Trwa ładowanie...
bDajeGOJ

Notowania

Siłownie – Wszystkie wiadomości

33
05.06.2020 17:40

KORONAWIRUS
 / 
Odmrażanie gospodarki. Zobacz, co się zmieni od 6 czerwca

W sobotę wchodzi w życie kolejny etap odmrażania gospodarki. Wracają m.in. baseny i kluby fitness. Dozwolona będzie również organizacja wesel do 150 osób. Wszystko jednak w nowym reżimie sanitarnym.

1
27.05.2020 17:23

SIŁOWNIE
 / 
Siłownie i kluby fitness ruszają 6 czerwca. Będzie się lał pot i płyny dezynfekujące

- Wszystkie ręce na pokład, przygotowujemy kluby i siłownie do ponownego otwarcia - tak informację o możliwości otwarcia 6 czerwca siłowni i klubów fitness Adam Śliwiński, prezes Total Fitness. Jak będzie wyglądał trening? - To jest przedmiotem konsultacji z Ministerstwem Rozwoju. Wytyczne dzielimy na dwie części. Jedna dotyczy bezpieczeństwa i higieny pracy osób zatrudnionych, tu mówimy o środkach ochrony jak maseczki i przyłbice, a druga dotyczy bezpieczeństwa osób trenujących na siłowniach, mówimy o powszechnym dystansie 2 metrów między osobami, regularnej dezynfekcji sprzętów i powierzchni – mówi Adam Śliwiński. - My jako operatorzy klubów i siłowni zabezpieczymy wystarczającą ilość środków dezynfekujących, będą one dostępne w każdej strefie treningowej, będziemy sprawować nad tym dodatkowy nadzór - dodaje.

25
27.05.2020 11:38

ODMRAŻANIE GOSPODARKI
 / 
Siłownie, kluby fitness i baseny wracają. Rząd podał daty

Kolejny etap odmrażania gospodarki. Od soboty 6 czerwca otwarte zostaną m.in. siłownie, kluby fitness, baseny, sauny, solaria, salony masażu i tatuażu. Rząd ogłosił znoszenie kolejnych obostrzeń. Sprawdź, co dokładnie się zmieni i na jakich zasadach będą funkcjonowały otwierane obiekty.

7
27.05.2020 10:34

SIŁOWNIE
 / 
Otwarcie siłowni i klubów fitness. "Wielu przedsiębiorców może wypaść z gry"

- 6 czerwca zobaczymy, które obiekty będą w stanie się otworzyć i spełnić wytyczne - mówi w programie "Newsroom" WP Adam Śliwiński, prezes Total Fitness. Z jego rozeznania wynika jednak, że część przedsiębiorców, zwłaszcza małych, których w tej branży jest najwięcej, jest na skraju bankructwa. - Przestój i powolny powrót do poziomu przychodów z przeszłości zajmie nam od 6 do 12 miesięcy. To będzie bardzo trudny okres i wielu przedsiębiorców w tym czasie może wypaść z gry - uważa. Jego zdaniem spadek przychodów dla całej branży może sięgać nawet 2 mld zł. Na pytanie o skalę problemu odpowiada, że nie ma dokładnych badań, ale w USA banki inwestycyjne analizujące branżę fitness na tamtym kontynencie, przewidują, że w ciągu 6 miesięcy ok. 20-30 proc. lokalizacji może zamienić się w pustostany lub zmienić operatora.

12
27.05.2020 6:46

SIŁOWNIE
 / 
Odmrażanie gospodarki. Otwarcie siłowni na jakich zasadach?

Siłownie i kluby fitness mają zostać otwarte w kolejnym etapie odmrażania gospodarki. Nie oznacza to powrotu do ćwiczeń, jakie znamy sprzed pandemii. Będzie obowiązywał reżim sanitarny, a to oznacza sporo ograniczeń.

bDajeGOL
3
20.05.2020 12:23

ODMRAŻANIE GOSPODARKI
 / 
Otwarcie siłowni i klubów fitness. Kiedy Polacy będą mogli wrócić do treningów?

Pytanie o to, kiedy branża fitness na nowo zostanie otwarta, zastanawia miliony Polaków znużonych czasem spędzonym w izolacji. Podpowiadamy, w jakim czasie powinno nastąpić ponowne otwarcie siłowni i klubów fitness.

6
15.05.2020 15:10

ODMRAŻANIE GOSPODARKI
 / 
​Nieoficjalnie: Siłownie otwarte już za dwa tygodnie

Za dwa tygodnie rząd chce zezwolić na otwarcie siłowni – dowiedzieli się nieoficjalnie reporterzy RMF FM. Na otwarcie basenów prawdopodobnie trzeba jednak będzie poczekać dłużej.

1
15.05.2020 6:27

KORONAWIRUS
 / 
Odmrażanie gospodarki. Polacy czekają na siłownie i obiecują dbać o formę

85 proc. Polaków obiecuje sobie, że po zakończeniu pandemii będzie ćwiczyć więcej niż przed jej wybuchem. I z niecierpliwością czeka na otwarcie siłowni i salonów fitness. Jeśli to szybko nie nastąpi, to branża może się skurczyć o połowę.

156
12.05.2020 21:03

POZEW
 / 
Pozew za koronawirusa. Właściciel siłowni chce pół mln zł od Skarbu Państwa

Radosław Jarmuła, właściciel sieci OTF, złożył w sądzie pozew przeciwko Skarbowi Państwa. Mężczyzna domaga się odszkodowania za straty spowodowane złym - jego zdaniem - zarządzaniem kryzysem wywołanym przez koronawirusa.

bDajeGOR
133
11.05.2020 12:58

KRYZYS
 / 
Branży fitness zostały trzy tygodnie. Jeśli sytuacja nie wróci do normy, siłownie zaczną upadać

Od niemal dwóch miesięcy siłownie i kluby fitness są zamknięte. Jeśli obostrzenia nie zostaną poluzowane, niemal połowa ośrodków sportowych nie utrzyma się dłużej niż miesiąc. Tak wynika z raportu Polskiej Federacji Fitness, który publikuje jako pierwszy money.pl.