Forum Polityka, aktualnościKraj

Arłukowicz w ogniu krytyki. PO go broni

Arłukowicz w ogniu krytyki. PO go broni

Money.pl / 2011-05-14 12:48
Komentarze do wiadomości: Arłukowicz w ogniu krytyki. PO go broni.
Wyświetlaj:
Nasadnik / 188.146.118.* / 2011-05-15 11:47
Poseł, który potwierdza, ze była afera hazardowa i pcha się do takiej kliki, to świadczy o nim jakim jest
człowiekiem i co w nim siedzi. Miałam kiedyś do niego wielki sentyment, ale teraz pokazał swoja twarz
i co sobą reprezentuje. Wstyd i hańba jakich mamy posłów.
Panie Arlukowicz czy panu nie jest wstyd, czy już nie ma pan w sobie żadnej godności.
SKÓRWIEL / 95.50.99.* / 2011-05-14 17:27
Rozliczają ludzi za zdradę w czasie II wojny,tylko wtedy ludzie to robili żeby przezyć albo uratować rodzinę.
Dziś żyją w luksusie ,niczego im nie brakuje a i tak zdradzają swoich kolegów dla kariery i większych pieniędzy---JEŚLI TAKICH MAMY MIEĆ POSŁÓW to ja na wybory nie idę----JAKI WY MASIE SZACUNEK DLA TYCH LUDZI KTÓRZY NA WAS GŁOSOWALI,PLUJECIE IM W TWARZ DLA MNIE JESTEŚCIE
LUDŻMI BEZ HONORU .... ZŁODZIEJE PASOŻYTY
Oszołomowaty / 89.229.89.* / 2011-05-14 16:41
Eeee tam . Tutaj nie ma co komentować - oddał gość dusze za skórę furę i komórę. Ciekawe, czy jakiś kredyt spłaca czy jak? A szczerze mówiąc byłem do niego nawet minimalnie pozytywnie nastawiony - wydawał sie stojącym na własnych nogach. Ale tylko się wydawał. ...Niech mu ziemia lekka będzie - wiadomo już że chłop skończy na śmietniku jak Palikoto-dureń czy te "świeże naiwniaczki " z PJN . Kwestia 2-3 miesięcy .
dgen / 2011-05-14 16:12 / Tysiącznik na forum
peło to taki makdonald dla POrażonej peruwiańskim wirusem gawiedzi........gdzie każdy znajdzie coś dla siebie
co łączy gowina z arłukowiczem ? schetynę z krzaklewskim a grupińskiego z thun ?
czy zna ktoś jakiś oficjalny i wspólny pomysł tej zbieraniny na system podatkowy ? na system emerytalny ? a może na sprawy ideologiczne: eutanazja, aborcja, in vitro ?
łączy ich jedno: władza sama w sobie - choć złośliwi mogą to nazwać "korytem"
kaczorek ma motorek / 2011-05-14 15:33 / Tysiącznik na forum
kto by pomyślał że z niego aż taka Pała ! cóż kto ma coś tylko wspólnego z SLD to wszystkiego można się spodziewać po nim
to skandal.. / 83.4.96.* / 2011-05-14 14:15
Zapłacimy nowemu ministrowi nie tylko pensję,ale zapłacimy grube miliony za utworzenie i funkcjonowanie nowego ministerstwa,
antyNWO / 77.237.3.* / 2011-05-14 12:48
Roszady czas zacząć, a ludzie krawaty a nie na programy.

Najnowsze wpisy