Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Polacy wrócili do kraju. W niedzielę ostatni #LOT do domu

Niedziela 5 kwietnia to ostatni dzień akcji "Lot do Domu" - przypomina ministerstwo spraw zagranicznych. Do kraju przyleci siedem samolotów z europejskich lotnisk.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Shutterstock.com)
LOT realizował akcje sprowadzania Polaków do domu od 15 marca

W niedzielę planowane są loty z Bergen (Norwegia), Dublina (Irlandia), Londynu i Saint Helier na wyspie Jersey (Wielka Brytania), Pragi (Czechy), Sztokholmu (Szwecja) i Zurychu (Szwajcaria) - poinformowało MSZ.

Pierwsze specjalne rejsy dla Polaków, którzy utknęli na zagranicznych wakacjach lub mieszkają za granicą, ale zdecydowali się na powrót, odbyły się 15 marca i przeprowadzane były codziennie. Większość lotów odbyło się z lotnisk europejskich, ale były też loty z dużo bardziej odległych kierunków, np. Bangkoku czy Buenos Aires. Przy tej okazji samolot LOT-u odbył też najdłuższy w swej historii rejs – do Sydney. Pasażerowie spędzili w powietrzu 24 godziny.

Kolejka do odprawy ustawiła się na 5 godzin przed planowanym wylotem
24 godziny w samolocie. Historyczny lot z Sydney oczami pasażera

LOT przypomina, że odprawa na specjalne rejsy czarterowe będzie możliwa wyłącznie na lotnisku, nie ma możliwości dokonania odprawy online. Wyjątkiem objęte są tylko rejsy z Londynu (lotnisko London-Heathrow), gdzie odprawa on-line zostaje utrzymana. Pozostali pasażerowie proszeni są o korzystanie z odprawy na lotnisku. Prosimy o uwzględnienie zmian w swoim planie podróży i przybycie na lotnisko z dużym wyprzedzeniem czasowym.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Obejrzyj i dowiedz się, jak chronić się przed koronawirusem

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
05-04-2020

ciekawskawszyscy się bardzo cieszą że wracacie:-) A czym jedziecie do domostw z lotniska? Czy wasze rodziny przestrzegają z wami kwarantanny. czy myślą że ich … Czytaj całość

05-04-2020

JaSuper Panie Prezydencie!!!!!

05-04-2020

mirekNo wreszcie się skończy dostawa do Polski KORONAWIRUSA

Rozwiń komentarze (186)