Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wiceminister komentuje nowe osiedle w Warszawie. "Z takimi inwestycjami należy walczyć"

- Jako odpowiedzialna za budownictwo w ogóle sobie nie wyobrażam takiego założenia mieszkaniowego, jak na tych zdjęciach - powiedziała w programie "Money. To się liczy" Anna Kornecka, wiceminister rozwoju, pracy i technologii, komentując fotografie z jednego z nowo budowanych osiedli na warszawskiej Woli. - Ludzie kupują takie mieszkania zazwyczaj na wynajem, ale okazuje się, że wynajęcie takiego mieszkania nie trwa dłużej niż rok, dwa, bo w takich warunkach nie da się mieszkać i finalnie nie jest to żadna polityka mieszkaniowa. Z takimi inwestycjami należy walczyć. A walczy się poprzez planowanie przestrzenne - podkreśliła.

22-02-2021
0
0
251
Podziel się
Komentarze (251)
zobacz więcej komentarzy (251)
KOMENTARZE
(251)
krakus
rok temu
takiego betonowania Krakowa jak w ostatnich latach nie widzialem nigdy............dziwie sie ze ludzie pozwalaja sie tak zabetonowac...... coz takie wladze .developer moze wszystko..ciekawe jak dlugo
Llt
rok temu
Jak się jej nie podoba, to niech wykupi z własnych a nie budżetowych pieniędzy i zburzy. Zbudowane zgodnie z prawem, kto zechce to kupi.
dies irae
rok temu
PAni Minister - pożal się Boże
Abw
rok temu
Coś okropnego taki budynek ,ale kto dał zgodę na jego budowę.Pewnie otrzymał niezłą gratyfikację. Chyba jest jakiś plan zagospodarowania przestrzennego i ktoś kto dba o wygląd miasta. Jak można było pozwolić na powstanie takiej brzydoty. No cóż trochę się na ten temat pogada, szybko zapomni a kasa zasili odpowiednie konta. Na temat hotelu kolosa powstającego w terenie objętym ochroną już się mówić przestało okazuje się że wszystko zgodnie z prawem. Ciekawe ile decydenci dostali łapówki.
Maria
rok temu
Ja osobiście nie mogłabym mieszkać w takiej klitce. Z mężem kupiliśmy sobie prawie 60 metrów kwadratowych w Otwocku od wwwconstruction. Tu przynajmniej jest trochę zieleni i metraż w porządku. Już wolę miec normalne wielkościowo mieszkanie niż cisnąć się w jednym z mieszkanek na wielkim blokowisku tylko po to aby mieszkać w Warszawie.
...
Następna strona