Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Możemy płacić za trzymanie pieniędzy w bankach. "To dość powszechnie stosowane w Europie"

W Związku Banków Polskich powstała grupa robocza, która analizuje ewentualność wprowadzenia w Polsce tzw. ujemnego oprocentowania depozytów. Czyli rozwiązania polegającego na tym, że będziemy płacić bankom za trzymanie w nich naszych pieniędzy. - To jest stosowane dość powszechnie w Niemczech i w niektórych krajach skandynawskich - mówi mówi w programie "Money To się Liczy" Włodzimierz Kiciński, wiceprezes Związku Banków Polskich.

06-07-2021
Tagi:
banki, wideo
0
0
265
Podziel się
Komentarze (265)
zobacz więcej komentarzy (265)
KOMENTARZE
(265)
................
12 miesięcy temu
niech spadają, łacznie z głownym szefem NBP...dziś powiedział, że inflacja nie ma znaczenia dla zwykłego Polaka, bo cały czas podwyżki dostaje...tylko jakoś tej podwyżki nie widziałem...pajac
obyrzony
12 miesięcy temu
zostaje skarpeta a banki stracą
SpecjalistaOd...
12 miesięcy temu
Bankom się ostatnio nie opłaca dawać kredytów ani trzymać naszych pieniędzy. Już widzę, jak wam ludzie za to płacą ekstra. A głupio się spytam - z czego zamierzacie żyć i na czym zarabiać?
Max
12 miesięcy temu
Nie lejcie wody . Są Banki zagraniczne gdzie nie płaci się za to !!!!!!!!!!!!!
Drań
12 miesięcy temu
Już teraz Banki nie spełniają swej funkcji. Zamiast chronić środki depozytorów przed inflacją dodają ze swojej strony tylko dodatkowe opłaty za konto i do tego dodatkowe warunki na wyższe "bieda" procenty za trzymanie pieniędzy u nich. Nie rozpisuję się już o rozdawnictwie kredytów jak i pokątnej kreacji pieniądza.
...
Następna strona