Forum Forum inwestycyjneFundusze

PO na razie nie zlikwiduje podatku Belki

PO na razie nie zlikwiduje podatku Belki

Money.pl / 2007-11-15 14:34
Komentarze do wiadomości: PO na razie nie zlikwiduje podatku Belki.
Wyświetlaj:
hannibal / 2007-11-26 18:56 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Na razie się zastanawiają czy na pewno już w 2009 zlikwidują Belkę......ja się zastanowię czy następnym razem zagłosuję na nich
wojteksz / 2007-12-17 16:18
Ja już się zastanowiłem! Na pewno na nich głosował już nie będę!
uchodzca z Anglji / 79.184.109.* / 2007-11-25 18:36
Popieram zlikwidowanie PO tak jak LPR i Samoobrona, juz zaczeli Klamac - Wypowiedzi Borusewicza " ze juz jest po wyborach"
oszczedny / 79.184.109.* / 2007-11-25 18:33
Przyszla nowa banda zlodzieji i iuz Borusewicz mowi dwa dni po wygraniu ze podatek belki to byla obietnica wyborcza,- sami tylko patrza jak tu sie przez 4 lata nachapac sie pieniedzy a nikt z nich nie mysli o narodzie.
Cale zycie odkladajac pieniadze z pensji byly one opodatkowane a teraz zabieraja mi drugi raz.Niech oni tylko jeszcze raz poprosza o glosy to skoncza jak SAMOOBRONA,
cox7 / 192.229.17.* / 2007-11-25 16:25
Daję PO max dwa lata rządów , a póżniej stanie się to samo co z AWS i SLD - oszołomy.
~Repcak / 80.53.144.* / 2007-11-26 14:45
HI - coś z zupełnie innej beczki-
Szef TVN24 do dziennikarzy :
Kochani, przez dwa lata waliliśmy w obóz rządzący. Tak dalej byc nie może. Jesteśmy telewizją niezależną i to zobowiązuje. Teraz będziemy kopać w opozycję.
visions of near future / 90.156.43.* / 2007-11-23 21:51
maksymalnie za 2 lata. ku chwale Ojczyzny.
Fawelas / 2007-11-21 22:18 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
jak giełda zacznie jechac w takim tempie jak teraz to podatek od zysków kapitałowych będą ciągneli tylko z lokat, argument o znacznych wpływach do budżetu będzie zwykłym pitoleniem
gero / 62.21.106.* / 2007-11-19 20:20
Prawda jest taka że każdy dochód powinien być opodatkowany i także dotyczy to podatku Belki. Dlatego nierozumiem waszych narzekań - kampania wyborcza się skończyła
Fawelas / 2007-11-21 22:22 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
prawda jest taka że niesprawiedliwie opodatkowali ludziom pieniądze już raz opodatkowane, nie zapominaj o tym że oprócz zysków na giełdzie częściej się traci. Czy to jest sprawiedliwe wg Ciebie, że jak wtopisz na fundach to nie możesz sobie zrobić odpisu ale jak cokolwiek zyskasz to płać podatek???? Paranoja.
zdenek... / 62.121.76.* / 2007-11-21 18:14
mogli przynajmniej nie kłamać przed wyborami.
banda rzołędzi śmierdzących jak strcze jaja Bartoszewskiego.
PO to banda osustów i złodzieji.
partia nazywająca się prorynkową rezygnuje z mninsterstwa gospodarki.
Chlebowski główny krytyk Gilowskiej udający że wie o co chodzi ucieka przed stanowiskiem ministra finansów.
kim oni są ??????
czego chcą ?????
ustawa kominowa do likwidacji
nie wierzę że zatródnią w spółkach z udziałem skarbu fachowców.
to tylko pretekst by napchać kieszenie swoim.
podwyżki dla budżetówki
Borusewicz pięknie to określił "to była TYLKO obietnica wyborcza" 2 dni po wyborach - sygnały dnia PR.
x-bear / 90.156.43.* / 2007-11-19 11:11
dla mnie to było oczywiste, no ale stada naiwnych dały się zwieść. pięknie, towarzyszu Chlebowski z zaj*bistego miasta Wałbrzych! życze wam max 1,5 roku rządów tuskacze
Wapniak / 83.28.135.* / 2007-11-19 09:36
Nie narazie, tylko WCALE!
radziej / 2007-11-18 12:40 / Bywalec forum
dzięki bogu nie skusiłem się na udział w tych wyborach i to był po raz kolejny najlepszy wybór z możliwych. dzięki temu nie będę musiał sobie zarzucać ze zagłosowałem na kogoś kto obiecał a teraz (już po niespełna miesiącu wiadomo) nadal bedzie w białych rękawiczkach kradł moje oszczednosci, od ktorych juz coś raz oddałem. to kolejny etap edukacji, ktory utwierdza mnie w przekonaniu, ze kampanie spoleczne na rzecz udziału w wyborach służą wyłącznie prawidłowemu funkcjonowaniu teorii krążenia elit, które to elity potrzebują niezbędnego motłochu celem obrania ich osób właśnie na dobrze eksponowane i opłacane stanowiska (czytaj "koryta"), od których jedynie granat może ich oderwać. a jak już oderwie to i tak w trybie natychmiastowym znajdą się kolejni głodni , którzy pochwycą w swe ręce gorący jeszcze od wybuchu ster władzy. moim zyczeniem jest, aby w kolejnych wyborach udział społeczeństwa procentowo rozłożył się w granicach błędu statystycznego, życzę politykom zainteresowanym frekwencji na poziomie 3-5%, w zależności od szeroko prowadzonej kampanii medialnej na rzech udziału w wyborach. ludzie nie dajcie się oszukać, będziemy dalej płacić za to od czego juz zaplacilismy, a kto wie moze w nastepnym etapie jeszcze od tego, co juz zaplacilismy dwa razy i jeszcze raz. bedzie zawsze mało...
radziej / 2007-11-18 12:49 / Bywalec forum
Acha... a Waldkowi Pawlakowi dziękuję za dobre chęci w wystąpieniach medialnych, robisz chłopie dobre wrażenie, ale ciągle zapominasz, że nasze podatki w tej skali zapychają wam nie tylko dziure w budżecie, ale i wasze koryta. jak nie masz doradców wykształconych u swego boku, to zatrudnij na umowę o dzieło jakiegoś kota z ekonomii, to powylicza wam tą podstawową wiedzę i przełoży na cyferki, wtedy nie będziecie musieli ogłupiać narodu prosto w oczy, tylko tuż przed wyborami podacie do informacji, że nie zlikwidujecie i basta. a koledze Donaldowi zapodaj do informacji, że już widziałem pierwsze oznaki irlandzkiego cudzu, papierosy znowu drożeją... Donek, żeby nie było z tymi papierosami tak jak w tym żarcie, który cytowałeś w debacie z prezesem Jarosławem, że mieszkań miało być 3mln a są mieszkania po 3mln pln... mam nadzieję, że z cenami papierosów tak nie będzie. (przepraszam, że tak się przyczepiłem akurat do tytoniu, ale to tylko taki słodki przykład, osobiście nie palę)
Wanda / 85.219.198.* / 2007-11-17 15:34
PO - TOOOOOOOOOOOOTALNE DNOOOOOOOOOOOO
jaki_kwaki / 213.227.74.* / 2007-11-17 13:20
A czego się spodziewaliście? Cudów, ale chyba tylko na kiju i obiecanek dla naiwnych i głupawych. To wszystko na co stać PO, LiD, PSL, PIS itd.... Dalej chodźmy na wybory, a oni zajmą się produkcją na skalę masową śmierdzących ochłapów wyborczych. Prawda jest taka, "ciemy lud to kupi" i kupił. Jak zwykle z resztą. Teraz w ramach cudu będą jak na razie podwyżki cen gazu i piwa. Ale z czasem znjadzie się też i więcej pomysłów jak to otumanione społeczeństwo wycyckać. Wczoraj w TVN24 podano, że średnia płaca w przesiębiorstwach jest na poziomie 3,5 tys złotych. Ciekawe w jakich i jak oni wyliczyli tą średnią? Tak, jest tyle ale jak się weźmie pod uwagę przesów, rady nadzorcze i temu podobnych złodzieji w białych kołnierzykach, którzy nic nie robią, a biorą po 30tys do 80tys na miesiąc. Czy to dotarło już do wszystkich w tym kraju, że żadne wybory nic tu nie zmienią? Są te same świnie i to samo koryto tylko kształt ryji się zmienia i kolor tych świń. W tym kraju aby coś się zmieniło na lepsze potrzebne jest radykalne i natychmiastowe rozwiązanie. A jakie, to chyba każdy wie i nie będę tego opisywał. Mamy tylko parawan demokracji, a pod nim jest zgniły i śmierdzący aparat, który w życiu sam nie odejdzie od władzy i za żadne skarby. Bo kto dobrowolnie pozbędzie się przywilejów i kasy za nic nierobienie? Pozdrawiam wszystkich naiwnych, którzy wierzą, że poprzez wybory w tym kraju można coś zmienić!
asssdr34 / 82.21.176.* / 2007-11-17 14:51
Zgadzam się całkowicie. Nawet jeżeli wchodzący w politykę człowiek wydaje się uczciwy, to jak już wejdzie w to gó""", to kąpie się w nim jak cała reszta. Nie ma na kogo głosować. Wszyscy są tacy sami. A tym, którzy twierdzą, że trzeba głosować, a jak nie ma na kogo, to trzeba wybrać mniejsze zło, "dziękujemy" za to zło. Możecie się czuć współodpowiedzialni za sytuacje w Państwie, jaka nastapi w wyniku rządów PO. Państwo mi nigdy nic nie dało i ja niczego do "nich" nie oczekuję. Nie głosuję, wyjechałam za granicę i jestem zadowolona. Szkoda mi tylko tych, którzy uwierzyli, że te wybory zmienią Polskę i za namową między innymi mediów, poszli na wybory, mimo że wcześniej nie chodzili. Myślę, że te osoby naprawdę uwierzyły w słowa Tuska. Pamiętajcie, słowa polityka nie są nic warte. "Jak polityk mówi, że zabierze, to zabierze, a jak mówi, że da, to mówi". Pozdrawiam
ANKA554 / 83.10.147.* / 2007-11-17 14:05
Więcej wiary i optymizmu. Nie od razu Kraków zbudowano.Platforma jeszcze nie zaczęła rządzić a Ty już wymagasz efektów. Czy tak samo byłeś niecierpliwy jak PIS objął rządy ?Pomyśl zanim coś napiszesz.Pozdrawiam.
Jusiek / 216.58.96.* / 2007-11-21 00:15
Chcesz powiedziec ze jeszcze nie zaczeli krasc?
radziej / 2007-11-18 12:28 / Bywalec forum
Anka, dziewczyno naiwna, nie stawaj w obronie kiełbasy wyborczej, nic w tym temacie nie zmienią, ani w tym roku, ani do 2009, poki ciemny lud (jak koledzy wcześniej napisali) będzie pchał w objęcia budżetu tak wielkie kwoty pieniędzy.
ahdgjsi / 82.21.176.* / 2007-11-17 14:54
Po dwóch latach rządów, Tusk wymagał od PiS realizacji planów przewidzianych na co najmniej 4 lata. Nie od razu Kraków zbudowano.
lud / 83.8.78.* / 2007-11-17 14:27
Zapomniałeś już, gdy byli w opozycji obiecali zniesienie belki, to przeciesz był ich program. Teraz jednak powinni go wprowadzić w czyn tak jak Pawlak obiecywał z końcem tego roku. Przesuwanie terminu to przeciesz uchylanie się od jego realizacji. Dwa lata to dużo, może jeszcze później jako kiełbasa następnych wyborów..
inwestor2 / 83.13.125.* / 2007-11-16 21:22
KłAMVCY + ZłODZIEJE
Armin / 84.10.7.* / 2007-11-16 22:21
A ja tym fircykom jak np. Donald Duck nie wróze dłuzej jak rok korytka.
Warmia / 85.219.198.* / 2007-11-16 18:54
Donald Tusk potrafi tylko ladnie mówić,ale o działaniu nie ma najmniejszego pojęcia.Glosowalem na niego i sie bardzo zawiodlem.Donald Tusk = Kaczka
Klap / 85.219.198.* / 2007-11-16 18:46
Nikt w tym kraju nie jest godny wygrania wyborow.DONALD TUSK - ale pokazałeś ... Totalne dno.
do początku nowsze
1 2 3
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy