Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Studio Kongres590 – "Gotowanie to moja pasja, pomaganie to misja".

2
Podziel się

W Polsce każdego dnia rośnie liczba inicjatyw, niosących bezinteresowną pomoc innym. Jako Kongres 590 aktywnie włączamy się we wszystkie inicjatywy, mające na celu wspierać polską gospodarkę i pomóc utrzymać się firmom na rynku. Tym razem, w trzecim Live Chat Studia Kongres 590 gościem będzie Katia Roman – Trzaska, szefowa Little Chef, która w czasie pandemii wspiera medyków walczących o ludzkie życie.

Studio Kongres590 – "Gotowanie to moja pasja, pomaganie to misja".
(materiały partnera)
bDZfUnTV

Informacja prasowa

Katia Roman-Trzaska, założycielka Little Chef, to kobieta z misją, która od lat wspiera młodych ludzi z domów dziecka. Dla firmy, której codziennością była nauka gotowania, edukacja kulinarna, organizacja kulinarnych eventów, zamknięcie na czas kwarantanny mogło być katastrofą.

Wszyscy są zamknięci w domach, zajęcia edukacyjne, imprezy urodzinowe odwołane, a na utrzymaniu zespół i przestrzeń. Jednocześnie okazuje się, że medycy, którzy na co dzień ratują zdrowie i życie obywateli, często nie mają nawet czasu, aby zrobić zakupy i przygotować sobie posiłku. Katia postanowiła – „od dziś gotujemy zupy dla medyków”.

bDZfUnTX

Cały zespół, przyjaciele, znajomi podchwycili pomysł i zaczęła się akcja zbierania produktów i słoików. Od kilkudziesięciu posiłków dziennie do kilkuset. Pojawiają się nowi potrzebujący, ale też nowi wspierający, zarówno indywidualnie jak i firmowo.

Za nami miesiąc kwarantanny - jak to wpłynęło na biznes kulinarny, a także jak udało się zbudować nową wspólnotę? Będziemy o tym rozmawiać w Studio Kongres 590. Transmisja live na profilu facebookowym Kongres 590 w piątek 17 kwietnia o godzinie 17:30. Zachęcamy do zadawania pytań w komentarzach.

O Studio Kongres590

To nowy cykl spotkań w sieci. W wirtualnym studio rozmawiamy z innowatorami, przedsiębiorcami i naukowcami. Z ludźmi, którzy pomagają społeczeństwu i przemysłowi lepiej funkcjonować w czasie pandemii. Chcemy pokazywać ciekawe pomysły i promować tych, którzy je realizują. Tym samym chcemy aktywnie promować polską myśl techniczną i przedsiębiorczość, która wspieraliśmy podczas corocznych spotkań w Jasionce pod Rzeszowem.

O Kongresie 590

Idea Kongresu 590 jest spójna z wizją państwa, którego bogactwo ma być powiększane w oparciu o własne zasoby - zarówno ludzkie, jak i naturalne. Dlatego Kongres 590 to forum wymiany idei i doświadczeń polskich specjalistów z zakresu biznesu, nauki, polityki i legislacji.

bDZfUnUd

Informacja prasowa

bDZfUnUy
Źródło:
Artykuł sponsorowany
KOMENTARZE
(2)
boniks
12 miesięcy temu
media expert ruszyło własnie z ciekawym konkursem kulinarnym gdzie można wygrac mini grill ;D ja startuje!
sałatka z wyc...
rok temu
Nie ufam chudym kucharzom.