Forum

Komentarze użytkownika "kalot"

Komentarze użytkownika: kalot

Zwracam uwagę na Drozapol

kalot / 2007-07-26 12:57 / portfel / Tysiącznik na forum
wykresy i zbliżające się dane kwartalne wskazują na wysoki wzrost kursu tej spółki, ustawiam się zatem po nią w kolejce i udaję się w jedno miłe miejsce
$$$$$$$$$$$$$$$
kolego gpw ok-ok:]

Re: Komentarze do portfela "j.antoszkiewicz"

kalot / 2007-07-26 15:30 / portfel / Tysiącznik na forum
niektóre spółki Ci się zaczerwieniają, a czerwone czy na giełdzie czy w życiu nie wróży najlepiej

Re: Komentarze do portfela "vipmen4"

kalot / 2007-07-26 15:32 / portfel / Tysiącznik na forum
zyski realizujemy, na górce3 sprzedajemy
w innym przypadku do biednych dołączysz , dziadku:]

Re: Nadal wiele niewiadomych

kalot / 2007-07-26 15:36 / portfel / Tysiącznik na forum
jaka piękna tragedia (Kabaret Moralnego Niepokoju)
a ja się na to ze słowackim Warrenem zsolidaryzowałem i popijam Bażanta do obiadu, nie byle jakiego ale złotego, szkoda, że tak kosztuje jakby to złotko rzeczywiście było ze sprasowanego złota jak w Goldwasser
kalot / 2007-07-26 15:42 / portfel / Tysiącznik na forum
jutro pewnie odwrót,
kalot / 2007-07-26 15:48 / portfel / Tysiącznik na forum
o Hygienikę spytaj Barakudę, on zna niuanse, a Fasing od 26 do ponad 33 sporo urósł, dziś jest sesja mocno spadkowa zatem trzeba oddać to co wzrosło, noc chyba, że ktoś się akurat zainteresuje daną spółką i wyłoży gotówkę czy też posiłkując się kredytem dokupi pakiet
a Fasing rósł rano, tam mamy relatywnie nieduże obroty i musimy się liczyć, że jak mamy dużo to trudniej sprzedać i jakl są wzrosty czy spadki to ich zakres przekroczy znacznie to co zazwyczaj widzimy na spółkach Wigu 20
kalot / 2007-07-26 16:08 / portfel / Tysiącznik na forum
gdybyś uważnie poczytał mógłbyś jeszcze wiele skorzystać, ale prawdopodobnie doskwierają Ci spadki i tu się wyżywasz
kalot / 2007-07-26 16:24 / portfel / Tysiącznik na forum
w poniedziałek może być dobra:]
kalot / 2007-07-26 16:27 / portfel / Tysiącznik na forum
pisz, pisz, jeśli ma Ci to ulżyć to przetrzymamy
kalot / 2007-07-26 16:30 / portfel / Tysiącznik na forum
a czego nie rozumiesz? chętnie wyjaśnię
jeśli dwóch inwestorów chce kupić akcje za każdą cenę (musi przytgotować więcej pieniędzy na takie zlecenie!) a trzech innych chce się pozbyć za wszelką cenę
to właśnie tak wygląda
kalot / 2007-07-26 16:33 / portfel / Tysiącznik na forum
a to już zależy od tego co masz wcześniej zakupione, albo gdzie koszyczek podstawione był onegdaj
kiedyś było 5 spółek, później 7, wreszcie kilkanaście a od 70 to już nie można narzekać: dla każdego coś fajnego
kalot / 2007-07-26 16:48 / portfel / Tysiącznik na forum
jeśli Siepan pisze cyt: "zero merytoryki. ble" to pisze i o mnie i o Tobie, ale również
o sobie, ani nie jest to prawda, ani nie jest to dobry obyczaj
z drugiej strony nie możesz wiedzieć, kto jest gdzie od kiedy i ja tego również nie wiem, ale na wszelki wypadek nikogo staram się nie urazić
kalot / 2007-07-26 17:18 / portfel / Tysiącznik na forum
staram się spokojnie podchodzić do inwestycji i nie dać się ponosić emocjom, choc w takie dni jak dzisiaj jest to trochę utrudnione
jako ciekawostkę napiszę, że ustawiłem się na 3 spółki tzn
Elektrim, Toora oraz Eurofilms i tylko pierwsza weszła, dobre i to może jutro się spadki pogłębią, napewno masz świadomość, że wiele z nich jest wyceniona zbyt wysoko i nawet dobre wyniki kwartalne nie zapewnią im utrzymania poziomów i atrakcyjnych wycen
aha, skomentowałem Twój portfel, bo ja przeciwnie, wierzę, że taki jest w rzeczywistości
kalot / 2007-07-26 17:23 / portfel / Tysiącznik na forum
wiem, wiem dlaczego z czułością opisałem moją domową rzeczywistość:-))
najlepszy kot jakiego miałem w życiu...
...i najmilszy...
...ostatnio trzymam czarne...na szczęście
lubię prawie wszystkie zwiarzaki, ale do domu bym nie każde przyjął
no i pisałem, że u mnie stan osobowy jak u premiera
jedna matka :-(chora), jeden kot (zdrowy:-)

Re: Nadal wiele niewiadomych

kalot / 2007-07-26 17:36 / portfel / Tysiącznik na forum
do tej pory do której nie zechcemy wyjść z inwestycji nie ponosimy strat, nie realizujemy zysków, jedynie gra na kontraktach terminowych uniemożliwa nam dowolne operowanie czasem
czas letniej kanikuły może być dobrym okresem na tanie zakupy, ale pośpiech nie jest wskazany

Najnowsze wpisy