Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Program PO. Mazurek zadaje cztery pytania Platformie

Program PO. Mazurek zadaje cztery pytania Platformie

Fot. Michał Wargin/East News

- PO nie ma programu i składa Polakom tylko mgliste deklaracje - oceniła w piątek rzeczniczka PiS Beata Mazurek. Dlatego zadała politykom Platformy pytania m.in. czy chcą podwyższyć wiek emerytalny i zlikwidować lub ograniczyć program "Rodzina 500+".

- Dziś w Polsce mamy do czynienia z opozycją totalną, która poza totalną krytyką PiS nie chce, nie potrafi lub nie ma nic do zaoferowania Polakom - stwierdziła rzeczniczka PiS na piątkowej konferencji prasowej.

Oceniła, że PO nie ma programu, a tylko "mgliste deklaracje, z których tak naprawdę nic nie wynika". - Żadnego konkretu, a przecież nie o to chodzi - dodała Mazurek.

Rzeczniczka PiS skierowała więc cztery pytania do polityków PO: czy Platforma podwyższy Polakom wiek emerytalny i do ilu lat, czy ograniczy lub zlikwiduje program 500+, a także, czy PO podtrzymuje deklarację likwidacji IPN i CBA oraz czy zgodzi się na przyjęcie emigrantów.

- Mam nadzieję, że PO będzie miała cywilną odwagę powiedzieć Polakom, w jaki sposób do tych pytań się odnosi - powiedziała Mazurek.

PAP
Czytaj także
Polecane galerie
Qwerty
2017-07-21 08:54
Czy Mazurek to działaczka ruchu transwestytów?
Dfg
2017-06-19 06:49
Fajany chłopak, znaczy dziewczyna z tej Mazurek.
polon
2017-05-19 16:54
Mazurek najbardziej prymitywna i tepa baba .agogdna swej partiiPISowskich nieudaczników
Pokaż wszystkie komentarze (60)