Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Damian Szymański
Damian Szymański
|
aktualizacja

Piąta fala zmiecie Polaków z rynku pracy. "Nadrobimy w kolejnych okresach"

- Omikron jest niezwykle zakaźny, bardzo szybko się rozprzestrzenia, wirusolodzy mówią, że możemy dojść do miliona zakażeń dziennie. Ta fala zagarnie olbrzymią część "zakażalnej" ludności polski, po czym zniknie – mówił w programie "Money. To się Liczy" Piotr Kuczyński, analityk domu inwestycyjnego Xelion. – Prawie wszyscy się zakażą, bo zakażają się nawet osoby dwukrotnie szczepione. Będzie to oddziaływało na gospodarkę w perspektywie miesiąca. Czy 4 tygodnie spowodują katastrofę gospodarczą? No raczej nie, nadrobimy to w kolejnych okresach. Ja tutaj jestem optymistą – dodał.

9
Podziel się:
KOMENTARZE
(9)
Mądre
2 lata temu
Ziewam.
Szyk
2 lata temu
Nie wiem jak Wy, ale ja WIEM że to wszystko ŚCIEMA.
mmm
2 lata temu
ile lat tego typa jeszcze będziemy oglądać w mediach???
jarema
2 lata temu
przed chwilą A ile fal potrzeba, by znieść z rynku epidemiologów, fałszywych proroków podających się za lekarzy, legitymujących się , o zgrozo , dyplomami Uniwersytetów Medycznych.? Pogońmy ich , by przestali straszyć ludzi wtedy wszystko wróci do normy.
CZARNOWIDZ
2 lata temu
Jak byłyby Granice to już byłoby po chorobie - A tak dziennie się przemieszcza setki tysięcy i roznoszą choroby - A tym bardziej, że w Unii życie, zdrowie człowieka nie ma znaczenia - Jedynie się liczy Kas