Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Akcje czekają na kupujących

Akcje czekają na kupujących

Money.pl / 2008-05-06 12:21
Komentarze do wiadomości: Akcje czekają na kupujących.
Wyświetlaj:
Longterm / 2008-05-11 02:11 / Mostek Zwyciężymy!
No to Panowie żeście pojechali ostro...bardzo odważny komentarz.
kuniu / 217.76.117.* / 2008-05-07 08:43
i się zdziwisz, banki im który więcej stracił tym więcej wzrósł, ropa rekord a GM +10% i jeszcze linie lotnicze to czysta manipulacja maj to zawsze miesiąc pogromów giełdowych więc go najpierw przeżyjmy, tym bardziej że mocny złoty kusi zagranicę do ucieczki +15% od pażdier to jnie w kij dmuchał
kuniu / 217.76.117.* / 2008-05-07 08:43
i się zdziwisz, banki im który więcej stracił tym więcej wzrósł, ropa rekord a GM +10% i jeszcze linie lotnicze to czysta manipulacja maj to zawsze miesiąc pogromów giełdowych więc go najpierw przeżyjmy, tym bardziej że mocny złoty kusi zagranicę do ucieczki +15% od pażdier to jnie w kij dmuchał
waz(USA) / 64.21.105.* / 2008-05-07 01:48
=...amerykanska gospodarka moze miec juz najgorsze za soba...= BZDURA DO KWADRATU!!!

Bez przerwy mowi sie tutaj o tym, ze recesja sie poglebia, rynek nieruchomosci dalej sie wali, korporacje zwalniaja pracownikow, prawdziwy kryzys dopiero nastapi, itd. Dzisiaj przepowiadano, ze cena ropy do konca roku prawdopodobnie osiagnie 200$ za barylke, ponadto pokazywano tysiace ludzi bez elektyrki, bo poniewaz nie stac ich bylo na placenie rachunkow, a zimowy okres ochronny sie skonczyl, firmy energetyczne odciely im prad.
Pilsener / 2008-05-07 00:14 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
No dobrze, ja też chcę kupić tanie akcje i zarobić, wiem że zarobię, ale zarobię dopiero jak wzrośnie, a po co mam czekać aż wzrośnie, skoro mogę zarabiać gdzie indziej? Zacznie rosnąć, to ja zacznę kupować.

Mówiłem, że będzie dłuższy trend boczny, jest to sytuacja normalna po takich dołach i nie widzę powodów, by się tym przejmować - niech się konsoliduje i mu idzie na zdrowie!
wa-bu / 83.14.220.* / 2008-05-06 12:21
ALC>5% , po 15:00
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy