Notowania

"Uderzyła mnie duża niespójność". Ekspert FOR o expose Morawieckiego

Jedynym pozytywnym aspektem tego expose była jego estetyka. To, że słowa były poprawnie wypowiedziane - mówi ekonomista Marek Tatała, wiceprezes Forum Obywatelskiego Rozwoju. - Chociaż pojedyncze błędy językowe też dało się znaleźć - dodaje i zaznacza, że w innych aspektach expose nowego premiera wypadło już dużo gorzej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(WP)

Jedynym pozytywnym aspektem tego expose była jego estetyka. To, że słowa były poprawnie wypowiedziane - mówi ekonomista Marek Tatała, wiceprezes Forum Obywatelskiego Rozwoju. - Chociaż pojedyncze błędy językowe też dało się znaleźć - dodaje i zaznacza, że w innych aspektach nowy premier wypadł już dużo gorzej.

- To, co mnie uderzyło, to duża niespójność pomiędzy tym, co usłyszeliśmy z ust nowego premiera, a tym, co w tej chwili jest procedowane w Sejmie za aprobatą rządu - powiedział w rozmowie z money.pl Tatała. Co dokładnie miał na myśli? Zobacz nasz materiał wideo.

Tagi: morawiecki, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
12-12-2017

SzokExpert Hahaha....błazen !

12-12-2017

sften analityk wykrył niespójność - widzisz go jaki bystrzaczek a jak trzeba robić to go nie ma do roboty

13-12-2017

WojtA która część dla tego eksperta była niejasna ta że dalej będzie walczył z oszustami czy że ludzie będą się bogadzic. Ja wiem że mając takie guru jak … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (14)

Wybrane dla Ciebie