Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Z aplikacji Stop COVID korzysta 7 tys. osób. Rządzący wyrzucili 6 mln złotych w błoto?

Serwis Spider’sWeb.pl podał, że z aplikacji Stop COVID ProteGO Safe korzysta ledwie 7 tys. osób. Kosztowała 6 mln zł. - To jest dosyć skomplikowana sprawa, ale faktem jest, że Polska nie jest jedynym krajem, w którym do takiego fiaska doszło - podkreśla Krzysztof Izdebski, prawnik i aktywista. W programie "Newsroom" WP podkreślił, że na brak zainteresowania aplikacją składa się kilka czynników, m.in. brak świadomości obywateli, po co mu ta aplikacja, a także niezdecydowanie rządu, czy ma ona być obowiązkowa. Czy zatem były to pieniądze wyrzucone w błoto? - Nie chce stawiać takiej tezy, że one były wyrzucone w błoto, żeby było wrażenie jakiegoś marnotrawstwa, czy wręcz korupcji. To była też kwestia pewnych eksperymentów na początku - ocenia gość WP. Dodaje, że można było trochę poczekać na doświadczenia innych państw.

0
0
221
Podziel się
Komentarze (221)
zobacz więcej komentarzy (221)
KOMENTARZE
(221)
Dziadek
2 lata temu
Oj,Oj tam zaraz wyrzucili,Przecież to rządowa pomoc dla twórców aplikacji .Koszt niecały 1000 na jednego , a w końcu wydali nasze.
xxx
2 lata temu
To jest aplikacja na miare naszych mozliwosci i to nie jest nasze ostatnie slowo!
sdff
2 lata temu
Ależ Wy jesteście nietrzelni ... NIE W BŁOTO .... w SWOJE KIESZENIE
Osd
2 lata temu
Aplikacje,szczepienia,przekop mierzeji.,wycinka drzew, kryształy, głosowanie korespondencyjne, podwyżki naprawdę smutne to wszystko się zrobiło
Patryk
2 lata temu
Respiratory, maseczki, programy, szpitale tymczasowe; oni marzą o kolejnej fali i tysiącach zmarłych, bo będa mogli kręcić lody jak poprzednio. Pandemia spadła im z nieba i zapewne modlą się o jej powrót.
...
Następna strona