Forum Polityka, aktualnościKraj

Coraz mniej Polaków chce eurokonstytucji

Coraz mniej Polaków chce eurokonstytucji

Max / .* / 2005-06-16 09:21
Komentarze do wiadomości: Coraz mniej Polaków chce eurokonstytucji.
Wyświetlaj:
Czytelnik / .* / 2005-06-20 08:36
Kto nie czytał konstytucji UE, to proponuję zajrzeć: www.knstytucjaue.gov.pl . Tylko ostrzegam - to lektura dla osób o mocnych nerwach.
Nieznający / .* / 2005-06-18 21:33
No własnie - KTO CZYTAŁ eurokonstytucję?...i kto jeszcze to zrobi do referndum ?Moim skromnym zdaniem - NIEWIELU !, BARDZO NIEWIELU !Robienie głosowanie nad czymś czego się nie zna nie ma sensu. Niestety nie zaobserwowałem w mediach żadnej "akcji" uswiadamiania społeczeństwa n.t. eurokonstytucji. Chętnie wysłuchałbym lub przeczytał informację dot. eurokonstytucji podawane w formie przyswajalnej dla zwykłych ludzi (obiektywne) wraz z komentarzami specjalistów w formie za i przeciw (subiektywne). Broń Boże nie polityków ! Swoją drogą ciekawe ilu z nich przeczytało ją w całości lub chociaż w części !? .... ;-)
Max / .* / 2005-06-16 09:21
70% głosowało za wstąpieniem Polski do UE. 70% powinno głosować teraz za Eurogniotem. Jak się powiedziało A trzeba umieć powiedzieć B. Czyż nie jest to logiczna konsekwencja! To że z 70% zrobiło się teraz 57% pokazuje jak opinie polityczne Polaków mają słabiutkie fundamenty. Jeszcze jakieś Państwo odrzuci ten dokument i z 57% zrobi się jeszcze mniej.A swoją drogą kto z tych 57% czytał tą "konstytucję". Kto? Jak można głosować nad czymś czego się nie zna!!!I jak tu ma być dobrze? Eurpoejczycy to stado baranów dających się dymać przez eurobiurokratów!

Najnowsze wpisy