Notowania

Przejdź na
po
05.05.2017 10:50

Program PO. Mazurek zadaje cztery pytania Platformie

- PO nie ma programu i składa Polakom tylko mgliste deklaracje - oceniła w piątek rzeczniczka PiS Beata Mazurek. Dlatego zadała politykom Platformy pytania m.in. czy chcą podwyższyć wiek emerytalny i zlikwidować lub ograniczyć program "Rodzina 500+".

Podziel się
Dodaj komentarz
(Michał Wargin/East News)

- Dziś w Polsce mamy do czynienia z opozycją totalną, która poza totalną krytyką PiS nie chce, nie potrafi lub nie ma nic do zaoferowania Polakom - stwierdziła rzeczniczka PiS na piątkowej konferencji prasowej.

Oceniła, że PO nie ma programu, a tylko "mgliste deklaracje, z których tak naprawdę nic nie wynika". - Żadnego konkretu, a przecież nie o to chodzi - dodała Mazurek.

Rzeczniczka PiS skierowała więc cztery pytania do polityków PO: czy Platforma podwyższy Polakom wiek emerytalny i do ilu lat, czy ograniczy lub zlikwiduje program 500+, a także, czy PO podtrzymuje deklarację likwidacji IPN i CBA oraz czy zgodzi się na przyjęcie emigrantów.

- Mam nadzieję, że PO będzie miała cywilną odwagę powiedzieć Polakom, w jaki sposób do tych pytań się odnosi - powiedziała Mazurek.

Tagi: po, 500+, wiek emerytalny, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
05-05-2017

MartaOczywiście, że zlikwidować 500+. Dlaczego nieroby i dziecioroby mają być utrzymywane z podatków pracujących? Praca powinna być promowana, a nie … Czytaj całość

05-05-2017

WETERYNARZ małych zwierzątBeatki cztery z PiS są wyjątkowo-YNTYLEGENTNE INACZEJ

05-05-2017

lidia47Kobieto, ogarnij się!!! A co wy zrobiliście?? Zrujnowaliscie Trybunał, zagarnęliście prokuraturę a za chwilę Sądy, zrobiliście pośmiewisko z naszego … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (62)