Forum Forum finansoweKonta

Bank PKO S.A. oszukuje klientów

Bank PKO S.A. oszukuje klientów

Nikita04 / 2008-03-21 21:07
Jestem posiadaczka konta w banku PKO S.A. Do rachunki otrzymałam kartę debetową VISA. Wypłata w bankomatach własnego banku jest bez prowizji (tak było w banku BPH przed połączeniem się z bankiem PKO S.A.). Wypłacałam z bankomatu banku PKO S.A. 500 zł i pobrano mi prowizję w wysokości 6 zł. Poszłam z tym problemem do banku. Co się okazało. Powiedziano mi, że po połączeniu teraz wypłata gotówki z bankomatów własnego banku w przypadku karty VISA jest obciążona prowizją ! O czym mnie nie poinformowano w liście, który otrzymałam wraz z nową kartą VISA !!! Co jest najlepsze w tym wszystkim !!! W banku znalazłam ulotkę pt. : "Bankomaty w Europie bez prowizji", gdzie zamieszczona jest następująca informacja: "Bezprowizyjne wypłaty dotyczą kart debetowych Banku PKO S.A. : Maestro, Maestro Junior, Maestro OK, Maestro Xelion, Maestro Business, Maestro Business SME, Maestro Politechnika, MaestroMax, Maestro Personal Banking, Maestro Private Banking, Maestro Inwestor, Visa, Visa Młodzieżowa".

Dlaczego więc bank wprowadza SWOICH klientów w błąd !!!
Wyświetlaj:
KAROLINA 330 / 89.68.127.* / 2016-09-01 19:40
Absolutnie nie polecam korzystania z tego banku! strona pko 24 zupełnie nie intuicyjna, tragiczna w użytkowaniu. Aplikacja mobilna pko token i pko24 tak samo - tragedia jeżeli chodzi o funkcjonalność, nie jest zupełnie user friendly. Jeżeli ktoś korzysta z innych banków to załamie się jak zobaczy jak to wygląda w pko. Przez ostatnie 3 dni robiłam 3 pilne przelewy. Niestety za każdym razem dostałam informacje ze przelew nie jest możliwy bo"potrzebna jest dodatkowa autoryzacja, czekaj na tel od konsultanta". Telefon z banków był - po kilku godzinach dopiero!! Autoryzacja polega na tym, że konsultant literuje wszystko, cały numer konta na jaki ma być robiony przelew, wszystkie dane, to trwa tyle czasu że krew Was zaleje!!! I nie da się tego wyłączyć, bo taka jest ich procedura. I do tego pytanie na końcu od konsultanta: czy jestem zainteresowana dodatkowymi ofertami, informacjami marketingowymi - masakra!! Mam milion innych uwag negatywnych do działania tego banku, więc ludzie dbając o Wasz komfort psychiczny naprawdę NIE POLECAM!!!!!
Klient banku Pekao S.A. od 2000r. / 37.47.42.* / 2018-01-28 09:07
Kobieto Pekao S.A. tak brzmi poprawna nazwa
NIE pko s.a.
;-)
Klient banku Pekao S.A. od 2000r. / 37.47.42.* / 2018-01-28 09:07
Kobieto Pekao S.A. tak brzmi poprawna nazwa
NIE pko s.a.
;-)
DavePoznan / 84.154.2.* / 2016-09-05 00:39
Mialem ten sam problem. Po 3 miesiacach uzytkowania, zrezygnowalem
janwojnilowicz1@gmail.com / 94.231.233.* / 2016-08-19 15:15
Bank Polski pko oszukuje klientów moja mama zapisała pieniądze z przeznaczeniem abym zapłacił

rachunki związane z pochowkiem zmarła a Bank Polski we Wrocławiu juz czwarty dzien z rzędu odmawia mi wypłacienia zapisanej przez moją mame z w zwiazku faktem ze umarła
AROGANCJA I CHAMSTWO BANKU PKO BP NIE MA GRANIC
ja spełniłem wszystkie rygorystyczne wymogi bankowe a bank jest po prostu oszustem ktory nie wypłaca pieniedzy
H Szatkowski / 2016-08-19 15:42
GDZIE był ten zapis ?

1. W banku jako zapis na wypadek śmierci ? Nie wskazuje się w nim celu, a po prostu wskazuje osobę uposażoną.

2. W testamencie ?
Maciek3 / 83.6.85.* / 2016-08-17 17:36
Ja dzisiaj musiałem odwiedzić ten "wspaniały" "bank" i wpłacić komuś pieniądze na konto. 30 min czekania, otwarte 3 kasy z 6, pracownicy plotkują z klientami o p*********, o kosztach wesela, o szkole a ludzie czekają, a kolejka rośnie. Na koniec rozwalił mnie tekst jednej z pracownic obsługującej przyszłe małżeństwo w kasie obok: "No, dzisiaj szybko poszło, prawda?". Dla porównania, później udałem się do swojego banku ING, gdzie również musiałem wpłacić pieniądze, co zajęło mi 3 minuty. Pozdrawiam czekających w kolejkach w PKO.
H Szatkowski / 2016-08-17 18:36
Trzeba było 'puścić' przelew na konto w PKO ze swego cudownego banku ING.

Że też nie wstyd pisać takich głupot, nawet zarobkowo.
Tomek97 / 185.13.235.* / 2016-11-16 22:47
nie kazdy zyczy sobie aby odbiorca wplaty znal nr konta wplacajacego
H Szatkowski / 2016-11-17 09:05
Owszem, w przypadku wpłat nielegalnych, choć wtedy są i tak znane dużo bardziej wrażliwe dane jak imię i nazwisko.

Można też na poczcie, można też było w ING złożyć papierowy przelew jako Jan Kowalski.
hjgjhg / 78.88.229.* / 2016-08-12 13:52
Też mi nowina, i to jeszcze jak.
fhulw / 83.26.252.* / 2016-08-11 18:00
lichwiarski bank, kupa oszustów, zwiększają prowizje za wpłaty gotówkowe zamknięte w taki sposób aby klient nie zorientował się że dotyczy to jego konta, po PÓŁTOREJ miesiaca! robią wyrównanie podwyżki zabierając klientowi sześć tysięcy złotych.
PooH77 / 37.47.9.* / 2016-04-12 13:51
Pod koniec zeszłego roku kupiliśmy mieszkanie pod hipotekę w tym pseudo banku. Pan "specjalista" od tego rodzaju kredytów stwierdził z luźnym uśmiechem, że bez problemu dostaniemy drugi kredyt hipoteczny na wykończenie mieszkania, ba! Dużo większy niż potrzebujemy możemy dostać! Potrzebne są tylko wpisy do KW (idiotyczny zapis, stosowany TYLKO w Pekao, który wydłuża czas oczekiwania na kredyt na wykończenie). W nowym roku tak podnieśli wymagania (wg tych młotów każdy członek rodziny przejada miesięcznie 1100 pln!!!), że mimo wyższych o ponad 500 pln dochodów w stosunku do zeszłego roku nie dostaliśmy nic, mimo że mamy dochód 6800 pln! Zrobili nas w takiego wała, że teraz spłacamy u nich hipotekę i jednocześnie dalej płacimy za wynajem. Do tego ZMUSZAJĄ do podpisania umowy na kartę kredytową. ABSOLUTNIE NIE POLECAM tego banku!
zuzulik / 83.238.103.* / 2017-11-24 13:38
Dołączam się do zlej opinii o banku.Udzielili kredytu hipotecznego przy warunku wyplaty iż spłacę inny kredyt. Tak zrobiłam dostarczyłam zaświadczenie o spłacie i dałam dyspozycję wypłaty kredytu a bank milczy.
Problemem jest to, iż osoba prowadząca sprawę najpierw 2 tygodnie urlopu potem2 tygodnie zwolnienia, zastępująca olewała sprawę, obecnie dalej brak kontaktu - nie odbiera telefonu nie odpowiada na emaile nie wiem czy ma już kpl. dokumentów, nikt nic nie wie. Za każdym razem w banku w hipotece jest inna osoba, nie zna sprawy, nie ma kpl. dokumentów moich i każe się z tą Panią kontaktować co prowadzi sprawę. Tylko ona pracuje w dziwnych godzinach co dzień inaczej a ja pracuję. Mam dośc, za kilka dni mam odbiór mieszkanai kredyt nie poszedł i za miesiąc nie będę miec gdzie mieszkać ale banku to nie obchodzi.
Olewanie klienta w każdym calu.
Nie polecam, już nie mogę się wycofać z umowy a kiedy kredyt uruchomią nie wiem..mam dość jeśli dziś nic się nie dowiem w poniedziałek idę do jakiegoś Dyrektora.
mikolaj978 / 5.60.69.* / 2015-11-10 15:44
dołączam się do przedmówców złodziejski bank konto nie było używane pomimo tego naliczali sobie po cichu 15zł. jak suma narosła do 150zł. zadzwoniła windykacja że jest zadłużenie ok se myślę idę zapłacić zamknę te konto muszę jakoś to przeboleć zjawiam się w banku a tam doszło 20zł. za tel. z windykacji i dodatkowo 15zł. za dodatkowy miesiąc OMIJAĆ TEN ZŁODZIEJSKI BANK
adams 50 / 176.107.109.* / 2016-11-16 12:42
Podobnie u mnie, zalozylem lokate roczna ,proponowano otworzenie konta,odmuwilem bo bylo mi zbedne .Jakie bylo moje zdziwienie prawie po 10 miesiacach otrzymalem wezwanie do zaplaty za prowadzenie konta, zadne wyjasninia nie pomogly ,zaplacilem, Zdzierstwo i oszustwo,
H Szatkowski / 2016-11-16 13:14
Nie podobnie.
'mikolaj' uważał jak dziecko, że konto 'nieużywane' jest bezpłatne
Ty zapłaciłeś za prowadzenie konta, na umowie którego Twój podpis został sfałszowany. Bo przecież bez umowy nie zostało ono otwarte.
To oczywiście mnie osobiście dziwi. No chyba, że jednak podpis sfałszowany nie był.....
W************** / 87.105.213.* / 2015-10-08 14:14
Złodziejski bank, nie chcą oddać moich pieniędzy z konta "mój skarb". Jutro jadę po samochód, chciałem wypłacić swoje pieniądze a okazuje się że mogę wybierać jedynie średnią krajową co miesiąc czyli coś koło 4 tysięcy więc żeby zlikwidować tą lokatę muszę czekać siedem miesięcy !!!
JużPrawie ByłyKlient / 31.0.121.* / 2017-10-05 12:29
Mam ten sam problem, ale ja składam do sądu wniosek, aby odzyskać szybciej pieniądze.
Basia******** / 83.28.245.* / 2015-11-04 15:35
Rowniez uważam i przestrzegam przed tym bankiem , mnie skradli duzo pieniędzy , czekałam długo na odpowiedz po złożeniu reklamacji , zgłosiłam na policje , a po 3 miesiącach otrzymałam odpowiedz ze nie da się nic zrobić ze powinnam miec ubezpieczenie konta. To ja się pytam bank nie ma ubezpieczenia od kradzieży internetowych? , nie bierze odpowiedzialnosci za powierzone temu bankowi pieniądze ??? Z DALEKA OD TAKICH BANKÓW!!!!!
JFF2 / 37.249.134.* / 2016-03-10 12:52
mnie też oszuści nie przeleli pieniędzy wg, mojej dyspozycji pomimo że byłem tzw, posiadaczem złotego konta za które płaciłem extra , po kilku reklamacja i monitach telefonicznych dowiedziałem że w związku z moimi rekapitulacjami sprawa będzie rozpatrywana co najmniej miesiąc a w przypadku negatywny należny się odwołać do rzecznika banku . Parodia , parodia należ unikać tego niesympatycznego banku. Wypowiedziałem współprace i dałem dyspozycje przelania salda do innego banku . Zwodzą mnie już ponad miesiąc.
Reklamacje , i telefoniczne monity bezskuteczne.
/Piotr / 188.252.99.* / 2015-11-19 06:43
bank pekao s.a. oszukuje klientów. rozmowa przed podpisaniem umowy ma się nijak do umowy, którą się podpisuje w banku, poza tym biorą wysokie prowizje 6,29 % od kwoty udzielonego kredytu
Patrycja1981 / 2.150.41.* / 2015-08-10 20:36
Bank PKO S.A. oszukuje klientow-zgadzam sie. Zamykalam konto bankowe w PKO SA. Powiedziano mi, ze okres wypowiedzenia wynosi 1 miesiac. No trudno-pomyslalam, ale ok. Jednakze wszelkie inne uslugi zostaly zablokowane natychmiastowo. Dodam, ze nikt mnie o tym nie poinformowal!Tak wiec nie moge wykonywac przelewow internetowych i usluga do przelewow telefonicznych tez zotala odlaczona. Ja wyjechalam za granice i teraz bank uzywa pieniedzy z mojego konta, podczas gdy ja nie moge ich ruszyc. Bezcenne
krzysiek sych / 81.190.111.* / 2016-04-05 19:29
Ja straciłem wszystkie moje oszczędności w BANKU PEKAO SA, może ktoś wie jak je odzyskać.
basia230 / 164.126.142.* / 2015-04-12 12:24
to jest jeden z najgorszych banków po pkobp w tych to tylko same oszustwa jak i w tych ich funduszach
RobertBydgoszcz1974 / 46.238.231.* / 2015-04-08 21:40
14 miesiecy temu zlozylem pisemna reklamacje w banku Pekao SA w Bydgoszczy rozmawialem z pania kierownik, sprawa bardzo powazna i do tej pory nie otrzymalem odpowiedzi, dziwny ten bank w Bydgoszczy , a moze jest na "wlasnej dzialalnosci" ze nie obowiazuje prawo bankowe, Pozdrawiam. Ps. teraz druga reklamacja zobaczymy jak sie skonczy,.....
Adam Galewski / 109.207.159.* / 2015-03-15 12:41
W tym banku byłem przez ponad 10 lat. Kolejki do obsługi. Kolejki do kas. Opłata za konto i za przelewy. Szlag mnie trafił gdy za wypłatę w bankomacie Millenium pobrali ponad 20 zł prowizji przy kwocie 500zł to 4,5% dla mnie rozbójnictwo. Od 2000 wypłaconych w innym bankomacie pobrali 50 zł. Nie chcę być w takim banku - zmieniam.
marek_jankowski_1998 / 2015-03-04 19:08
Proszę Państwa kiedy bank nas oszuka mamy prawo do zerwania z nim umowy. W takim razie proszę o pomyślenie nad innym bankiem.
Anna 498 / 178.235.168.* / 2015-02-16 21:29
bank z 19 wieku!!!!!!
stary archaiczny ,umowę dostałam wydrukowaną w takim stanie ,że można było przeczytać co drugie słowo ....może tak specjalnie -by się nie wczytywać :)
przy zareklamowaniu konta od razu zaczęłam otrzymywać korespondencję z banku -ponaglającą do rzekomych opłat , o tym ,iż bank ujawni tajemnicę bankową , że pobiera dodatkowe opłaty za listy ( he -15zł ) -idioci ,w dobie dzisiejszej konkurencji -1000lat za cywilizacją .a ja wygasiłam tylko konto -nie dokonując określonych w umowie wpływów -co zaskutkowało naliczaniem opłat, po ok roku czasu zorientowałam się ,że mam w ogóle konto i na mój kontakt z informacją czemu nie dostaję informacji drogą listowną i złożeniem reklamacji zostałam zasypana grożbami i karami kwotowymi ...
a wszystko za 65zł nieuiszczonych naliczonych opłat ............strasznie się Was boję -he,he ..ŻENADA
Marecki321 / 109.241.122.* / 2015-01-25 18:11
Pobrałem 10 000 w czterech ratach 3000, 3000, 3000 i ostatnia 1000 zł prowizja od tej operacji to 450 zł , Złodziejstwo jakich mało . Gdy na koncie trzymałem 23 tys zł przez kilka miesięcy procent jaki mi naliczano miesięcznie to ,0.18 zł czyli 18 groszy miesięcznie od 23 tys zł . Do tego pobierają za prowadzenie rachunku 13 zł co miesiąc
Mmkqqqqq / 94.254.163.* / 2016-10-27 18:20
Pekao są -Unikać . Uciekać.kliant VIP nie ma żadnej zdalnej obsługi - wszystko w oddziałach.
Każda sprawa załatwiana przez minimum godzinę choć pracownicy zapewniają ze tylko pół godzinki- a to już długo.

Tylko 2 biura maklerskie w całej Warszawie - a tam po kilka godzin kolejek żeby cis załatwić i samo załatwianie ta ok godziny " bo takie mamy procedury".
Karta debetowa od czasu do czasu po prostu nie działa i już, bez względu na kwotę środków, zatem bez innych kart nie sposób np opuścić hotelu czy supermarket z zakupami.

W odpowiedzi na reklamacje piszą jak do petenta i nie oferuja nic.

Ciagle obiecuje sobie znaleźć czas i poprze owoc rachunki z tego starego nieruchawego mastodonta

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: