Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

"Waloryzacja" dotacji dla TVP. "To wykręt. PiS nie tłumaczy się ze swoich wydatków"

- 2,7 mld zł w TVP wydałbym na programy wysokiej jakości, które są ciekawe i bezstronne. Niestety media publiczne w Polsce nie są bezstronne, mówi się o nich, że to media partyjne, rządowe. Przez swój populizm i zabieganie o szerokiego widza tanimi środkami TVP zapracowała na taką złą opinię - powiedział w programie "Newsroom" WP Jan Dworak, były prezes TVP, były przewodniczący KRRiT. – Ubolewam nad tym, bo jestem związany z ideą mediów publicznych. PiS mówi, że dodatkowe 700 mln zł dla TVP to waloryzacja. Daj boże, żeby każdy emeryt mógł na taką podwyżkę liczyć. To oczywiście jest wykręt. Po 7 latach rządów PiS przyzwyczaiłem się do tego, że PiS się ze swoich wydatków nie tłumaczy. Jedyne wytłumaczenie jest takie, że TVP dostanie więcej pieniędzy, bo taka jest potrzeba, nie padł ani jeden merytoryczny argument. Znów słyszymy o putinflacji, a przecież wiemy, że przed wojną, a nawet przed pandemią były już oznaki tego, że ceny idą w górę. To w ogóle nie...

rozwiń
0
0
63
Podziel się
Komentarze (63)
zobacz więcej komentarzy (63)
KOMENTARZE
(63)
Julita
2 miesiące temu
Jaja niech przestaną robić te pożal się Boże robić te koncerty z Martynikiem który za ich rządów PiS dorobił się dosyć
Julita
2 miesiące temu
Grzegorz po nowym roku będziesz się radować jak ci nie starczy do pierwszego. Czy wy jesteście ślepi i glusi.
Julita
2 miesiące temu
Miliardy na TVP to grzech rządzących tv zarabia na reklamach po 20mminut między programami powtórki na każdym programie film na pierwszym jutro na drugim potem następny kanał i tak w kółko. Co wyprawiali z tymi meczami na trzech programach po co jest kanał sportowy. Zero organizacji.
Vss
2 miesiące temu
Dziennikarzu przedstawiaj się bo niewiadomo który te bzdury pisze, PiS wygra wybory z poparciem 45% i nie pomoże twoje produkowanie się Polacy nie chcą powrotu do biedy lewackiej.
aaaaaaaaaaaaa...
2 miesiące temu
Kiedy taka sama waloryzacja emerytur?
...
Następna strona