Forum

Komentarze użytkownika "kalot"

Komentarze użytkownika: kalot

kalot / 2007-08-08 10:11 / portfel / Tysiącznik na forum
lipa, czy nie, ale da zarobić!

Re: Komentarze do portfela "Edyms"

kalot / 2007-08-08 10:10 / portfel / Tysiącznik na forum
widzę jak zainewestowałeś i sądzę, że pewnie sobie poradzisz:]
kalot / 2007-08-08 10:09 / portfel / Tysiącznik na forum
no właśnie, to może być dobra inwestycja na ...wakacje
kalot / 2007-08-08 10:08 / portfel / Tysiącznik na forum
potrzebne jest kilka lat, aby poznać tajniki giełdy, a i wtedy można zostać zaskoczonym, ale próbuj
kalot / 2007-08-08 10:04 / portfel / Tysiącznik na forum
tak nie można napisać, bo jak Ci zaoferują połowę to i tak Ci prawdopodobnie nie starczy, a i bank nie da pożyczki
kalot / 2007-08-08 10:03 / portfel / Tysiącznik na forum
gdybyś udostępniła portfel to bym się przyjrzał i może coś doradził
kalot / 2007-08-08 10:01 / portfel / Tysiącznik na forum
szczęściarze, czy dobrzy inwestorzy?

Re: Komentarze do portfela "kalot"

kalot / 2007-08-08 10:00 / portfel / Tysiącznik na forum
bardzo zawodzi mnie kolastyna, ale longterminatorzy się nie zrażają, zostanie na przyszłe wakacje
a właśnie, wakacje, trzeba uporządkować sprawy przed urlopem, może coś kupić, sprzedać...no Toorę to wziąłem bez głębszego namysłu, ale pewnie bym inaczej pisał (i myślał) gdyby udało się zaroboć kilka tysięcy
przy tej cenie napewno nie ma tragedii, ale Ci co po 20, albo więcej brali mogą mieć problermy, aby wykjść na plus, albo nawet mały minus w ciągu najbliższych lat
kalot / 2007-08-08 09:18 / portfel / Tysiącznik na forum
Ty rzeczywiście podrabiasz needle'a!
kalot / 2007-08-08 09:17 / portfel / Tysiącznik na forum
ale dlaczego, ...pomyśl takie 19stki, to nawet LPR mnie nie zlinczuje, ani kościół chyba nie wyklnie...przecież ubrane! chociaż skąpo, no lato mamy gdzie by nie spojrzeć
chociaż jak czytałem wczoraj na onecie wypowiedzi pani Sobeckiej (że seks jest zły i w podobnym tonie) to już nie mam tej pewności
kalot / 2007-08-08 09:14 / portfel / Tysiącznik na forum
wielbiciele mile widzieni:
2007-08-08 08:16:02 | *.*.*.* | tafcik-real [ Portfel ] [ "Leszcz do kwadratu" ]
jak ja Cię lubię...

:-)

żeby tylko ludzka zawiść szlamu nie przyniosła, z którego wydobędą się jacyś nieprzyjaciele

Re: Komentarze do portfela "kalot"

kalot / 2007-08-08 08:59 / portfel / Tysiącznik na forum
parafrazując tekst piosenki:
jeszcze rok, najwyżej dwa wszystko się odmieni
urealnienie części wycen nie rozwiąże problemu, bo niewiele jest firm o wysokiej (ponad 6) c/wk, które mają poniżej średniej wyceny c/z (23), nie każdy potrafi tak zarządzać, mieć odpowiednią kadrę i specyfikę działalności pozwalające taki stan osiągnąć
na razie inwestorzy i działający w ich imieniu zarządzający funduszami kupują, bo notują przyrost gotowizny, ale gdy 2-3 złe dane się pojawią i osłabi się dunamika wzrostu makroekonomicznego (na razie rośnie) będziemy świadkami wielomiesięcznych spadków, które dotkną właściwie cały rynek, na pewno to jeszcze nie teraz, ale trzeba pilnie obserwować wykresy i obroty, na szcęście jest spokojnie i średnia się nie chce odrealnić...tylko trochę podjedzie i już korekta, na czym wygrywają ci, którzy rozumieją giełdę
kalot / 2007-08-08 08:50 / portfel / Tysiącznik na forum
no takie rzeczy to zawsze miło przeczytać, szczególnie w "realu"
jeszcze fan klubu przed wakacjami się doczekam?
jeśli mogę prosić, najchętniej na pierwszej linii widziałbym 3-4 skąpo ubrane wyrośnięte nastolatki:]
kalot / 2007-08-08 08:34 / portfel / Tysiącznik na forum
na tym, zgrybsza, polega kapitalizm
zależy co zrobisz ze swoimi umiejętnościami i pieniędzmi
kalot / 2007-08-08 08:14 / portfel / Tysiącznik na forum
bywa tak niejednokrotnie, ale pewności nie ma nigdy, bo przecież być nie może
zakrywki potężnych kontraktowców mogą maluczkich doprowadzić do palpitacji serca, gdybym miał obstawiać to po ostatnich spadkach indeksów należy nam się trochę odreagowania, ale czy będzie ono trwałe, czy też będziemy obserwować później podwójne dno , czy może trend boczny nie można w żaden sposób przesądzić
z całą pewnością nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa i nie zanosi się na to szybko,

Najnowsze wpisy