Forum Forum inwestycyjneFundusze

Czy wyplacic ING Srednich i Malych Spolek?

Czy wyplacic ING Srednich i Malych Spolek?

asia 2302 / 83.4.181.* / 2007-08-03 12:30
Witam,
Prosze o porade czy wyplacic ze strata czy czekac, gdyz wplacilam dosyc spora sume i to jak bylo u gory tz. jak jednostka byla po 347.21zl w czerwcu a teraz leci w dol, co robic bo zaczynam nie spac w nocy.
Wyświetlaj:
J.S. / 83.20.12.* / 2007-08-06 21:01
Miło widze ze nie jestem sam!! Chyba wszyscy staliśmy sie ofiaramy reklamy!!
Ja byłem bardzo ostrożny a jak już zaryzykowałem to dwa dni przed korektą to trzeba mieć szczęście:(
Ale bede trzymał!!
t56 / 193.238.200.* / 2007-08-05 22:21
DOBRY WIECZOR - a moze zalozymy MALY KLUB mIs-OW JA TAKZE podzelilam WASZ los bo takze wplacilam na Mis -ki w ING ! tak prawde mowiac - to chyba bylo do przewidzenia ze cos jest nie tak bo:szybko NAS zebrali- zamkneli aktywa wczesniej o jeden dzien i zaraz zaczelo spadac ALE - MADRY POLAK PO SZ....... teraz moge to zanalizowac i na przszlosc nie bede sie pchala w wys. % notowania czyli WSZYSCY MAMAY TA SAMA CHOROBE GIELDOWA moze pojdziemy na wczesniejsza emeryture bo przeciez pracujemy w szczegolnych warunkach - STRES - NERWY- BESSENNOSC - PROBLEMY / dlaczego nie uwzglednili tego zawodu / ACO DO WYPLATY ?? sama sie nad tym samym problebem zastanawiam cala niedziele - jesli nawet zrobimy to jutro to z notaowaniem wtorkowym a moze we wtorek bedzie CIUT lepiej i lepiej iLEPIEJ i co w tedy a wejsc sie nie da / chyba nie zmniejszyly sie aktywa aby znow otwarli te MISIE to mamy powazny problem - jest na swiecej PROSZE PISZCIE I WYLEWAJCIE SWE ZALE I OPINIE czeakm na jakies roztrzygniecie i moze madra podpowiedz albo jakies pocieszne slowo CZEAKM i na jutrzejszy dzen ale nei patrze na notowania PISZCIE KOM.
cortez / 2007-08-05 23:12 / Bywalec forum
No właśnie, dobrze to ujęłaś, mądry Polak...
Rada dla Was obu: zostawcie fundusze, zapomnijcie poprostu na 2 miesiące, może trzy i dopiero wtedy zobaczcie wyniki. A następnym razem czytajcie, pytajcie, uczcie się PRZED inwestycją, a nie PO.
Nie ma co płakać nad rozlanym... jeśli już przysłowiami sypemy:)
Dobrej nocy i więcej optymizmu:)
t56 / 193.238.200.* / 2007-08-06 14:42
DZIEN DOBRY W KLUBIE strat !!!!! MISIE DALY NAM SIE NACIESZYC DO LIPCA A TERAZ SA WSTRETNE I NIE WIEM CO MAM ROBIC - CZY PO DZISIEJSZYCH NOTOWANAICH ICH WYRZUCAC ???? !!!!!! robic konwersje czy nie - cos sie dzieje w calym swiecie z ta gospodarka ?????? Jestesmy wszyscy Ci co zostali porzadnie do tylu i chyba do grudnia nie wyjdziemy CHOCIAZ na prosta CZEKAM NA MADRA ANALIZE
cortez / 2007-08-05 21:43 / Bywalec forum
Asiu, spokojnie, teraz to już chyba nie warto wychodzić. Trochę będziesz musiała poczekać, ale cierpliwość Ci się opłaci, kwestia tylko kiedy. Błąd z Twojej strony polegał na tym , że dużą sumę wpłaciłaś jednorazowo. Kupując za nie całą kwotę, a potem dopłacając lub kupując inne fundy systematycznie, dostosowywałabyś się do rynkowych wahań. Moja rada: poczekaj, aż wyjdziesz na plusik, wyjdź z częścią środków i podziel ja na na kilka innych funduszy. Jeśli się tak denerwujesz, to proponuję coś mniej agresywnego:)
Pozdrawiam
marek1111 / 62.21.46.* / 2007-08-04 10:12
ja też kupiłem za większą sumę i na pewno nie wypłacam.
zgadzam się, że w porównaniu z innymi miśkami ing ma mniejsze straty.
czekam na koniec wakacji i pierwsze zyski.
a tak w ogóle to jest to dobry czas na kupowanie, a nie sprzedaż.
Jacek Sz. / 83.20.48.* / 2007-08-03 15:13
Nie jesteś SAMA Ja tez kupilem z mysle wielkich zysków a tu od kilku tygodni zimny prysznic!!

Ja proponuje czekać!!
afka / 2007-08-03 12:48 / portfel
ja tez kupiłam, do tej pory wszyscy stracili co kupili w ostatnich dniach otwarcia, ale ja nie sprzedaje.

a tak na pocieszenie proszę zauważyć że ING starcił tylko 7%, inne miśki nawet 12%. Nie jest tak źle, straty są podobne jak we zwykłych akcyjnych funduszach.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy