Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Paweł Orlikowski
Paweł Orlikowski
|
aktualizacja

Panika po decyzji rządu. Turyści zmieniają kraje na wakacje

Obowiązkowa kwarantanna dla osób powracających z krajów spoza Unii Europejskiej - ta decyzja rządu wywołała falę problemów. Biura podróży protestują, a turyści zmieniają kraje, do których chcą lecieć na wakacje. - Przede wszystkim fala telefonów, fala próśb o zmianę kierunków na takie, które nie są objęte kwarantanną. Duże zamieszanie i niepewność. W tej sytuacji klienci też nie wiedzą, co będzie za chwilę, czy w również w tak ekspresowym tempie nie zostaną wprowadzone inne zmiany - powiedział w programie "Money. To się liczy" Marcin Wujec, prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych. - Klient zawsze ma prawo zrezygnować, oczywiście im bliżej do wylotu, tym koszty rezygnacji są wyższe. Jednak większość touroperatorów w tym roku stosuje bardzo elastyczne warunki rezerwacji i ich zmian. Są oferty, gdzie do 21 dni przed wylotem można bezpłatnie zmienić opcję na dowolną inną - dodał. Był też pytany o oferty last minute, odparł, że w tym roku...

rozwiń
turystyka
139
Podziel się:
KOMENTARZE
(139)
dsad
3 lata temu
No tak. Nie wymagany certyfikat to buch kwarantanna. Ale cóż wybory kiedyś będą. Wreszcie ludzie 100 sie zastanowią kogo skreślić
Hehe
3 lata temu
Bez przesady. Wyleciałem do Grecji właśnie na last minute i jestem właśnie w hotelu 5 gwiazdkowym za mniej niż pół ceny. Turystów niewielu ceny wyjątkowo korzystne bo inaczej Grecy mogą zwinąć swoje interesy. Pozdrawiam.
abc
3 lata temu
Nie fale problemow, tylko fale hejtu, a jaka to roznica czy wraca z USA czy z Malediwow, Albanii, z Tunezji czy z Kosowa?
few
3 lata temu
zostancie w domach i nie leccie, ja gospodarki dostana o dupie, to szybko zapomna o obostrzeniach! na dajmy sie szantazowac!
aleksio
3 lata temu
Dobrze,że ktoś może zmienić kierunek bo ja niestety nie :(
...
Następna strona