Forum Forum finansoweKonta

Co myslicie o koncie dbNET w Deutsche Bank

Co myslicie o koncie dbNET w Deutsche Bank

Yarcio / 93.122.70.* / 2009-08-24 14:22
Zastanawiam się nad zmiana konta i banku oczywiście, najbardziej interesuje mnie wypłacanie gotówki w różnych bankomatach, a w szczególności bankomatach innych banków, transakcje bezgotówkowe oraz przelewy internetowe. Wyszukałem sobie dbNET. Czy ktoś miał juz styczność z tym bankiem i ma jakieś doświadczenie ?
Wyświetlaj:
zadowolona29 / 83.28.76.* / 2011-08-11 13:55
mam to konto, nie narzekam
wszystko za darmo, bankomaty bez prowizji na całym świecie, konto oszczędnościowe 4,05%, lokaty, więcej tu:
www.konto-bankowe.otwarty.net/Deutsche_Bank.html
ŁukaszCzarny / 46.76.150.* / 2012-04-28 04:20
IDŹCIE KLAKIERZY WON Z TYMI SWOIMI POCHWAŁAMI! WSZYSTKIE SĄ TAKIE SAME CZYLI PODKREŚLANIE TEGO CO JEST W TYCH TANDETNYCH NATARCZYWYCH REKLAMACH + IRYTUJĄCE WKLEPYWANIE WASZYCH LINKÓW, KTÓRYCH NIKT I TAK NIE MA ZAMIARU OTWIERAĆ! JEŚLI MACIE PROMOWAĆ TO G***O JAKIM JEST "dbNET" TO RÓBCIE TO PROFESJONALNIE TAK BY NIE POSĄDZANO WAS WŁAŚNIE O "KLAKIERSTWO". TO SIĘ STAJE CORAZ BARDZIEJ IRYTUJĄCE...BO CO TRZECIA OPINIA TO KLAKIERSKIE WYPOCINY W TYM SAMYM STYLU PISANE NAJWYŻEJ PRZEZ 2-4 OSOBY! POWTARZAM W-O-N !
PS. Ludzie, nie dajcie się nabrać na te cudowne zapewnienia...do podpisania umowy sprawy załatwiane są dość profesjonalnie....a co dzieje się po jakimś czasie to woła o pomstę do nieba. Jednym słowem TRAGEDIA! Mi udało się jakoś przebrnąć przez rozwiązywanie umowy z tym bankiem i innym życzę również powodzenia w tej kwestii.
Silva / 213.238.78.* / 2011-07-29 13:49
Witam,
Użytkownikiem konta db Net jestem od niecałego tygodnia więc niewiele mogę na ten temat powiedzieć ale miałem okazję być w oddziale z inną sprawą. Uprzejma, kompetentna i uśmiechnięta obsługa. Pan który mnie obsługiwał świetnie porozumiewał się po angielsku czego nie można powiedzieć o innych bankach (mBank, City). Jak dalej będzie zobaczymy :)
pawel87 / 83.23.7.* / 2011-07-14 14:43
witam. mam pytanie. chodzi o potwierdzenia dokonania przelewu. jak wygląda pobieranie takiego potwierdzenie za pomocą internetu? podobno nie można zapisywać ich do plików pdf na dysk, tylko trzeba użyć drukarki wirtualnej. nie wiem jak miało by to wyglądać, nie jest to uciążliwe trochę?
hjkhjhkjahkjha / 89.230.29.* / 2011-07-17 18:31
MI SIĘ TYLKO KOJARZĄ Z NACHALNOŚCIĄ - BO JAK TU INACZEJ POWIEDZIEĆ NA REKLAMY UKAZUJĄCE SIĘ NON STOP, CODZIENNIE NA KONCIE I JUŻ SPAM NAWET SOBIE Z TYM DZIADOSTWEM RADY NIE DAJE. SAMI SOBIE ROBIĄ ANTYREKLAMĘ. NACHALNYCH CHAMÓW NIE LUBIĘ.
Małpka / 87.205.14.* / 2011-07-06 08:35
Mam kikla kont w różnych bankach. Ten jest najgorszy! Tak niekompetentnych ludzi jeszcze nie widziałem.
stop_spamerom_getinu / 89.174.126.* / 2011-07-06 09:28
Małpko, bardzo ciekawa i wyczerpującą odpowiedź. teraz wiemy, dlaczego tak się stało.

pozdrawiam, hehe ;)
Normalny / 195.22.117.* / 2011-07-06 21:53
Odpowiedź Małpki jest zwięzła i prawdziwa. Nic dodać, nic ująć - tak niekompetentnych ludzi nie widziałem również ja. Jesteś jednym z ich?
gabor_grzywa / 79.139.93.* / 2011-06-24 19:57
Nie polecam! Konto ładnie się prezentuje tylko w ofercie.
System zakładania jest mocno uciążliwy, obsługa tylko telefoniczna lub internetowa, w odzdziale nie można załatwić NIC!
Poza tym przestarzale potwierdzanie przelewów - karty ze zdrapkami. System elektroniczny też niedopracowany.
Polecam Direct z Lwem w ING, mBank albo
nieklient / 109.107.14.* / 2011-06-24 12:48
Złożyłem wniosek o otwarcie konta dbNet przez internet, otrzymałem mailem potwierdzenie z prośbą, żebym czekał na telefon od kuriera, który dostarczy umowę. Gdy przez ponad tydzień była cisza, zadzwoniłem na infolinię. Pani powiedziała, że nic nie wie, w systemie nie ma danych, ale do mnie wkrótce oddzwoni z wyjaśnieniem. Po trzech dniach oczekiwania na telefon zgłosiłem się znowu, ale inna pani powiedziała, że nic nie wie, nie ma też śladu mojej poprzedniej rozmowy.

Chyba dobrze, że nie będą się zajmować moimi pieniędzmi.
niezadowolona i oszukana / 178.37.134.* / 2011-05-25 21:03
nie polecam tego banku niby konto za 0 zł a tu rachunek przychodzi na 25 zł banda oszustów nie polecam
klient DB / 178.235.213.* / 2011-06-02 17:51
Mam konto dbNet od ponad roku i jestem bardzo zadowolony.
0 opłat za prowadzenie konta, za przelewy, wypłaty ze wszystkich bankomatów za free.
Serwis internetowy intuicyjny.
Naprawdę, polecam.
gd / 62.87.214.* / 2011-05-24 16:48
Ja mam konto easy w DB 1,5 roku i jestem bardzo zadowolony.
Tomella Dariusz / 46.112.212.* / 2011-03-22 12:00
Jest to zle konto. Gdyz Wplata srodkow zagranica z zagranicy sa przeszkody. Nigdzie , ani na umowie ani w dokumentacji otrzymanej umowy nie ma podane nr, Banku w polsce ani takze nie jest podane gdzie ten numer mozna znalesc. Na stronie Banku. A takze nr konta powinien byc poprzedzony PL.5321itd....... nr. konta....................A tego niema. Rodzi sie pytanie to kraj polska gdzie sie znajduje w Europie czy w ZSRR.Dlaczego Bank w umowach nie podaje nr Banku w Polsce.O ile to jest Oddzial w Polsce.
tomekop / 87.206.200.* / 2011-03-12 10:55
Ja miałem i powiem szczerze że jestem zadowolony. Aby je założyć nie musiałem nawet wychodzić z domu! http://www.finansosfera.pl/konto-osobiste/236-deutsche-bank-pbc-dbnet/
Niezadowolony333 / 62.121.71.* / 2011-02-21 16:12
Witam,
Ja również skuszony świetnymi reklamami tego taniego konta postanowiłem je założyć. Wniosek przez internet wypełniłem 21.01.2011, kurier był u mnie 24.01.2011 a maila o aktywacji konta dostałem 26.01.2011 - szybka realizacja więc wszystko szło w dobrą stronę. I od tego momentu zaczęły się schody. Dzisiaj mamy 21.02.2011, czyli minął miesiąc od złożenia wniosku przez internet. Do tej pory nie otrzymałem ani karty TAN ani karty debetowej. Zadzwoniłem na infolinię. Tam dowiedziałem się, że karta TAN została wysłana już jakiś czas temu (lecz nie wiadomo dokładnie kiedy) a nie dotarła najprawdopodobniej dlatego, że nazwa ulicy w moim adresie jest za długa i system obcina końcówki (nazwa ulicy to Chmielowskiego - nosz k*** mać, jest za długa??), a karta do bankomatu nie została nawet wyprodukowana gdyż system nie wygenerował takiego zlecenia... Zostaje mi złożenie reklamacji, w której czas oczekiwania to 30 dni i czekanie na ponowne wysłanie kart - kolejne 2 tygodnie, mając nadzieję że tym razem system nie utnie końcówki w nazwie ulicy, bądź listonosz domyśli się po kilku pierwszych literkach w adresie gdzie mieszkam.. W najlepszym przypadku karty otrzymam po 2,5 miesiąca od złożenia wniosku.
Niestety nie mam możliwości polecenia tego banku po takich wpadkach. Konta nawet nie aktywuję. Idę od konkurencji.
justn / 89.73.35.* / 2011-03-03 13:02
Witam.ode tego jakie sa komplikacje zalezy od niekompetentnych prawcownikow! moja siostra pracuje w polbanku i jest swietna i za kazdym razem ona wyciaga mnie z klopotow jakie bank na mnie naklada.bo albo nie zaksieguja wplaty i nie moge wyplacic pieniedzy albo cos innego.wiec dzwonie odrazu do siostry i ona wszystko poprawia! w deusthe jestem 1 miesiac dostatalam karte szybko i karte tan.po prostu uwazam ze zajal sie toba jakies debi...l i stad ten problem
Eugeniusz B. / 83.11.252.* / 2011-02-03 17:19
Jest to dobre konto, rzeczywiście wszystko można mieć za darmo, wystarczy raz w miesiącu wypłacić pieniądze z bankomatu (dowolnego), aby mieć obsługę karty za darmo
przelewy internetowe (darmowe) przeważnie dochodzą następnego dnia
myślę, że warto mieć to konto
http://www.konto-bankowe.dlamnie.com/dbNET.html

Inne tanie konta warte rozważenia:
- Alior Bank
- Direct w ING
- inteligo
http://www.konto-bankowe.dlamnie.com/dbNET.html
Mania Pirania / 79.191.3.* / 2010-12-28 12:35
jak dla mnie jest to najlepsze konto dostępne na rynku
miałam styczność i wszystko było ok, żadnych opłat za konto, czy bankomaty i przelewy...polecam
http://www.konto-internetowe.dlamnie.com/dbNET.htm
uiskod / 188.33.47.* / 2010-08-03 15:15
SONDA:

http://ocena-kredytu.blogspot.com/
bank-fan / 87.205.19.* / 2010-08-03 11:59
polecam wszystkim dbNET do darmowych wyplat z bankomatów i/lub na poczcie, darmowe prowadzenie i przelewy (ważne aby użyć raz w miesiącu kartę bankomatową)

do oszczędzania polecam oczywiście Eurobank (bez płatnej karty bankomatowej, z tokenem GSM, raz w miesiącu trzeba wpłacić 800zł - można ustawić automat z innym kontem i przelewać w obie strony) wtedy jest całkowicie darmowe

karta kredytowa do płacenia Alior Bank - zwracają 1% - rocznie można uzbierać niezłą sumkę

karta kredytowa do opłat domowych Citi Bank - można nią płacić za prąd, gaz itp.

pamiętajcie - nie ma idealnych kont bankowych, najlepiej w kilku bankach otworzyć darmowe konta i używać tylko najlepszych usług z każdego z nich

macie jakieś pomysły??? (darmowe konto + fajna usługa)

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: