Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kończą się unijne pieniądze. Ostatnia szansa na uzyskanie finansowania

Polska cały czas nie ma dostępu do nowych unijnych pieniędzy. Polacy mogą jednak ubiegać się o środki z poprzedniego rozdania. Te jednak powoli się kończą. - Miesięcznie widzimy dosłownie kilka konkursów, bardzo specyficznych dla np. branży meblarskiej, medycznej czy IT. Ale w żadnym stopniu nie można tego porównywać z tzw. sezonem dotacyjnym, gdy do pozyskania jest bardzo dużo pieniędzy. To, z czym mamy teraz do czynienia, to dosłownie ostatnia szansa na uzyskanie finansowania - mówiła w programie "Money.pl" Karolina Koseska-Mikołajuk, ekspertka ds. dotacji unijnych z firmy Letinn Consulting.

Tagi:
fundusze, wideo, budżet ue, pieniądze, dopłaty
0
0
66
Podziel się
Komentarze (66)
zobacz więcej komentarzy (66)
KOMENTARZE
(66)
general
2 miesiące temu
nie było nie ma i nie będzie w koncu!!!
Moim zdaniem
2 miesiące temu
Co to za biznesmeni którzy mają wypracowywać zysk, a wyciągają łapy po dotacje i jak w naszym kraju nie może być kryzysu, jak do wszystkiego trzeba dopłacać, nawet do biznesmenów. W normalnych krajach jak biznesmen nie ma kasy lub stracił zdolność kredytową to bankrutuje.
Jarosław ;)
2 miesiące temu
Polacy gardzą pieniędzmi z UE, bo to złe pieniądze. Pisolaki wiedzą, że można drenować Polaków z ich pieniędzy np poprzez podatki... Wyborcy PIS chcą płacić wysokie podatki, bo wiedzą, że to jedyna droga do cudu Jarosława. Bieda to cnota a bogactwo to hańba, co wiedzą Obajtek, Morawiecki i cała ferajna pisolaków. UE to zło i Ziobro to wie, bo brał kasę z UE przez 5 lat i czuł się obrzydliwie. Nie chcemy się czuć jak Ziobro...
przykre
2 miesiące temu
Znaczy PISSowcy już wszystko ukradli?
przykre
2 miesiące temu
Znaczy PISSowcy już wszystko ukradli?
...
Następna strona