Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ukraina uderzy w polskich producentów płytek? "Doszły do nas niepokojące sygnały"

Polscy producenci płytek będą mieli problemy na Ukrainie przez dodatkowe cła? - To jest wiadomość z ostatnich dni. Doszły do nas takie niepokojące sygnały - mówił w programie "Money. To się liczy" Amadeusz Kowalski, wiceprezes zarządu Grupy Tubądzin. Jak dodawał jednak, Ukraina ma podpisane z Unią Europejską porozumienie o wolnym handlu i wprowadzenie dodatkowych ceł byłoby łamaniem tej umowy oraz wiązałoby się z cłami odwetowymi. Kowalski wskazuje, że Ukraińcom może chodzić o ochronę własnego rynku. Cała branża czeka jednak na szczegóły, gdyż obecnie w temacie wiele jest domysłów.

15-06-2021
Tagi:
ukraina, video
0
0
33
Podziel się
Komentarze (33)
zobacz więcej komentarzy (33)
KOMENTARZE
(33)
trata
rok temu
gdzie mój wpis
zeta
rok temu
Robi się interesy na Ukrainie, to im się też musi opłacać.
Fred 43
rok temu
Dej nadstawiajmy upaninie ,Czechom i komu jeszcze tam przyjdzie do głowy kaczorowi. Wstyd . Czas zacząć myśleć o polityce zagranicznej i nie pozostawiać przedsiębiorców samych sobie
obserwator
rok temu
bardzo dobrze, niech dalej solidaruchy ściągają do Polski banderowców, niech leczą ich za friko , niech dalej dają im pieniądze ,dla niepoznaki nazywane pożyczkami.
dudek
rok temu
Z Ukraińcami jest własnie taki kłopot ,że nie można im ufać. jestem przekonany,że gdyby byli w Unii to grali by często na antypolskiej nucie. Chętnie by nam dokopali. Myśłę, że ta niechęć wobec Polski tkwi u nich bardzo głęboko, na razie jest skrywana ale nie potrwa to wiecznie. Sprawy historyczne to jedno , a drugie to zwykła ukraińska zazdrość. Są większym krajem i dużo biedniejszym. Mam duze wątpliwości co do dobrosąsiedzkich stosunków z Ukrainą.
...
Następna strona