Forum

Komentarze użytkownika "warren buffet"

Re: GPW: Czyżby znowu w dół?

warren buffet / 2010-05-24 00:18 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nareszcie forum mnie zatrzymalo na dluzej niz 30 sekund.... wniosek jeden.... główne trole pochodzą z zalewowych terenow....

Re: GPW: Obama zabrał nadzieję na wzrosty

warren buffet / 2010-06-02 08:39 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Mieciu, jaka cena Taurona ? na parkiecie piszą 70 gr - to by nie było zle
warren buffet / 2010-06-14 16:19 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ale kenuś to faktycznie - szkoda tego lekarza co by go mial leczyc :)

Re: GPW: Inwestorów może zaniepokoić wynik wyborów

warren buffet / 2010-06-21 09:38 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
6 kandydatów pokonanych przez jednego niepozornego... za pare lat moze cos z tego wyjdzie
warren buffet / 2010-08-11 22:12 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
poza tym, Poland idzie w grecje II wiec nie ma co żałować. żyć chwilą :)

a niech Vatu 95% zrobią :)) benzyna po pińcet :) rowera mi nie oakcyzują :))
warren buffet / 2010-08-24 12:45 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wydaje mi sie, iż nawet przedszkolak wie, że podnosząc
podatki, efektem tego jest zmniejszenie konsumpcji i
zwiekszenie sie kombinacji, szarej strefy.

to dlaczego ludzie ktorzy rządzą krajem tego nie wiedzą ? a
moze wystosować do pana Tuska list otwarty z podstawowymi
prawami ekonomi ? polska jest dobijana na naszych oczach a
miała być zieloną wyspą... kiedy rząd obniżył akcyze na
wódke, wpływy do budżetu gwałtownie wzrosły, handel ruskim
spirolem ustał...

zaprawde powiadam wam, obym doczekał chwili kiedy pan Janusz
w końcu dostanie szanse od społeczeństwa.... ale dziś
nazywanie rzeczy po imieniu jest niewygodne dla starych
moherów pamiętających czasy wojny
warren buffet / 2010-08-24 13:26 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
kolejny fenomen. 66% polakow jest za karą śmierci. wiec w czym rzecz ?

to teraz napisze inaczej. zwyrodnialec 70 razy dźgnął w brzuch ofiary. dostaje dożywocie. wiecie ile kosztuje jego miesieczne utrzymanie ?

okolo 8000 zł. a niejedna staruszka ma 700 zł renty czy tam pseudo emerytury. wiec jak to jest ? dlaczego ja mam zwyrodnialca utrzymywac przez 40-50 lat ? nie pracuje, ma telewizor w celi, w dodatku silownia, internet niebawem pewnie...

wiec zrobmy tak. zrobmy referendum w polsce. kto jest za karą a kto nie. ten co nie zaglosuje jest po stronie nie.

i teraz jesli wygrają na TAK - wprowadzamy. jesli wygrają na NIE, zrobmy osobny podatek na pasku wynagrodzenia dla tego grupy osob i zabierajmy np 200 zł im co miesiac. tym na TAK nie.

niech ta grupa osob utrzymuje bande zwyrodnialców, gdzie w texasie po 100 dniach zostali by ścięci....
warren buffet / 2010-08-24 23:58 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
oddajcie złodzieje moją pensje brutto jako netto !

całe życie bede oddawał 1\3 wypłaty a za 5-10 lat tak czy tak
zus padnie ! Vaty Sraty będą podnosić bo wpływy będa maleć,
bo ludzi nie stać na rodzenie dzieci czyli staruchów, ktorych
defakto jest i bedzie coraz wiecej nie bedzie mial kto
utrzymywac....

co za parodia ! kiedy skręciłem noge w maju, przychodząc do
lekarza ortopedy pani mi powiedziała że jest miejsce w
lipcu... w lipcu se mogą w dupe wizyte wsadzić, tłustą dupe.

skonczmy z socjalizmem !
warren buffet / 2010-08-25 03:38 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
systemu, mieszkań po bańke, kredytów na 70 lat....

Re: Farmy wiatrowe PEP otrzymają dofinansowanie

warren buffet / 2010-08-25 12:41 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Wzrasta zatrudnienie w administracji publicznej. W latach 2000-2009 przybyło ponad 113
tys. urzędników (wzrost o 36 proc.), w tym w administracji państwowej blisko 47 tys., a w
samorządowej 66 tys. osób - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

Tylko w ciągu ostatniego roku przybyło 16 tys. urzędników w administracji państwowej
(wzrost o prawie 20 proc.). Jeżeli to tempo zostanie utrzymane, biurokracja pożre 1,5 mld
zł zaoszczędzonych dzięki zamrożeniu płac w sferze budżetowej - czytamy w gazecie.

Samo zamrożenie płac nie wystarczy by zrealizować oszczędnościowy program rządu - wynika
z analizy przygotowanej przez Polska Konfederację Pracodawców Prywatnych "Lewiatan".
Konieczne jest także zrestrukturyzowanie zatrudnienia w urzędach. Zdaniem ekonomistów na
wzrost liczby urzędników wpływa nie większa ilość zadań, jakim muszą podołać, ale ich
bardzo niska efektywność.

Na płace w państwowej i samorządowej administracji wydajemy 20 mld zł rocznie, a
przeciętne wynagrodzenie urzędników w 2009 r. było o ponad 25 proc wyższe od średniej
płacy w gospodarce wynoszącej 3103 zł.
warren buffet / 2010-08-25 21:31 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Polacy, kiedy my wyjdziemy na ulice ?!
warren buffet / 2010-08-27 01:06 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
i takie zycie jest powrzechne... coraz powrzechniejsze...

dziwie sie ze ludzie nie wyjda na ulice, ciekaw jestem ile polacy jeszcze wytrzymią...
warren buffet / 2010-08-27 09:27 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nawet mi sie tego nie chce komentowac

Re: GPW: Inwestorów trudno będzie nakłonić do zakupów

warren buffet / 2010-08-31 09:14 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie nie, to nie wycinek z blogu Janusza.... to tylko onet.pl

1. Zmniejszyć liczbę posłów (najlepiej o połowę).
2. Wprowadzić karę śmierci.
3. Obniżyć podatki
4. Zlikwidować przywileje socjalne.
5. Zakazać zadłużania państwa
6. Zreformować system emerytalny
7. Sprywatyzować służbę zdrowia.
8. Sprywatyzować szkolnictwo i wszystkie państwowe przedsiębiorstwa
9. Zmniejszyć opłaty za autostrady
10. Zalegalizować narkotyki i hazard.
11. Wprowadzić powszechne wybory prokuratora generalnego i władz mediów publicznych.
12. Wprowadzić obowiązek oszczędzania.
13. Wycofać polskich żołnierzy z misji zagranicznych.
14. Zlikwidować kościelną komisję majątkową, religię w szkołach i zagwarantować świecki
charakter państwa.
15. Wprowadzić obowiązkowe badania psychologiczne dla ludzi, którzy chcą startować w
wyborach
16. Znacznie zwiększyć nakłady na ekologiczne technologie
17. Zapewnić miejsce w przedszkolu dla każdego dziecka i większe "becikowe".
18. Wprowadzić kary finansowe za błędne decyzje urzędników
19. Pozostawić w miastach istniejące tam ogródki działkowe
20. Wprowadzić cła zaporowe na niektóre chińskie towary.
21. Zlikwidować związki zawodowe, bo "hamują gospodarkę".

http://wiadomosci.onet.pl/2215897,11,legalne_narkotyki_i_kara_smierci__czyli_21_postulatow_na_xxi_wiek,item.html


Poprosiliśmy internautów, by wyobrazili sobie, że stoją dziś na czele ruchu, który może wymusić na władzy korzystne dla siebie rozwiązania. Jesteśmy pełni paradoksów - mamy wciąż dosyć konserwatywne podejście obyczajowe i bardzo liberalne ekonomicznie. Chcemy płacić mniejsze podatki, ograniczyć rolę Kościoła w państwie i znacznie zredukować wszelkie przywileje socjalne. Nie pojawił się ani jeden postulat równouprawnienia mniejszości, nie było słowa o in vitro i jedno zdanie o Unii Europejskiej. Za to, jak na ironię, w 30. rocznicę powstania NSZZ "Solidarność" padła propozycja... likwidacji związków zawodowych. Oto Wasza lista "21 postulatów na XXI wiek" - z nadesłanych propozycji wybraliśmy najciekawsze:



80% postulatów to postulaty ktore od 21 głosi JKM, niezmiennie. ludzie sami do tego dochodzą. oby nie kolejne 21 lat...
warren buffet / 2010-08-31 14:52 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
przynajmniej nie robie na lewo jak ty i probuje nie tuczyć całej bandy urzędasów... prl dawno minal

Najnowsze wpisy