Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Piąta fala zmiecie Polaków z rynku pracy. "Nadrobimy w kolejnych okresach"

- Omikron jest niezwykle zakaźny, bardzo szybko się rozprzestrzenia, wirusolodzy mówią, że możemy dojść do miliona zakażeń dziennie. Ta fala zagarnie olbrzymią część "zakażalnej" ludności polski, po czym zniknie – mówił w programie "Money. To się Liczy" Piotr Kuczyński, analityk domu inwestycyjnego Xelion. – Prawie wszyscy się zakażą, bo zakażają się nawet osoby dwukrotnie szczepione. Będzie to oddziaływało na gospodarkę w perspektywie miesiąca. Czy 4 tygodnie spowodują katastrofę gospodarczą? No raczej nie, nadrobimy to w kolejnych okresach. Ja tutaj jestem optymistą – dodał.

25-01-2022
Tagi:
28 reakcji
4
15
9
Podziel się
Komentarze (9)
zobacz więcej komentarzy (9)
KOMENTARZE
(9)
Mądre
rok temu
Ziewam.
Szyk
rok temu
Nie wiem jak Wy, ale ja WIEM że to wszystko ŚCIEMA.
mmm
rok temu
ile lat tego typa jeszcze będziemy oglądać w mediach???
jarema
rok temu
przed chwilą A ile fal potrzeba, by znieść z rynku epidemiologów, fałszywych proroków podających się za lekarzy, legitymujących się , o zgrozo , dyplomami Uniwersytetów Medycznych.? Pogońmy ich , by przestali straszyć ludzi wtedy wszystko wróci do normy.
CZARNOWIDZ
rok temu
Jak byłyby Granice to już byłoby po chorobie - A tak dziennie się przemieszcza setki tysięcy i roznoszą choroby - A tym bardziej, że w Unii życie, zdrowie człowieka nie ma znaczenia - Jedynie się liczy Kas