Forum Polityka, aktualnościKraj

Budżet to science fiction. PiS chce głowy ministra

Budżet to science fiction. PiS chce głowy ministra

Wyświetlaj:
niePOprawny / 77.253.90.* / 2009-05-26 12:57
Ten rząd jak określiła ich komisja UE badająca nasz budżet to science fiction. Ale podwyżki cen jakie nam zaserwuje niedługo po wyborach Donek z ferajną to już nie bedzie science fiction.
Tylko musicie zagłosować POprawnie.
Jak zagłosujecie POprawnie to niespodzianka cenowa i ujawnienie prawdziwego stanu finansów państwa i tak was nie ominie, ale pani Merkel przynajmniej nas POchwali.
żbik / 194.181.195.* / 2009-05-26 10:21
Zmiana ministra nic nie da jak nie ma pieniędzy. Od czasów tzw. transformacji w Polsce nie ma polityki - są tylko zmiany!, które nigdy nic nie dały i nie dadzą, chyba że chodzi tylko o odwrócenie uwagi od problemu. A skąd mają być pieniądze - przecież firmy z obcym kapitałem zysk wywożą do swoich krajów lub na Kajmany. To prawo jest złe w Polsce, które nie chroni ani Ziemi, ani wypracowanych zysków! Ci co są przy uchwalaniu ustaw, sprzedaży majątku narodowego itd. nie przejmują się tym, że wszystko co zostało wypracowane przez 50 lat istnienia PRL jest grabione przez obcy kapitał ich obchodzi tylko to, ile mogą przy tym skorzystać. A nie jest dla nikogo tajemnicą, że te 10-20 procent łapówki zawsze się "ukręci". To gadanie ciągłe, że ten lub tamten nad czymś nie panuje jest śmieszne - bo od czasów obalenia "komuny" już nikt nad niczym nie panuje i nie zapanuje! To jest żywioł nastawiony wyłącznie na łupy! A przy tym te odrażające komentarze dzisiejszych, o marnym warsztacie zawodowym dziennikarzy, również nastawionych wyłącznie na tzw. news, których nic nie interesuje ani ludzka tragedia, ani bieda ani... wkoło mówią to samo przez 10 minut nie wnosząc nic - jak kołowrotek - "tokowana" jednozdaniowa wiadomość. Gdyby mogli to zgwałconej dziewcznieumieściliby kamerę w macicy. Dno... Bandyta "w białym kołnierzyku" i bandyta "nastoletni" to nieszczęśliwe ofiary; a nieszczęśliwa ofiara to dopiero "ofiara"? Ikona, która tylko dlatego, że znalazła się przypadkiem w odpowiednim czasie, odpowiednim miejscu, która nic sobą nie reprezentuje, dzięki mediom staje się bezczelna, plując w twarz ludziom, którzy całe życie ciężko pracowali i pracują, są odpowiedzialni za swoje życie, za swoje dzieci, i takie coś ciągle czegoś żąda! Ludziom nie wystarcza na skromne życie, a ta ikona wywodząca się z lumpenproletariatu, bez zawodu, bez chęci do pracy, "pieprząca co popadnie" bez ładu i składu, żąda od Narodu coraz większego haraczu... Jak taki ktoś może powiedzieć, że na energię elektryczną wydaje 7 tys. zł - to niech oszczędza i daje przykład innym. Jak tak człowiek posłucha Oleksego (dramat byłej władzy), ikony i inny ch to dochodzi do wniosku, że monarchia jest tańsza w utrzymaniu, bo tam liczy się tylko pierworodny i to z legalnego łoża. A w Polsce uprzywilejowanych przybywa i przybywa i to wraz z całymi rodzinami. Przez te wszystkie zmiany i brak odpowiedzialności indywidualnej za to co się mówi, robi, obiecuje - mamy to co mamy - odpowiedzialność wirtualną. Nikt nie został do tej pory za nic rozliczony -owszem za wszystkimi Wymiar Sprawiedliwości goni..., ale jak już złapie to puszcza... i dalej goni...
qoomaq / 79.191.96.* / 2009-05-26 06:01
boomu gospodarczego jej rządowi udało się doprowadzić do powiększenia dziury budżetowej?
nie pisowi / 90.129.100.* / 2009-05-25 20:08
A kogo to interesuje, że ten leciwy aniołek ma cos do powiedzenia, z czymś sie nie zgadza?
Byli, rządzili i wszystko spier...!
Teraz to gęba w kubeł i nie bulgotać.
RobinHoodowski / 195.225.68.* / 2009-05-25 20:11
kolejny szczeka...
szczekaj, szczekaj piesku

znikam bo znudziłem się na dziś...
RobinHoodowski / 195.225.68.* / 2009-05-25 20:07
pieski z PO coś słabo szczekały
pod moją nieobecność...

man13 słaba aktywność na forum,
zbyt mało jadu, słownictwo zbyt ubogie, jednostajne

popraw się bo nudny jesteś
Piet / 80.55.1.* / 2009-05-25 18:02
Wiecie, czytam sobie te posty i tak mi jest trochę przykro, że wszyscy na siebie ujadamy... Dlaczego polityka, a właściewie ambicje polityczne Kaczyńskich i Tuska potrafiły nas tak zantagonizować? Przecież, gdybyśmy się spotkali na ulicy bylibyśmy dla siebie mili. Niech politycy się naparzają, a my sobie patrzmy i w najbliższych wyborach wybierzmy tych, którzy zaproponują rozsądne i realne rozwiązania. Korzystne dla kraju, dla nas i naszych rodzin. Nie dajmy się wciągać w tę idiotyczną spiralę nienawiści.
Mam nadzieję, że to co napisałem nie jest "aż tak strasznie" naiwne...
Pozdrawiam wszystkich, tych z PiSu i tych z PO
Elendir / 2009-05-26 07:12 / Łowca czarownic
Dlatego że część osób wypowiadających się na forum nawet nie zaprzecza że polityczne wypowiedzi są ich pracą. Tak więc to tacy sami politycy jak ci w sejmie, tyle że mniej udani i w mniejszej skali.
astartis / 89.228.69.* / 2009-05-25 16:50
Miał być dobrobyt, miała być miłość, cuda i Irlandia - jest Platforma-TVN i bananowa Tuskolandia.
Mamy wymiar sprawiedliwości, który sprawiedliwy nie jest i służbę zdrowia, która nie leczy. Zamiast rządu mamy sztab wyborczy, zamiast porządku nieporządek a w Radzie Mędrców Europy reprezentuje nas mędrzec Lech Wałęsa.
sfera2 / 2009-05-25 20:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
astartis, gdyby głupota miała skrzydła to byś latał jak gołębica.
Zanim coś zaczniesz pisać najpierw się zastanów co piszesz. Chociaż nie jestem zwolennikiem PO, ale głosuję na nich ponieważ głosuję przeciw PiS-sowi.

Mamy teraz spokój zamiast spirali nienawiści, całe szczęście że nie jesteśmy Irlandią, co do reszty: to o bananowej młodzieży słyszałem w PRL-u o dzieciach ludzi sukcesu którzy potrafili w tamtych trudnych czasach dojść do dużych pieniędzy. W tedy tępiła ich PZPR jako prywaciarzy i kułaków, dzisiaj PiS w podobny sposób traktuje ludzi sukcesu jako wykształciuchów i aferzystów. Zwolennicy PiS-u to nieudacznicy którym nic nie wychodzi i zazdroszczą innym sukcesów zamiast wziąć się do roboty.
Wymiar sprawiedliwości przynajmniej nie robi głośnych nieudolnych zatrzymań aby za chwilę po cichu zwolnić zatrzymanego.
Jako rencista mogę powiedzieć dużo o służbie zdrowia, która faktycznie przez ignorancje polityków pracuje nieudolnie, ale to Kaczyński krzyczy o bezpłatnej służbie zdrowia.
Mając ograniczone środki na leczenie, ograniczana jest praca sprzętu specjalistycznego. Chorzy którzy mogą zapłacić muszą czekać w kolejkach z tymi co nie mają środków na leczenie.
Wystarczyłoby aby w czasie kiedy sprzęt stoi wykonywać badania płatne. kolejki z ubezpieczalni skróciłyby się co najmniej o połowę ponieważ ci co mają pieniądze odeszli by z kolejki. Ale to tylko gdybanie ponieważ obie partie są do niczego tylko PiS przynosi większy wstyd obywatelom.
A Kaczorek ma motorek / 85.221.175.* / 2009-05-25 17:51
I tak to się przedstawia na dzień dzisiejszy jak napisał astartis
Prawdziwy jednak kryzys w Rządzie Tuska teraz się zaczyna
Jestem przekonany że we wrześniu tego roku będzie rozważana dymisja tego Rządu
ona29 / 212.33.83.* / 2009-05-25 15:48
wprowadziło ulgę prorodzinną, obnizyło składkę rentową po stronie pracowników jak i pracodawców (to pierwsze obniżenie niepodatkowych kosztów pracy), wprowadziło pakiet ustaw "mój dom, moja twierdza", ułatwiło dostęp do zawodów prawniczych, powołało CBA (wszechobecna do tej pory korupcja została realnie zmniejszona).... to tylko niektóre ustawy, które wprowadziło PiS w ciągu 2-ch lat rządzenia.

Co takiego zrobiło PO, które rządzi już dłużej niż PiS????

POwcy- dlaczego nie prowadzicie merytorycznej dyskusji, tylko "ujadacie" posługując się wyzwiskami typu "PiSdeczka, PiSuar, kaczyzm...itd". To przykre, że gro wyborców PO prezentuje taki poziom kultury i głosuje na PO , bo wtedy czuje się "inteligentnymi"......
yuki / 150.254.212.* / 2009-05-25 16:55

Przypomę tylko, że PiS obniżyło podatki [0]
wprowadziło ulgę prorodzinną, obnizyło składkę rentową po
stronie pracowników jak i pracodawców (to pierwsze obniżenie
niepodatkowych kosztów pracy), wprowadziło pakiet ustaw "mój
dom, moja twierdza",

Czyli na siłe i bez opamiętania zmniejszali dochody państwa, bez kompensowania z przychodami.
kaczordonald / 86.168.63.* / 2009-05-25 15:31
Pis to bylo dno a obecny rzad to katastrofa.A ja nie istnieje bo nie popieram ani jednych ani drugich.
man13 / 2009-05-25 15:18 / Tysiącznik na forum
..... pomocy, PiSuariat wzywa!!!!!!!
RobinHoodowski / 195.225.68.* / 2009-05-25 15:21
dobra znikam, nie wrzesz...
jimmyjazz / 2009-05-25 15:08
Wybory idą.

PiS wypuszcza paprotki przed mikrofony.

Aż strach pomyśleć co by się działao gdyby teraz u władzy był pis i ich ochota do emisji mliliardowych obligacji.
jimmyjazz / 2009-05-25 15:10
Cały PiS.

im gorzej tym wg nich lepiej. Cóż za troska o kraj. Doprawdy wzruszające.
man13 / 2009-05-25 15:16 / Tysiącznik na forum
Braki intelektualne PiSdzielców nie nadrobi się poprzez pijaów klasy Kurskiego.
słuszniesłusznieprawicie / 213.158.199.* / 2009-05-25 19:29
słuszna uwaga, pisdzielczość o masie krytycznej można wyłącznie osiągnąć poprzez mentalność "pijaja" mana13.
RobinHoodowski / 195.225.68.* / 2009-05-25 15:07
też słabo...
piesek nie wysilił się

akurat nie jestem pisiorem, więc wycie w tym kierunku
mnie nie bierze, jestem jak najbardziej za PO
man13 / 2009-05-25 15:00 / Tysiącznik na forum
Czy te usta mogą ............. jeszcze?
man13 / 2009-05-25 15:19 / Tysiącznik na forum
RobinH, odpowiedz czy coś wiesz na ten temat.
No PIS / 79.186.145.* / 2009-05-25 14:21
Lepszy SF w wydaniu Rostowskiego niż moherowy kabaret jaki mieliśmy za rządów PIS i spółki.
jur / 213.25.9.* / 2009-05-25 19:26
A cóż innego wypada Ci powiedziec? Gdy nie można się pochwalic własnymi sukcesami zawsze w odwodzie pozostaje krytyka poprzedników.
RobinHooodowski / 195.225.68.* / 2009-05-25 14:05
no widzę że motłoch z PO
KAP
man13
jak zwykle to samo...

ale to już się znudziło i proszę o lepszy repertuar wyzwisk
coś mocniejszego
no szybko pieski tuska, szczekać
czekam na wasze wycie
ciekawe ile
man13 / 2009-05-25 15:05 / Tysiącznik na forum
Cześć Jan osik. Co Ty taki dzisiaj "miłosierny" dla odmiennych poglądów od PiSuarowych. Poszedł Ty do głowy po zastanowienie?
Ta dawno Ty powinien więcej pokory dla PO prezentować to by Tobie ta koloratka tak nie ugniatała. A i czapeczka zieona nie przyprawiała by o zawroty główki.
RobinHoodowski / 195.225.68.* / 2009-05-25 15:19
ale strzał kulą w płot...
piesku...

ja do Kościóła nie chodzę,
po komunii wyrzucili mnie bo byłem niby niegrzeczny...
(a były to czasy komuny kiedy wszyscy chodzili
na religię... a ja odmieniec nie chodziłem
bo nie lubię tłumu wszelakiego
a teraz najbardziej nie lubię motłochu z PO
kiedyś był motłoch taki czy siaki...
teraz dominuje motłoch z PO
precz z motłochem wszelkim)
tylko cztery klasy podstawówki z religii
więc z tej dziedziny niewykształcony jestem)
choć sam dziwię się dlaczego
i tak już zostało
man13 / 2009-05-25 22:38 / Tysiącznik na forum

ale strzał kulą w płot...
piesku..

Z tej organizacji / Kościół / nikt nikogo wyrzucić nie może.
KAP / 2009-05-25 14:29 / Tysiącznik na forum
ciesze sie ze ci ulzylo
RobinHooodowski / 195.225.68.* / 2009-05-25 14:33
słabe wycie piesku,
a przecież jesteś czołowym wyjcem forum
popraw się
vetoslawklamczynski / 2009-05-25 14:09 / Bywalec forum
Twe zdanie to miód na moje serce.

I Ciebie tez zapraszam dzisiaj na małpki,
Vetoslaw Klamczynski
RobinHooodowski / 195.225.68.* / 2009-05-25 14:12
jeden piesek zaszczekał, ale coś słabo

pieski tuska coś wasz pan słabo was karmi,
tak mało wycia i plucia, pokażcie co potraficie
no, dalej sfora...
bo wypuszczę kota
n. / 151.92.176.* / 2009-05-25 14:19

195.225.68.* | RobinHooodowski
jeden piesek zaszczekał, ale coś słabo
- przykre, że jednym z niewielu chamów jacy się pojawili na tym forum jesteś niestety ty...i nie jesteś z PO więc pomyliłeś chyba frakcje polityczne.
Niemniej bardzo ci współczuję.
jur / 213.25.9.* / 2009-05-25 19:38
Ach witaj ptasi móżdżku. Widzę, że już nie jesteś abrą, olivką, filozofiną (co prawda głupią ale filozofiną).
powtarzamzaFedak / 213.158.199.* / 2009-05-25 19:36
no a Fedak nie współczuje, tylko radzi spier....
RobinHooodowski / 195.225.68.* / 2009-05-25 14:20
kolejny piesek zaszczekał
ale też słabo...
też ci współczuję pesku
FirezeuG / 2009-05-25 14:24 / Tysiącznik na forum
Takie pytanie w "młodzieżowym" języku:
Oco Ci C'mon?

Zgaduję że odpowiedzi nie uświadczę.
RobinHooodowski / 195.225.68.* / 2009-05-25 14:31
kolejny piesek wyje ale też coś słabo
potrzebne szkolenie u Palikota i Niesiołowskiego

ale ponieważ jestem może chamem,
ale jednak kulturalnym i nienatretnym
więc znikam pieski na dłużej
po co mam licytować się w chamstwie ze
stałymi pieskowymi bywalcami forum typu
man13, KAP
i inni

a wy pieski wyjcie
i ulepszajcie swój chamski repertuar

same hau, hau jest nudne
może komuś przegryźć gardło
Bankier_7 / 2009-05-25 14:33 / portfel / Punktator
To smaruj już stąd i nie wracaj kocie bo Cię psy pogonia...
RobinHooodowski / 195.225.68.* / 2009-05-25 14:36
widzę, że was tu jest niezła sfora
niezła spsiona popaprana sfora....

no tak podejrzewałem bojówki PO z psami
są wszędzie
KAP / 2009-05-25 13:59 / Tysiącznik na forum
niestety glos PIS mozna interpretowac jedynie w kontekscie parcia na wladze.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy