Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Gry komputerowe. Polacy wyprodukowali oficjalną grę do najnowszego filmu z Rockym

0
Podziel się

Gra Real Boxing 2 została oficjalną grą filmu Creed z Sylwestrem Stallone, którego premiera zaplanowana jest na listopad bieżącego roku.

Gry komputerowe. Polacy wyprodukowali oficjalną grę do najnowszego filmu z Rockym
(Vivid Games/materialy prasowe)
bDzFmGrp

Zgodnie z porozumieniem pomiędzy polskim producentem gier komputerowych Vivid Games a MGM Interactive - oddziałem Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc., gra Real Boxing 2 została oficjalną grą filmu Creed, którego premiera zaplanowana jest na listopad bieżącego roku. Rocky'ego Balboę zagra w nim ponownie, po dziewięciu latach Sylwester Stallone.

Gra ukaże się w Apple App Store i Google Play Store przed premierą filmu Creed.
Vivid Games uzyskał również prawa do wykorzystania w grze Real Boxing 2 postaci ze wszystkich części filmów z serii "Rocky".

W "Real Boxing 2 Creed" gracz wcieli się w rolę Adonisa Johnsona, głównego bohatera filmu, którego trenować będzie legendarny Rocky Balboa, grany w filmie ponownie przez Sylwestra Stallone. Gracz będzie pokonywał kolejne etapy kariery w trybie single i multiplayer.

bDzFmGrr

Kolejne aktualizacje wprowadzą klasyczne pojedynki z kultowej serii filmów "Rocky", pozwalając graczom walczyć jako Rocky w legendarnych starciach przeciwko Apollo Creedowi, Clubberowi Langowi czy Ivanowi Drago.

- Partnerstwo z MGM i praca przy jednym z największych filmów bokserskich wszech czasów jest olbrzymim osiągnięciem dla naszej firmy, które jednocześnie znacząco podnosi atrakcyjność i potencjał marketingowy naszego produktu. Jesteśmy przekonani, że film "Creed" i gra "Real Boxing 2" to doskonałe połączenie - powiedział prezes Vivid Remigiusz Kościelny, cytowany w komunikacie.

- Ogromny sukces gry "Real Boxing" sprawił, że Vivid Games stał się dla MGM idealnym partnerem do stworzenia oficjalnej gry mobilnej filmu "Creed". Jesteśmy zachwyceni możliwością współpracy z Vivid Games, tworząc produkt, łączący dwie niezwykle ekscytujące marki z myślą o największych fanach gier mobilnych - dodała MGM VP Global Licensing, Consumer Products & Interactive Tricia Samuels.

Mobilna gra free-to-play od Vivid Games ukaże się w Apple App Store i Google Play Store przed premierą filmu, już w listopadzie. Partnerstwo zaaranżował oraz wspiera Funtactix, jedyny niezależny wydawca skupiony w szczególności na budowaniu mobilnych gier free-to-play dla najważniejszych filmów kasowych.

bDzFmGrx

Notowania tygodniowe akcji Vivid Games

Vivid Games S.A. działa na rynku gier od 2006 r. Jest jednym z najnowocześniejszych, niezależnych studiów deweloperskich w Europie. Spółka zajmuje się produkcją gier na smartfony i konsole przenośne. Dotychczas najważniejszym tytułem w dorobku firmy jest światowy hit "Real Boxing". W czerwcu 2012 r. Vivid Games zadebiutował na rynku NewConnect.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

bDzFmGrS
giełda
wiadomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)