeniu gospodarki - w tym także rozgrywek sportowych - radzi sobie bukmacher STS? - Straty, które ponieśliśmy, są duże. Cały rok nie będzie taki, jak planowaliśmy. Obojętnie jak dobra będzie jesień, nie nadgonimy dwóch, trzech miesięcy całkowicie bez sportu - mówił w programie "Money. To się liczy" prezes STS Mateusz Juroszek. - Bardzo się cieszę, że świat sportu poradził sobie z tą pandemią, bo to jest ważne nie tylko dla firm bukmacherskich, ale w ogóle dla ludzi. Nasz biznes bardzo mocno odbił w lipcu i sierpniu. Dzisiaj szykujemy się na mocną końcówkę roku. Liczę, że ten rok zamkniemy na jakimś sensownym poziomie. I szykujemy się kolejne dwa mocne lata: z mistrzostwami Europy i mistrzostwami świata w piłce nożnej - zapowiadał. Jak dodał, pandemia nie spowodowała, że jego firma musiała z tego powodu zwalniać pracowników.

0
0
2
Podziel się
Komentarze (2)
zobacz więcej komentarzy (2)
KOMENTARZE
(2)
JACK
2 lata temu
TESTY FAŁSZYWIE POZYTYWNE !!!!!! ROBIĄ FAŁSZYWE STATYSTYKI, ŻEBY ZASZCZEPIĆ NASZE DZIECI ŚMIERCIONOŚNYMI SZCZEPIONKAMI BEZ ZGODY RODZICÓW !!! PRECZ Z ŁAPAMI OD NASZYCH DZIECI !!! PRECZ Z BEZPRAWNYM ART 10 D, KTÓRY UMOŻLIWI WSZYSTKO I SPOWODUJE TOTALNE BEZPRAWIE !!! MORDOWANIE ZA BRAK MASKI/NAMORDNIKA, MASOWE, PRZYMUSOWE SZCZEPIENIA BEZBRONNYCH DZIECI, NAUCZYCIELI, LEKARZY, LUDZI STARSZYCH I INNE BEZPRAWNE PODŁE DZIAŁANIA !!! LUDZIE,. NIE DAJCIE SIĘ ZASTRASZYĆ TEJ FAŁSZYWEJ PLANDEMII !!!
JACK
2 lata temu
TESTY FAŁSZYWIE POZYTYWNE !!!!!! ROBIĄ FAŁSZYWE STATYSTYKI, ŻEBY ZASZCZEPIĆ NASZE DZIECI ŚMIERCIONOŚNYMI SZCZEPIONKAMI BEZ ZGODY RODZICÓW !!! PRECZ Z ŁAPAMI OD NASZYCH DZIECI !!! PRECZ Z BEZPRAWNYM ART 10 D, KTÓRY UMOŻLIWI WSZYSTKO I SPOWODUJE TOTALNE BEZPRAWIE !!! MORDOWANIE ZA BRAK MASKI/NAMORDNIKA, MORDOWANIE KONKURENTÓW, SZCZEPIENIA BEZBRONNYCH DZIECI, NAUCZYCIELI, LEKARZY, LUDZI STARSZYCH I INNE BEZPRAWNE PODŁE DZIAŁANIA !!! LUDZIE,. NIE DAJCIE SIĘ ZASTRASZYĆ TEJ FAŁSZYWEJ PLANDEMII !!!