Trwa ładowanie...
bEDJGTzF
Notowania

Rynek Pracy W Polsce – Wszystkie wiadomości

Elektryk w Krakowie – gdzie można znaleźć pracę i jakie są zarobki?
03.09.2020 11:38

PRACA ELEKTRYKA
 / 
Elektryk w Krakowie – gdzie można znaleźć pracę i jakie są zarobki?

Oferty pracy dla elektryków w Krakowie pozwalają na znalezienie zatrudnienia w różnych branżach takich jak przemysł, automatyka czy elektroenergetyka. Wynagrodzenie dla elektryków zazwyczaj mieści się w przedziale 2000-5000 zł, przy czym w Krakowie mniej zarobią elektrycy z wykształceniem średnim, a więcej inżynierowie elektrycy.

Praca dla elektryka we Włocławku – gdzie szukać i jakie są zarobki?
03.09.2020 11:06

ELEKTRYK ZAROBKI
 / 
Praca dla elektryka we Włocławku – gdzie szukać i jakie są zarobki?

Pracę we Włocławku znajdą głównie elektromonterzy, elektrycy samochodowi oraz elektrycy automatycy. Zarobki elektryków zależą od obejmowanego stanowiska i doświadczenia, mogą wynieść średnio do 3500 zł netto.

Praca dla elektryka w Olsztynie – gdzie szukać i ile można zarobić?
03.09.2020 10:12

ELEKTRYK ZAROBKI
 / 
Praca dla elektryka w Olsztynie – gdzie szukać i ile można zarobić?

Pracę w Olsztynie znajdą elektrycy serwisanci, elektromonterzy i elektromechanicy. Ich zarobki wyniosą od 3 000 zł do 5 000 zł brutto miesięcznie

Praca dla elektryka w Częstochowie — gdzie szukać i ile można zarobić?
03.09.2020 9:38

ELEKTRYK ZAROBKI
 / 
Praca dla elektryka w Częstochowie — gdzie szukać i ile można zarobić?

W Częstochowie pracę znajdą elektrycy automatycy, a także elektromonterzy. Ich pensje wyniosą od 3 500 zł do 5 000 zł miesięcznie brutto.

Praca dla elektryka w Warszawie – gdzie szukać i ile można zarobić?
03.09.2020 8:55

ELEKTRYK ZAROBKI
 / 
Praca dla elektryka w Warszawie – gdzie szukać i ile można zarobić?

W Warszawie najwięcej ofert pracy w branży dotyczy elektromonterów. Średnio elektrycy w Warszawie zarobią od 3 500 zł do 5 500 zł miesięcznie.

bEDJGTzH
Praca dla spawacza w Olsztynie – gdzie szukać i ile można zarobić?
01.09.2020 14:22

SPAWACZ
 / 
Praca dla spawacza w Olsztynie – gdzie szukać i ile można zarobić?

Pracę w Olsztynie znajdą spawacze ślusarze i specjaliści w zakresie spawania w osłonach gazowych. Ich pensje wyniosą od 3 500 zł do 4 500 z miesięcznie brutto.

Praca dla spawacza w Sosnowcu — gdzie szukać i ile można zarobić?
01.09.2020 11:25

SPAWACZ
 / 
Praca dla spawacza w Sosnowcu — gdzie szukać i ile można zarobić?

Pracę w Sosnowcu znajdą przede wszystkim spawacze ślusarze i spawacze MAG oraz TIG. Zarobki to około 3 500 zł brutto miesięcznie.

Spawacz w Radomiu — gdzie znajdzie pracę i ile zarobi?
01.09.2020 11:21

SPAWACZ
 / 
Spawacz w Radomiu — gdzie znajdzie pracę i ile zarobi?

W Radomiu oferty pracy dla spawaczy najczęściej dotyczą zatrudnienia specjalistów w zakresie spawania metodami MIG i MAG. Zarobki spawaczy w Radomiu zaczynają się od 3 000 zł brutto miesięcznie.

Praca dla księgowej w Warszawie — gdzie jej szukać i ile można zarobić?
01.09.2020 11:20

KSIĘGOWA PRACA
 / 
Praca dla księgowej w Warszawie — gdzie jej szukać i ile można zarobić?

Rynek pracy w Warszawie oferuje pracę księgowym zarówno w sektorze prywatnym, jak i państwowym. Zarobki księgowych w stolicy należą do najwyższych w kraju i sięgają nawet 8 000 zł miesięcznie.

bEDJGTzN
Spawacz we Włocławku — gdzie znajdzie pracę i ile zarobi?
01.09.2020 11:03

SPAWACZ
 / 
Spawacz we Włocławku — gdzie znajdzie pracę i ile zarobi?

Pracę jako spawacz we Włocławku najszybciej znajdą specjaliści z zakresu spawania w osłonach gazowych lub elektrodami otulonymi. Ich pensje wyniosą od 3 500 zł do nawet 5 000 zł miesięcznie brutto.

Praca jako radca prawny w Radomiu - oferty pracy i zarobki
01.09.2020 10:04

RADCA PRAWNY
 / 
Praca jako radca prawny w Radomiu - oferty pracy i zarobki

Rynek pracy w Radomiu wydaje się mało obiecujący dla radców prawnych. Zatrudnienie znajdą głównie w charakterze pracowników biurowych, których obowiązki jedynie nawiązują do zagadnień z zakresu prawa.

Spawacz w Krakowie – gdzie znajdzie pracę i ile zarobi?
01.09.2020 9:38

SPAWACZ
 / 
Spawacz w Krakowie – gdzie znajdzie pracę i ile zarobi?

Oferty pracy dla spawacza w Krakowie dotyczą najczęściej metod spawania MIG, MAG i TIG. Średnie wynagrodzenie w Krakowie wyniesie około 4 000 zł brutto miesięcznie.

Księgowa w Sosnowcu — gdzie znajdzie pracę i ile zarobi?
01.09.2020 8:47

KSIĘGOWA PRACA
 / 
Księgowa w Sosnowcu — gdzie znajdzie pracę i ile zarobi?

Pracę dla księgowej w Sosnowcu można znaleźć w biurach rachunkowych, bankach i lokalnych małych przedsiębiorstwach. Zarobki wyniosą średnio 2500 zł na rękę.

bEDJGTzO
Księgowa we Włocławku — gdzie znajdzie pracę i ile zarobi?
01.09.2020 8:41

KSIĘGOWA PRACA
 / 
Księgowa we Włocławku — gdzie znajdzie pracę i ile zarobi?

We Włocławku zazwyczaj poszukiwani są doświadczeni księgowi, znikoma ilość ogłoszeń dotyczy pomocy księgowych, czyli stanowisk dla osób chcących zdobyć pierwsze szlify w zawodzie. Średnie zarobki wynoszą 3 500 zł brutto miesięcznie.

Księgowa w Bydgoszczy — gdzie jej szukać i ile można zarobić?
01.09.2020 8:37

KSIĘGOWA PRACA
 / 
Księgowa w Bydgoszczy — gdzie jej szukać i ile można zarobić?

Pracę jako księgowa w Bydgoszczy znaleźć można w lokalnych przedsiębiorstwach i biurach rachunkowych. Poszukiwani są zarówno specjaliści, jak i osoby chcące zdobyć pierwsze szlify w zawodzie.

Radca prawny we Włocławku — gdzie znajdzie pracę i ile zarobi?
01.09.2020 8:28

RYNEK PRACY W POLSCE
 / 
Radca prawny we Włocławku — gdzie znajdzie pracę i ile zarobi?

Radca prawny znajdzie pracę we Włocławku w tamtejszych urzędach administracji państwowej, a także lokalnych kancelariach prawnych zajmujących się odszkodowaniami i windykacją.

Praca jako radca prawny w Olsztynie — gdzie szukać i ile można zarobić?
01.09.2020 8:27

RADCY PRAWNI
 / 
Praca jako radca prawny w Olsztynie — gdzie szukać i ile można zarobić?

Pracę w Olsztynie jako radca prawny znaleźć można w niewielkich, lokalnych kancelariach prawnych, a także urzędach państwowych. Zarobki zaczynać się będą od 3 500 zł brutto miesięcznie i wzrastać wraz z doświadczeniem i stażem pracy.

Praca dla księgowej w Krakowie — gdzie jej szukać i ile można zarobić?
01.09.2020 8:16

KSIĘGOWA PRACA
 / 
Praca dla księgowej w Krakowie — gdzie jej szukać i ile można zarobić?

Księgowa w Krakowie znajdzie zatrudnienie w licznych firmach rodzimych i międzynarodowych, a także w różnego rodzaju instytucjach finansowych. Zarobki księgowych w Krakowie zależą od doświadczenia i stażu pracy.