Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. Tomasz Sąsiada
|

"Uderzyła mnie duża niespójność". Ekspert FOR o expose Morawieckiego

14
Podziel się:

Jedynym pozytywnym aspektem tego expose była jego estetyka. To, że słowa były poprawnie wypowiedziane - mówi ekonomista Marek Tatała, wiceprezes Forum Obywatelskiego Rozwoju. - Chociaż pojedyncze błędy językowe też dało się znaleźć - dodaje i zaznacza, że w innych aspektach expose nowego premiera wypadło już dużo gorzej.

"Uderzyła mnie duża niespójność". Ekspert FOR o expose Morawieckiego
(WP)

Jedynym pozytywnym aspektem tego expose była jego estetyka. To, że słowa były poprawnie wypowiedziane - mówi ekonomista Marek Tatała, wiceprezes Forum Obywatelskiego Rozwoju. - Chociaż pojedyncze błędy językowe też dało się znaleźć - dodaje i zaznacza, że w innych aspektach nowy premier wypadł już dużo gorzej.

- To, co mnie uderzyło, to duża niespójność pomiędzy tym, co usłyszeliśmy z ust nowego premiera, a tym, co w tej chwili jest procedowane w Sejmie za aprobatą rządu - powiedział w rozmowie z money.pl Tatała. Co dokładnie miał na myśli? Zobacz nasz materiał wideo.

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(14)
Grzegorz
7 lat temu
Balcerowiczowi i wam kmiotki dziękujemy
bvgfre
7 lat temu
ekonomista Marek Tatała, został Nowym Premierem już po jednym dniu urzędowania Morawieckiego. Jego Błyskotliwość i wiedza oraz doświadczenie rzuciły Polaków na kolana ....Kim jest ten pieniacz ????
coraz weselej...
7 lat temu
I nie dowiedziałem się czy pan ekonomista jest za podniesieniem zadłużenia do 10 trylionów, czy do jedenastu.
zastanawiając...
7 lat temu
a propos estetyki, czy niedogolona morda jest estetyczna, szczególnie w szczurzym wydaniu?
mihau
7 lat temu
Tutaj nie mamy niespójności tylko pseudo eksperta. Niespójność to sobie możesz Pan stwierdzić za pół roku, czy Morawiecki dąży do tego o czym mówił, a nie teraz.