Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Towarzystwa ubezpieczeń
AVIVA TUO
Pełna nazwa AVIVA TU OGÓLNYCH S.A.
Adres ul. Prosta 70, 00-838 Warszawa
WWW http://www.aviva.pl
Telefon (022) 557 49 12
Fax (022) 557 49 22
Infolinia 0-801 888 444
Opis Towarzystwo specjalizuje się w ubezpieczeniach gospodarczych dla przedsiębiorstw i instytucji oraz w ubezpieczeniach dla klientów indywidualnych. Większość ubezpieczeń gospodarczych sprzedawana jest za pośrednictwem brokerów. Najważniejsze z nich to ubezpieczenia ogniowe i utraty zysku, ubezpieczenia techniczne, mienia w transporcie i odpowiedzialności cywilnej.

Klientom indywidualnym proponuje ubezpieczenia lokali mieszkań i domów Mój Apartament i Moja Rezydencja, zróżnicowane według zakresu ubezpieczenia i limitów odpowiedzialności. Klienci mogą zawrzeć umowę od razu na 2 lub 3 lata, uzyskując korzystne zniżki.

Kolejnym elementem oferty jest roczne ubezpieczenie Partner w podróży, przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych często wyjeżdżających za granicę, jak również – w wariancie grupowym – dla firm, których pracownicy podróżują służbowo poza Polskę.

Towarzystwo oferuje również trzy warianty ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków Rozsądny Partner oraz grupowe ubezpieczenie NNW Grono. Małym i średnim firmom oferuje pakiet ubezpieczeń Partner Przedsiębiorcy, w którym zakres ochrony ubezpieczeniowej dla tej grupy przedsiębiorstw należy do najszerszych na rynku.

Najnowszą ofertą dla klientów indywidualnych jest pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych sprzedawanych w systemie direct, czyli przez telefon i internet.
Ubezpieczenia on-line Sprawdź najlepsze oferty!