Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
handel
19.06.2018 17:03

Torebki Wittchena znowu pojawią się w Lidlu. Jest umowa na 11 milionów

Torebki i akcesoria Wittchena znowu trafią na półki Lidla. Firmy właśnie podpisały umowę i w dyskontach niemieckiej sieci pojawią się artykuły o łączniej wartości 11 mln zł.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Wittchen, mat. prasowe)
To już kolejna umowa Lidla i Wittchena w tym roku

Torebki i akcesoria Wittchena znowu trafią na półki Lidla. Firmy właśnie podpisały umowę i w dyskontach niemieckiej sieci pojawią się artykuły o łączniej wartości 11 mln zł netto. To kolejna taka umowa w tym roku.

W kwietniu Wittchen porozumiał się z siecią dyskontów na dostawy wyrobów skórzanych na 13,5 mln zł netto. Teraz Wittchen informuje o nowej umowie - tym razem na 11 mln. Współpraca firm trwa już od kilku lat. W niektórych latach sprzedaż w Lidlu dawała polskiej firmie ponad 11 proc. całorocznych przychodów.

Polacy szturmują Lidla. Wszystko przez markowe torebki. A jak wymawia się ich nazwę? Zobacz wideo:

W I kwartale 2018 r. przychody Grupy Wittchen w wzrosły o 18 proc. w porównaniu do analogicznego okresu w 2017 r., do poziomu 43,3 mln zł. Wzrost w segmencie detalicznym wyniósł 21 procent.

Notowana od 2015 r. na warszawskiej giełdzie firma zwiększa nie tylko sprzedaż w dyskontach, ale również w internecie. Produkty Wittchena przez internet można również kupić na Ukrainie, w Rosji czy w Niemczech. W I kwartale firma otworzyła w Polsce też dwa nowe salony.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez * *dziejesie.wp.pl

Tagi: handel, handel detaliczny, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
19-06-2018

bubutandeta robiona w Chinach, a ceny z kosmosu

20-06-2018

MoSzczerze, to straszny wstyd nosić te torebki. Dobrze, że ich nie mam, bo inaczej spaliła yam się że wstydu na ulicy

19-06-2018

NormalnyUnikajcie rodacy Lidl to Niemiecka sieć nie kupować i omijać z dala . Niemcy już szykują nam następną niespodziankę po ktorej nam sie nogi mogą ugiąć … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (50)