Notowania

wiadomości
07.09.2012 10:49

Graś-ABW-notatka

Zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa przez Donalda Tuska są absurdalnymi zarzutami - powiedział Paweł Graś. Gość radiowej Trójki dodał, że takie działania są nowym sposobem na polityczne życie i aktywność Solidarnej Polski oraz Prawa i Sprawiedliwości.

Podziel się
Dodaj komentarz

Rzecznik rządu powiedział, że nie ma możliwości, że premier nie dopełnił swoich obowiązków w sprawie Amber Gold. Zdaniem Grasia, teraz głównym oskarżonym w aferze stał się Donald Tusk, a nie Marcin P. Partie próbują wmieszać premiera w aferę Amber Gold.
Paweł Graś dodał także, że notatka ABW przekazana Donaldowi Tuskowi jest "wymyślona przez opozycje" i w sprawie Amber Gold stanowi "wątek poboczny". Zaznaczył jednak, że 13 września Krzysztof Bondaryk, szef ABW, będzie tłumaczyć się przed sejmową komisją ds. służb specjalnych i sam przedstawi zapisy "tajnej notatki", przedstawionej Tuskowi.
Premier jest niezadowolony z tempa działania ABW w sprawie Amber Gold, jednak nie ma zastrzeżeń do agencji i jej szefa , Krzysztofa Bondaryka - powiedział rzecznik rządu. Podejrzany jest zatrzymany, piramida przestała działać, środki są zabezpieczone - wyliczał Graś. Dodał także, że premier na bieżąco rozlicza wszystkich ministrów, w tym również Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
PiS chce, aby Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego odtajniła i upubliczniła notatkę dotyczącą Amber Gold, którą skierowała do Donalda Tuska 24 maja. Według partii odtajnienie notatki pomoże wyjaśnić wątpliwości związane z działaniami organów władzy w sprawie Amber Gold.

IAR

Tagi: wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz