Forum Forum inwestycyjneFundusze

1000zł kapitału początkowego i 150zł co miesiąc, w co zainwestować ??

1000zł kapitału początkowego i 150zł co miesiąc, w co zainwestować ??

Majlosz / 85.221.132.* / 2007-01-03 16:32
Cześć. jestem studentem , posiadam mały kapitał początkowy 1000 zł . Do tego mogę odkładać około 150 zł miesięcznie. Chciałbym to zainwestować tylko nie wiem jeszcze w co . Prosze o jakies dobre porady . Po dwóch latach miesięczne wpłaty mogą zwiększyć sie do 1000 zł miesięcznie. Okres na jaki chciałbym zainwestować to min 5 lat . Nie wiem czy to jest już wystarczający czas aby inwestować w fundusze akcyjne , teraz ich ceny są juz bardzo wysokie i raczej przyjdzie jakaś korekta. Proszę o dobre podpowiedzi
Wyświetlaj:
LBas / 2007-01-03 18:06 / Bywalec forum
przy systematycznym oszczędzaniu i przy takiej kwocie ,ja bym dał na fundusz akcyjny jak najszybciej np; na arke ,jak niechcesz płacisz prowizji to pzez mBank możesz wybrać jakiś fundusz akcyjny jest tam ich sporo i też bardzo dobre lub fortis przez internet też nie pobiera prowizji . Powodzenia
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy