Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Paweł Orlikowski
Paweł Orlikowski
|
aktualizacja

Otwarcie siłowni. Szykują się podwyżki, koniec z tanimi karnetami

Od 28 maja siłownie ponownie otwarte. Ćwiczyć może jedna osoba na 15 mkw. Szykują się jednak podwyżki cen. - Podwyżki będą nas spotykać wszędzie, mamy wysoką inflację, podwyżki cen energii i straty, więc naturalną koleją rzeczy będzie zwyżka cen. Każdy indywidualnie będzie planował strategię cenową, ale bardzo bym się zdziwił, gdyby ceny zostały na tym samym poziomie, a już tym bardziej, gdyby zostały obniżone - powiedział w programie "Money. To się liczy" Tomasz Napiórkowski, prezes Polskiej Federacji Fitness. - Ciężko określić konkretny procent, o jaki wzrosną ceny. Przewiduję, że podwyżki będą jako naturalna kolej rzeczy, a czy to będzie kilka czy kilkanaście procent, trudno powiedzieć. Myślę, że kilka procent nie, bo przekładałoby się to na kilka złotych, nikt raczej nie będzie poświęcał czasu, by zmieniać strategię cenową o kilka złotych - dodał.

KOMENTARZE
(13)
Arek
3 lata temu
Dobrze jak podniosą to ja sobie kupię sprzęt i będę ćwiczył w domu zostało mi po pandemi dużo sprzętu dokupie jeszcze trochę i DOWIDZENIA..... także niech nie cwaniakuj ją z tymi cenami
prezes
3 lata temu
ciemny lud wszystko kupi
ViaColor oszu...
3 lata temu
To nie siłownie podnoszą opłaty, ale rząd podniósł opłaty i podatki oraz wprowadził 34 nowe podatki. Tak samo jak w gastronomi ze względu na liczne podwyżki ceny idą do góry.
bbn
3 lata temu
podrozala mi silownia bo pis
aaaa
3 lata temu
Ciekawe, jak ludzie się nauczyli obchodzić bez siłowni, to ciekawe jak ich zachęcą do powrotu podnosząc ceny. No chyba że ktoś chodzi do siłowni się polansować albo popatrzeć, to zapłaci każdą cenę za samo wejście.