Wybory Prezydenckie 2015 – Wszystkie wiadomości
WYBORY PREZYDENCKIE 2015 / Polska podzielona na liberalny Zachód i narodowy Wschód
Niemiecki dziennik uważa, że podział Polski na liberalny Zachód i narodowy Wschód, ma swoje źródła w decyzjach Kongresu Wiedeńskiego w 1815 r.
WYBORY PREZYDENCKIE 2015 / Polskie podatki są archaiczne, władza nie działa w interesie publicznym. Mocne oskarżenia byłego wiceministra finansów
- Tracimy w ten sposób ogromne pieniądze - mówi Money.pl prof. Witold Modzelewski z Instytutu Studiów Podatkowych, były wiceminister finansów.
WYBORY PREZYDENCKIE 2015 / Przewalutowanie kredytów i podatek bankowy. Banki przerażone pomysłami Dudy
Koszty pomocy frankowiczom banki przerzucą na klientów?
OBIETNICE WYBORCZE DUDY / Obietnice Andrzeja Dudy. Niższe emerytury i nieznaczne podwyżki w pensji
Money.pl sprawdził, ile będzie kosztować podwyższenie kwoty wolnej od podatku i odwrócenie reformy emerytalnej.
WYBORY PREZYDENCKIE 2015 / Majątek Dudy przekracza milion. Jako prezydent wiele traci
Teraz jednak będzie musiał zrezygnował z posłowania w Brukseli, a co za tym idzie z płynących z tego tytułu pokaźnych benefitów.
WYBORY PREZYDENCKIE 2015 / Koszty zmiany prezydenta idą w miliony złotych. Oto wyliczenia
Bronisław Komorowski żegna się ze swoimi urzędnikami. Zobacz, na jak wysokie odprawy mogą liczyć.
WYBORY PREZYDENCKIE 2015 / Gomułka o obietnicach Dudy: Przyjdzie taki moment, że się z nich wycofa
- Przyjdzie taki moment, w którym zaczniemy liczyć koszt - mówi w rozmowie z Money.pl prof. Stanisław Gomułka, główny ekonomista BCC, były wiceminister finansów.
WYBORY PREZYDENCKIE 2015 / Andrzej Duda prezydentem. Angela Merkel i Joachim Gauck składają gratulacje
Merkel zaznaczyła w swej depeszy, że stosunki polsko-niemieckie są obecnie "tak przyjacielskie i pełne zaufania, jak chyba nigdy przedtem".
WYBORY PREZYDENCKIE 2015 / Wybory prezydenckie 2015. Resort finansów studzi emocje po głosowaniu
- Będziemy zgodnie z harmonogramem pracować nad kolejnymi ustawami, niezależnie od zmiany na stanowisku prezydenta - mówi Mateusz Szczurek.
WYBORY PREZYDENCKIE 2015 / Wybory prezydenckie 2015. PKW Oficjalnie: Andrzej Duda wygrywa z 51,55 proc. głosów
Na Bronisława Komorowskiego zagłosowało 48,45 proc. wyborców. Frekwencja wyniosła 55,34 proc. - podała Państwowa Komisja Wyborcza.
WYBORY PREZYDENCKIE 2015 / Polska, Hiszpania i Grecja to dowód na potrzebę zmian w UE
Słowa premiera Włoch odnoszą się do zwycięstwa Dudy, którego media przedstawiają jako eurosceptyka, przeciwnika eurowaluty czy wręcz populistę i nacjonalistę.
WYBORY PREZYDENCKIE 2015 / Ekonomista o obietnicach Andrzeja Dudy. Polski na nie nie stać
Polski nie stać na spełnienie wszystkich obietnic przyszłego prezydenta - ostrzegają eksperci.
WYBORY PREZYDENCKIE 2015 / Putin pogratulował Dudzie wyboru na prezydenta
Prezydent Rosji - jak podała kremlowska służba prasowa - życzył Dudzie "sukcesów w działalności państwowej".
WYBORY PREZYDENCKIE 2015 / Wyniki wyborów prezydenckich. Jak reagują rynki finansowe?
Inwestorzy wyprzedają akcje spółek notowanych na giełdzie w Warszawie. Duże zmiany widoczne są też w kursach walut.
WYBORY PREZYDENCKIE 2015 / Światowe media o zwycięstwie Dudy: Największą gospodarkę wschodniej Europy czeka zahamowanie reform
Światowe media komentują zwycięstwo Dudy.
WYBORY PREZYDENCKIE 2015 / Andrzej Duda wygrywa w drugiej turze. Przypominamy jego gospodarcze plany
Według sondaży kandydat PiS uzyskał 52 proc. głosów.
WYBORY PREZYDENCKIE 2015 / Przetarg na śmigłowce dla polskiej armii. Airbus odpowiada Dudzie
Nikt nie ma prawa twierdzić, że Airbus Helicopters zaniedbał zobowiązań umownych wobec swojego klienta - tak koncern odniósł się do słów kandydata na prezydenta.
WYBORY PREZYDENCKIE 2015 / Wybory prezydenckie 2015. Obietnice i plany na większe zarobki Polaków
Program "Pierwsza praca" ma dać gwarancję 2-letniego zatrudnienia dla ponad 100 tys. młodych ludzi.