Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Sklep z papierosami dla dzieci. "Mamie powiedz, że to kadzidełka"

21
Podziel się

Papierosy porzeczkowe, malinowo-brzoskwiniowe, melonowe i cytrynowe. Już w tej chwili na stronie internetowej firmy można zobaczyć ofertę specjalną skierowaną do dzieci.

Sklep z papierosami dla dzieci. "Mamie powiedz, że to kadzidełka"
bEredBGZ

„Witamy w online'owym sklepie SMOK, innowacyjnej marki papierosów po raz pierwszy w historii skierowanych do najmłodszych”. Już wkrótce przy ulicy Szpitalnej w Warszawie zostanie otwarty sklep z papierosami dla dzieci – informuje „Metro Warszawa”.

Papierosy porzeczkowe, malinowo-brzoskwiniowe, melonowe i cytrynowe. Już w tej chwili na stronie internetowej firmy można zobaczyć ofertę specjalną skierowaną do dzieci. Zdjęcia witryny sklepowej, zapowiadającej otwarcie sklepu przy ulicy Szpitalnej, umieścił na Facebooku jeden z internautów.

Na paczkach papierosów w miejscu, gdzie zwyczajowo umieszczana jest informacja o szkodliwości palenia, widnieją hasła: "poczęstuj koleżankę", palenie smoków to czysta przyjemność".

bEredBHb

Ceny wahają się od 12 do 14 zł za paczkę. Na stronie sklepu czytamy, że "Smok" to "innowacyjna marka po raz pierwszy w historii skierowana do młodszych odbiorców". - Czemu możemy sprzedawać SMOKi w Polsce? Mamy swój sekret, ale jak donoszą nam klienci, działa tak, jak powinno działać. A mamie powiedz, że to takie kadzidełka - reklamuje się firma.

Dziennikarze Metro Warszawa skontaktowali się pomysłodawcami sklepu przy ulicy Szpitalnej. Informują, że "Smoki" to produkt skierowany do dzieci w wieku powyżej 6 lat. - Nasze działania są poprzedzone analizą prawną. Ze względu na duże zainteresowanie i pewne kontrowersje, jakie się pojawiły, najprawdopodobniej w poniedziałek zaprosimy na konferencję prasową w naszym pierwszym w Warszawie lokalu stacjonarnym przy ul. Szpitalnej. Wkrótce szczegółowe informacje na ten temat - dodają.

Zgodnie z przepisami za sprzedaż wyrobów tytoniowych niepełnoletnim bez sprawdzania dokumentów, sprzedawca może otrzymać mandat w wysokości 500 zł lub 100 zł, jeśli papierosy sprzedawane były na sztuki. 150 zł grozi za nieumieszczenie informacji o zakazie sprzedaży wyrobów tytoniowych osobom do lat 18.

bEredBHC
wiadomości
gospodarka
gospodarka polska
KOMENTARZE
(21)
egik
4 lata temu
WP - to żenada!!! Wczoraj pisaliście że to prowokacja, cały artykuł i rozmowa z kimś (przepraszam ale nie pamiętam dokładnie) z tego sklepu a dziś artykuł na poważnie o papierosach dla dzieci. Redaktorzy w WP - ocknijcie się. Żenada - WP!
Janeczek
4 lata temu
Nie jest to prawdziwy sklep a tylko akcja ekologów przeciwko smogowi w Warszawie
flisak
4 lata temu
Właśnie sprawdziłem, to tylko akcja propagandowa .
bEredBHD
flisak
4 lata temu
Te szyby już powinny być pobite .
bryza
4 lata temu
A kiedy zdrowa wódeczka dla malucha?a poważnie tymi handlarzami powinien się zająć prokurator natychmiast
...
Następna strona