Forum

Komentarze użytkownika "kalot"

Komentarze użytkownika: kalot

Re: Komentarze do portfela "-ri-"

kalot / 2007-07-19 19:05 / portfel / Tysiącznik na forum
jeśli mogę coś zasugerować to wymiana akcji firmy, która będzie prawdopodobnie mocno rosła w najbliższym półroczu na taką, która niczego nie produkuje jest przedsięwzięciem zazwyczaj ryzykownym , obyś tego nie doświadczył
kalot / 2007-07-19 18:58 / portfel / Tysiącznik na forum
z pewnością to trafne podsumowanie

parkiet/Lachowski/BGŻ

kalot / 2007-07-19 18:55 / portfel / Tysiącznik na forum
"...od połowy maja na w20 kształtowała się niebezpieczna formacxja zwyżkującego klina,...którego przełamane dolne ramię powinno zapowiadać spadek porównywalny z wysokością formacji czyli cp najmniej do 3500..."
"...kluczowe znaczenie miała sesja we wtorek w20 otworzył się pod linią, a później nawet spadł poniżej dolnych knotów poprzednich świec..."

wg mojego rozumowania powinniśmy wówczas /po przebiciu/ zacząć wyprzedawać akcje...w domyśle rezygnując ze wzrostów, które nastąpiły, a o których mówi niemała zwyżka indeksów od wtorkowych nizin
zdecydowałem się napisać/przepisać ten tekst, żeby pomóc domorosłym analitykom, którzy abstrahując od sytuacji politycznej, gospodarczej czy społecznej decydują się na krótkie ruchy uniemożliwiając sobie skonsumowanie poważnych zysków na poszczególnych akcjach
kalot / 2007-07-19 10:10 / portfel / Tysiącznik na forum
ja uważam, że lepsze wklejone 2 ważne informacje ze sfer "okołoekonomicznych" ze ==> wskazanie na giełdę, aniżeli rozczulanie się na klikaniu dla bliżej nam nieznanej Anety, która chciała sobie świat i rozpisywanie się na temat tychże kliknięć
oczywiście szanuje inne oipinie, ale jeśli pozarynkowe sprawy przeważają wśród naszego pisania to może się zdarzyć, żę nie wszyscy uczestnicy forum będą usatysfakcjonowani
kalot / 2007-07-19 09:34 / portfel / Tysiącznik na forum
pisał obszernie, nawet tutaj, że wcale nie jest miśiem,lecz za takiego uchodzi; sformułowanie coekawe samo w sobie, ale nie będzie szedł przecież pod prąd
jak skończyła się praca w dramatycznych okolicznościach /WGI/ nie może sobie pozwolić na zbyt duże wpadki
polecam to co napisałem około północy
kalot / 2007-07-19 09:23 / portfel / Tysiącznik na forum
taki żart od rana podajesz?
kalot / 2007-07-19 03:02 / portfel / Tysiącznik na forum
ma wszystko, niedługo do niego się zapiszemy:]

Re: Komentarze do portfela "mecenas"

kalot / 2007-07-19 02:56 / portfel / Tysiącznik na forum
nierealne dziwy w zakamarkach
kalot / 2007-07-19 02:53 / portfel / Tysiącznik na forum
też nocą nie śpisz?

Re: Komentarze do portfela "komar"

kalot / 2007-07-19 02:51 / portfel / Tysiącznik na forum
widziałem Twoją niedolę, minie trochę czasu zanim wyjdziesz na prostą, ale poprzednie operacje bez zarzutu:]

Re: Komentarze do portfela "el pozero"

kalot / 2007-07-19 02:48 / portfel / Tysiącznik na forum
pozorujesz, czy inwestujesz?

Re: Nie bardzo rozumiem!

kalot / 2007-07-19 02:46 / portfel / Tysiącznik na forum
no nie wiem czy to jest spółka, na którą warto stawiać

Re: GTC polecam

kalot / 2007-07-19 02:45 / portfel / Tysiącznik na forum
sądzimy, a przynajmniej ja, że tam będą inne wyniki jak ludzie oczejują i to zdeterminuje kurs akcji, fama zaś wieście, że interesuje się tym spekulacykny szybki kapitał z USA i WB zatem tylko dobrze zająć miejsca i zapiąć pasy, bo różnie może być
kalot / 2007-07-19 02:42 / portfel / Tysiącznik na forum
no nie wiem jak taki długi horyzont czasowy przewidujesz, ale z pewnością ani spółka, ani branża nie są przewartościowane, może Ci się uda i na 2 lata

Re: Komentarze do portfela "kalot"

kalot / 2007-07-19 02:35 / portfel / Tysiącznik na forum
przy akcjach Qumaka i Ciech są to pewne uśrednienia, miejmy nadzieje, że dośc prawdopodobne

Najnowsze wpisy