Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jeronimo Martins notuje słabą sprzedaż. Coraz mniej kupujemy w dyskoncie

Jeronimo Martins notuje słabą sprzedaż. Coraz mniej kupujemy w dyskoncie

Wyświetlaj:
sey / 194.126.238.* / 2015-05-31 21:01
To żadna niespodzianka - sklepach tej sieci często śmierdzi, nie ma produktów z oferty promocyjnej - już pierwszego dnia rano niektórych produktów nie ma w ogóle, mięso i warzywa bardzo niskiej jakości, olej rzepakowy kopci podczas smażenia, produkty własne niesmaczne, a chemia śmierdząca. Po tym, jak wszystkie elementy z kurczaka zaczęły mieć połamane kości, pełno starej krwi i krwaiki na mięsie, przestałam robić tam zakupy. Mielone z indyka ma coraz więcej dodatków nie będacych mięsem. Kosmetyki dla dzieci mają skład prawie jak płyn do mycia WC. W sumie tylko kilka produktów jest ok. Obsługa klienta też nie jest na najwyższym poziomie, ceny faktycznie nie najniższe - ogólnie ostatnio zakupy w Tesco wyszły mi porównywalnie, jeśli nie taniej.
gość701 / 84.40.210.* / 2015-05-28 22:31
Weszły karty to i "zysk" spadł, proste.
lee999 / 80.55.215.* / 2015-05-28 13:20
osobiście nadpodaż dyskontów w tym Biedronki powoduje u mnie efekt odwrotny od zamierzonego - nie chodze tam bo nie chce się przyczynić do ich dalszego rozwoju
yuryryhrtrhryrhjftfghfufjghhfhyf / 5.174.55.* / 2015-05-01 07:30
jfghgjfbggvnhnbhfvvnvhfnhbfgbfhjfghgfngvggfnhfhfnjfghfjhghfjfvnfghhgcvnbvgfnhgfhfhfhfggjfggvjfhghfnjyfgjhfgfhgtfhfjfgfjfgfhhhnghfyrfhjvfgfhfgfhgyfjgufjfgjhfghfhfgfhfguyghfgyfjhfggvhfgfufgfhfgyfhjfghhfgfhfvhjfghfhfgfhffhjyfyfjhfhgfjfghvnvbfgjfggfnhbvvhjfgfhfgfhfyrthfgfhfgfghfyhhfhfgfhfhjfgbvfhfhbvgnbhfghfhfggfhfhfgfhfghfhfhfghhfgyfhhfhfghgfhhufhfghhfgfhgfhuhfhfhfhfgjfvyfhfhhjfhfjhfhyjfhghhfggfjfghfvhfghfjfhfjufbhgnjfgfjghfjhfhfhghyhfghfhftyfjhfghgfhvbgfjfhgfhfgfhfgfhfgfghfhfhrtyhfhfyfyfhgjfgghfghjfgfhfgfhfgyfhfgfhfh
ares28 / 83.28.152.* / 2015-05-01 04:17
Wasze utyskiwania na chemiczne dodatki do żywności sprzedawanej w marketach są podyktowane zawiścią nie mającą nic wspólnego z prawdą.
A prawda jest taka że dodatki chemiczne znajdują się we wszystkich produktach spożywczych ,nie ma znaczenia czy zostały kupione w sklepiku osiedlowym czy markecie bo wszyscy zaopatrują się u tych samych producentów którzy mają obowiązek przestrzegania ustawowo określonych norm z zakresu produkcji oraz dystrybucji.
Niskie ceny w marketach nie są podyktowane np: niską jakością-jak twierdzi większość osób które tu piszą tylko ilością zamawianego towaru tzn: nie kupują towarów od hurtowni w liczbie kilku kartonów tylko kilkaset palet tyle samo bezpośrednio od producentów z czym wiążą się dodatkowe profity typu:rabaty lub gratisy . Rabaty to nic innego jak obniżona cena zakupu a gratis to dodatkowe palety towaru za darmo- w bardzo skróconym tłumaczeniu .Możliwość zakupu i składowania tak wielkich ilości palet dają centra dystrybucyjne z których towar trafia do wieko-powierzchniowych sklepów.
Czy powierzchnia sklepu ma znaczenie?
Oj tak:)bo my klienci wybierając się/wchodząc do tego typu sklepu oczekujemy iż kupimy w nim wszystko co nam potrzebne od pieczywa,warzyw, owoców,nabiału i wszelkiego rodzaju mięs poczynając po elektronikę,tekstylia...... mógłbym tak wymieniać i wymieniać więc do sedna:)tak duży wybór artykułów powoduje iż nie zauważamy ze jakaś cena wzrosła lub jest większa niż u konkurencji do puki się starannie nie przyjrzymy i porównamy z tymi zapamiętanymi za to wszelkie obniżki,rabaty są tak pięknie oznaczone,kolorowe- widać je z daleka:)
To wszystko razem wpływa na ceny w marketach.
bolas87 / 109.243.145.* / 2015-03-15 08:05
Zbyt szybko chcieli dobić do 3tys sklepów . Pewnie jakiś dyrektor "Mamoń" chce pokazać portugalskim szefom że da się tanio i szybko to osiągnąć. Więc tu pewnie był pressing i stawiali biedry na biedrach. No i się zawaliło. No a że JeronimoMartin wzorówuje się na Wal Mart'cie to już chyba każdy powinien wiedzieć. Polecam poczytać o ww.i kropka w kropkę i z traktowaniem pracowników i dostawców itd. Dlatego śmiem twierdzić że faktycznie jest kiepska firma by tam pracować. Kto pracował ten wie a kto nie to zapraszam do:nasza-biedronka.pl
kolo22 / 94.254.193.* / 2015-03-06 19:50
Świetny pomysł z tym programem promocyjnym. Jestem za. Mam nawet kilka propozycji na nową nazwę :

TRUJBIONKA
CHEMIBIONKA
SYFBIONKA
DEADBIONKA

W razie wykorzystania pomysłu bez mojej zgody zakatrupie !
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
radekbv / 83.6.203.* / 2015-03-06 12:33
Biedronka jak wchodziła na rynek miała rozsądne ceny dlatego zyskiwała popularność.
1. Ale teraz ceny są większe niż wszędzie, artykuły te same od kilku lat, np. herbata, kawa, makarony, sery konserwy itp.- producenci się nie zmieniają. Pewnie podpisali długoterminowe kontrakty z producentami w zamian za niższą cenę.
2. Biedronka często to totalny syf, brudno, śmierdzi i kasjerki nie miłe. Ale to zależy od kierownika placówki.
ktos287 / 91.90.75.* / 2015-04-13 17:22
moze Ty smierdzisz I jestes niemily
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
galloper / 46.215.51.* / 2015-03-06 12:15
A może w końcu pojawi się jakiś program lojalnościowy? Mądrze liczone punkty lub rabaty?
m437 / 5.173.81.* / 2015-03-06 11:26
I co się dziwicie, dziś weszłam do biedronki w Komornikach (wlkp)i o mało nie zwymiotowałam...Tak śmierdziało na wejściu, tragedia jakaś, bałagan straszny jeśli chodzi o wyeksponowanie artykułów..Wyszłam i nigdy nie wrócę.
loop255 / 91.240.196.* / 2015-03-06 09:47
Uspokójcie się, przecież nie piszą źe ponoszą straty tylko że zarobią wciąż bardzo dużo tylko obrobinę mniej. To ma być zła wiadomość dla firmy? Jak chcą wciąż więcej to niech sami kreują pieniądz.
Anna1974a / 109.243.5.* / 2015-03-06 09:31
Ludzie chyba poszaleliscie, że piszecie, że w Biedzie wysokie ceny.

Kinder Bueno - 2,19 zł

sklepy osiedlowe 3,50 zł

i tak jest z wszystkimi markowymi produktami co są w Biedronce.
landrom / 37.7.14.* / 2015-03-06 20:22
Zapraszam więc do sklepu osiedlowego w Tczewie, gdzie Kinder Bueno mam w cenie 1,69zł!!! Więc w biedrze jest drogo!!! Prince polo XXL Classic w promocji w biedrze 1,35zł, u mnie 0,99zł za sztukę i również z dobrym terminem.
BASTUŚ36 / 94.229.82.* / 2015-03-06 08:23
JAKOŚ W TO NIEWIERZĘ PRZECIEŻ BIEDRONKI WYRASTAJĄ GDZIE TYLKO SIE POPATRZY JAK GRZYBKI PO DESZCZU I WIEKSZOŚĆ LUDZI NIE WYOBRAŻA SOBIE ZAKUPÓW BEZ BIEDRONKI WOLĄ JĄ NIŻ NP ZŁODZIEJSKI KAUFLAND, CZYŻBY KONKURENCJI TO NIEPASOWAŁO ZE NISZCZA ICH DYSKONTY I PISZĄ TAKIE GŁUPOTY ABY ODCIĄGNĄĆ LUDZI???HMMM PEWNIE O TO TYLKO CHODZI
rupetto / 79.189.45.* / 2015-03-06 08:04
prawda o biedronce: ceny takie jak wszędzie, jakość produktów mierna, a mięso i wędliny to tylko dla psów sie nadają! robię tam zakupy raz w miesiącu- podstawowe produkty typu mleko, sery herbata srajtaśma aby co chwile do mojego sklepu nie biegać! a co do cen to jak wspomniałem, tanio to już było!!!
rem577 / 83.25.127.* / 2015-03-06 07:21
I dobrze ,że ludzie w końcu zmądrzeli ,będą przynajmniej zdrowsi jak przestaną jeść te chemiczne produkty.
konsument / 109.95.150.* / 2015-03-06 10:24
Polak nigdy nie zmądrzeje. Jakieś genetyczne obciążenie czy coś :-(
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy