Forum Polityka, aktualnościPolityka

Areszt dla żołnierzy

Areszt dla żołnierzy

Money.pl / 2007-11-15 15:44
Komentarze do wiadomości: Areszt dla żołnierzy.
Wyświetlaj:
Elendir / 2007-11-16 07:58 / Łowca czarownic
Zdecydowanie za mało wiemy o tym co się stało. Nawet jeżeli ostrzału nie było, to jeszcze nie oznacza, że żołnierze otworzyli ogień do cywilów "tak po prostu". A na pewno zupełnie inaczej bym traktował dowódcę niż pozostałych żołnierzy. Na misji wojennej z reguły nie ma miejsca na dyskusję z rozkazami.
obserwator / 2007-11-15 16:59 / Tysiącznik na forum
Sprawa jest straszna dla żołnierzy, teraz jak wezmą się za nich prokuratorzy, sędziowie to wyrok murowany. Proszę zwrócić uwagę, w Kanadzie zabito paralizatorem młodego człowieka, ci co go zabili byli zbrodniarzami a byli ochroniarzami, wyparli się wszystkiego, sklamali, ale dzięki technice nakręcono te scene ktora udowadnia że zbrodniarze ochroniarze kłamali, zabito młodego człowieka, zabito nie pierwszy raz. Dlaczego ludzie zatrudnieni w organach sprawiedliwości tak często sięgają po broń i strzelaja, zabijają, nie ponosza odpowiedzialności. Ilość takich niepotrzebnych smierci rośnie. Czy Tam w Afganistanie nie obowiązuje regulamin wojskowy, w wojsku wydaje sie rozkazy, szeregowcy wykonuja rozkazy, ich tez aresztowano. Zaczynam bać sie o siebie i swoja rodzinę, za duzo bezkarności tych którzy decyduja o aresztowaniu. Niedawno publikatory podawały; z pomówienia kobiety , kolezanki z pracy, oskarżono, zamknięto, skazano 10 mężczyzn, dopiero na skutek interwencji helsińskiej, zostali przez sąd uniewinnieni. Nik łzy nie uronil że skazani mężczyźni maja rodziny, dzieci. skazano ich jak zwierzęta seksualne. Dlaczego publikatory nie podaja jak kara spotkala prokuratorów i sedziow ostarżających i wyrokujących , kobieta przyznała się do pomówienia, sklamała. Czy Ci ludzoe sprawiedliwości powinni dalej pracować, przez takich ludzi krzywda ludzka az wola o pomstę do nieba; a tu nic, cisza, jakby nic się nie stało. Żal mi tych zolnieży, sa do odstrzelenia, tak mi się wydaje.
mm3m / 2007-11-15 15:44 / Bywalec forum
POLAKÓW TAM ANI W IRAKU NIE POWINNO BYĆ, AMERYKANIE WTRACAJĄ SIĘ NIE W SWOJE SPRAWY NA CAŁYM ŚWIECIE, A MY JAK TE GŁUPIE OSIOŁKI NAŚLADUJEMY ICH. MOŻE PREZYDENT KACZYŃSKI, MILLER, KWAŚNIEWSKI, SIKORSKI, SZCZYGŁO POWINNI ZAŁOŻYĆ MUNDURY I POJECHAĆ TAM NA M-C JAKO ZWYKLI ŻOŁNIERZE. NIECH ZOBACZĄ CO TO JEST PRAWDZIWA WOJNA, KIEDY W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ WEJŚĆ NA MINĘ, MOŻESZ ZOSTAĆ OSTRZELANY PRZEZ KOGOŚ Z TŁUMU CYWILÓW. WTEDY ZMIENIĄ ŚWIATOPOGLĄD NA TEMAT SOJUSZU Z USA
Komentator / 85.221.139.* / 2007-11-15 16:02
Chore te nasze prawo. Tymczasowo aresztowali żołnierzy, a jak przyjechali z afganistanu to byli trzy miesiące na wolności i mogli ustalać wersje. A teraz się ich zamyka? K..wa mać chory kraj, chore prawo. Natomiast w telewizji mówili że aresztowali ich z art 149 KK. Proponuje go przeczytać.... tępaki z TV nawet nie przeczytają o co choidzi w tym art. W uzasadnieniu podano inne rat 121 i 123 KK.
Salutte.

Najnowsze wpisy