Trwa ładowanie...
bDJRqSSt

Notowania

Szkolenia – Wszystkie wiadomości

1
06.03.2021 11:46

PRACA
 / 
Pracownicy chcą podnosić kwalifikacje, ale oczekują wsparcia pracodawców

Pandemia pokazała, że musimy podnosić swoje kwalifikacje. Nie chodzi tylko o dodatkowe szkolenia w dziedzinie, w której już się znamy. Czasami chodzi też o daleko idącą zmianę kierunku kariery, w której to najbardziej pomocne mogą okazać się kompetencje miękkie.

6
12.11.2020 9:31

ŚLEDZTWO
 / 
Akcja CBA. Wyłudził 3,5 mln zł na szkoleniach

CBA zatrzymało mężczyznę, który wyłudzał dofinansowania ze środków publicznych, w tym unijnych, na organizację szkoleń, które nawet się nie odbyły.

01.09.2020 13:19

KURS JĘZYKOWY
 / 
Kurs angielskiego a praca za granicą

Jaki kurs angielskiego wybrać, by przygotować się do pracy w branży logistycznej za granicą?

01.09.2020 12:17

KARIERA ZAWODOWA
 / 
Zmiana branży kariery zawodowej - co się z tym wiąże?

Czasem w życiu przychodzi taki moment, w którym pomysł o zmianie ścieżki naszej dotychczasowej kariery traci na abstrakcyjności. Powody mogą być różne; od zwykłego wypalenia zawodowego, przez pragnienie zmiany czy irytację, skończywszy na poczuciu spełnienia i braku możliwości dalszego rozwoju.

02.08.2020 15:47

SZKOLENIA
 / 
Debaty i konferencje w CV, warto je tam umieścić?

Jestem studentem i dbam o swoje wykształcenie także poza studiami. Często biorę bierny udział w konferencjach i debatach. Czy mogę o tym wspomnieć w CV lub liście motywacyjnym? Czy takie informacje są wartościowe dla pracodawcy? Może tylko aktywny udział powinienem zawrzeć w życiorysie?

bDJRqSSv
01.07.2020 14:03

KURS JĘZYKOWY
 / 
Brak znajomości języków obcych w CV

"Czy brak znajomości języka angielskiego to duży minus dla kandydata do pracy?"

01.07.2020 13:59

PORADY EKSPERTÓW
 / 
Jaki profil w szkole wybrać?

Niedługo stanę przed wyborem profilu w szkole licealnej, matematyczno-fizyczny lub humanistyczny. Uważam, że wybór któregoś z nich zaszufladkuje mnie na pewną grupę zawodową. Niestety nie wiem co chciałbym w przyszłości robić, bo nie mam na razie ukierunkowanych zainteresowań. Jaka grupa zawodowa jest teraz potrzebna na rynku pracy, a raczej jaka będzie za kilka lat?

01.07.2020 11:16

BEZPŁATNY STAŻ
 / 
Obietnica zatrudnienia bez pokrycia?

Jestem studentem ostatniego roku. W kwietniu zacząłem bezpłatny dwumiesięczny staż w dużej firmie. Dostałem obietnicę zatrudnienia. Czy pracodawca może się jednak wymigać od złożonej obietnicy? Czy mogła to być tylko zachęta bez pokrycia? Czy mogę jeszcze zażądać potwierdzenia tego, co mi obiecano?

17
22.06.2020 10:28

KORONAWIRUS
 / 
Paragona szkoli lekarzy i potrzebuje pomocy. Wzięli rządową dotację, którą teraz... oddają rządowej spółce

- Polski Fundusz Rozwoju wypłacił nam z tarczy finansowej subwencję, którą teraz będziemy musieli częściowo oddać jego spółce-córce - mówi money.pl Kinga Łozińska, prezes spółki Paragona, która wynajmuje mieszkania od PFR. Fundusz daje rabat, ale dla firmy to żadna pomoc.

bDJRqSSB
6
11.02.2020 14:13

PRACA
 / 
Co zrobić, by pracownik produkcyjny został w firmie na dłużej?

Znalezienie zaangażowanego i wykwalifikowanego pracownika produkcji to wyzwanie, z którym każdego dnia mierzą się managerowie zespołów oraz właściciele zakładów produkcyjnych. Pozyskanie odpowiedniego kandydata to jedno, natomiast utrzymanie go w firmie na dłużej to kolejny trudny sprawdzian dla szefów produkcji. Dlaczego?

80
11.01.2020 10:07

PRACA
 / 
Podnoszą kwalifikacje i jeszcze za to płacą. Wciąż można dołączyć

Są regiony w Polsce, które płacą biernym zawodowo, a nawet zatrudnionym, za to, że przystąpią do szkoleń, które podniosą ich kwalifikacje i pozwolą im znaleźć lepszą pracę. Cały czas można przystąpić do projektu. - Bardzo dobry pomysł. Aktywizacja zawodowa to teraz największe wyzwanie - mówi money.pl ekspert ds. rynku pracy Andrzej Kubisiak.

27.02.2019 11:05

SZKOLENIA
 / 
Szkolenie Certyfikowany Trade Marketing Manager

Szkolenie Certyfikowany Trade Marketing Manager to program kompleksowy, w którym poruszymy szereg zagadnień związanych z planowaniem biznesu, doborem właściwych metod komunikacji i inwestycji. Ich ewaluacją i wyciąganiem wniosków na przyszłość. Będzie przestrzenią do dyskusji o trendach i rozwoju rynku w nadchodzących latach. Udział w szkoleniu nie tylko zwiększy kompetencje funkcyjne, lecz otworzy myślenie na sposób efektywnej komunikacji i proces sprzedażowy – konieczny, by plany przekuć w egzekucję.

305
21.02.2018 6:00

PRACA
 / 
Praca w Polsce. Ponad połowa Polaków ani myśli o rozwoju zawodowym

Doskonalenie zawodowe, szkolenia, nauka przez całe życie - określenia powtarzane przez specjalistów rynku pracy jak mantra trafiają w Polsce w próżnię. Polscy pracownicy wcale nie są zainteresowani podnoszeniem swoich umiejętności.

bDJRqSSC
25
06.05.2017 10:09

SZKOLENIA
 / 
Wojska Obrony Terytorialnej. Ruszyły szkolenia tych, co nie byli w wojsku

W sobotę rozpoczęło się pierwsze szkolenie podstawowe ochotników do Wojsk Obrony Terytorialnej, którzy wcześniej nie służyli w wojsku i nie są rezerwistami. W trzech, powstałych dotąd, brygadach WOT takim szkoleniem zostanie objętych ponad 400 osób.

22.10.2013 9:59

PROWADZENIE FIRMY W POLSCE
 / 
Szkolenia dla pracowników. Co z podatkiem VAT?

Przedsiębiorca organizujący płatne szkolenia może odzyskać z tego wydatku VAT, o ile spełnia wymogi uprawniające do zastosowania odliczenia.

24.09.2013 9:34

URLOP
 / 
Urlop szkoleniowy, kto ma do niego prawo?

Pracownik, który z inicjatywy lub za zgodną pracodawcy, podnosi swoje kwalifikacje zawodowe przysługują dodatkowe dni wolne na naukę.

20.08.2013 16:36

SZKOLENIA
 / 
Wydatki przed założeniem firmy zmniejszą podatek?

Nierzadkim zjawiskiem jest fakt, że przed rejestracją firmy osoby chcące ją założyć muszą ukończyć szereg kursów, które są niezbędne do wykonywania danej działalności.

29.07.2013 16:03

ODPOWIEDZIALNOŚĆ URZĘDNIKÓW
 / 
Urzędnicy skarbowi będą się uczyć m.in. profesjonalnej obsługi podatnika

Osoby na stanowiskach kierowniczych będą się szkolić z zarządzania jakością i organizacji pracy, a także jak komunikować trudne decyzje i radzić sobie z oporem pracowników podczas wdrażania zmian.