Notowania

wiadomości
23.03.2017 14:54

Konferencja Country Risk 2017

Już po raz dwunasty Coface organizuje Country Risk Conference, poświęconą ryzykom w międzynarodowych i krajowych transakcjach handlowych i wspieraniu bezpiecznego rozwoju i eksportu polskich przedsiębiorstw.

Podziel się
Dodaj komentarz

Już po raz dwunasty Coface zorganizowała Country Risk Conference, poświęconą ryzykom w międzynarodowych i krajowych transakcjach handlowych i wspieraniu bezpiecznego rozwoju i eksportu polskich przedsiębiorstw.

Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem: „Czy niepewność geopolityczna ograniczy wzrost gospodarczy?”.

Zaproszenie, jako Gość Specjalny przyjął prof. Marek Belka.

Konferencja Country Risk 2017 odbyła się w hotelu Sheraton w Warszawie. Partnerem strategicznym jest Bank Credit Agricole.

Konferencje Country Risk są organizowane od 20 lat przez międzynarodowego ubezpieczyciela należności Coface w wielu krajach świata. Podczas spotkań, menedżerowie podejmujący strategiczne decyzje związane z rozwojem biznesu, mogą zapoznać się z analizami aktualnych tendencji w światowej gospodarce i oceną ryzyka na poszczególnych rynkach.

Oddziały Coface organizują w swoich krajach regionalne konferencje. Polskie konferencje CRC organizowane są od 2006 roku i co roku gromadzą 250-350 uczestników – reprezentantów największych firm i eksporterów polskich. Konferencje skierowane są do członków zarządów, właścicieli, dyrektorów finansowych, menedżerów działów oceny ryzyka, kontrolingu, księgowości, eksportu oraz podejmujących decyzje w zakresie ochrony lub finansowania należności.

Wśród mówców konferencji w Warszawie gościliśmy wielu polskich i zagranicznych ekonomistów i analityków (m.in. prof. Leszka Balcerowicza, prof. Witolda Orłowskiego, Stanisława Cioska, Ryszarda Petru, Ilonę Antoniszyn-Klik, Jakuba Borowskiego, Krzysztofa Rybińskiego, Małgorzatę Starczewską-Krzysztoszek, Andrzeja Sadowskiego, Macieja Relugę, Przemysława Kwietnia), specjalistów z organizacji gospodarczych, a także polskich eksporterów-praktyków.

Informacja prasowa

Tagi: wiadomości, gospodarka, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
23-03-2017

genfalkoPytanie zasadnicze - czy my Polacy mamy jeszcze jakieś własne firmy? Pewne że jesteśmy niewolniczą siłą roboczą u obcych.

23-03-2017

obserwatorW kolejnym etapie Antonio ma rewirów ać rowery dla potrzeb OT.

23-03-2017

likoTa gospodarka ma się lepiej a większa liczba ludzi robi za beduinów i dostaje 1400zł na ręke.

Rozwiń komentarze (3)