Forum Polityka, aktualnościKraj

Drzewiecki: Zabito mi matkę, Polska jest dzikim krajem

Drzewiecki: Zabito mi matkę, Polska jest dzikim krajem

Wyświetlaj:
cgfgjgfj / 79.110.13.* / 2010-02-26 08:59
Że cmentarny załatwiacz mówi że:
- nie ukradł - ok.
- nie uczestniczył - ok.
- nie znał - ok.
- nie brał - ok.
- nie grał - ok.
- ne pamięta - ok.
Jego prawo do obrony, mimo że nawet on niewierzy w to co mówi.

Błotem obrzucać cały kraj, bo go złapali za rękę jak produkował na masową skalę błoto - to już reakcja kaliego trochę za daleko idąca.
Nie chce w tym uczestniczyć??? Jakoś mu nie przeszkadzało przez 20 lat - dopóki go nie zlapali za rękę.

Ale wmanewrowywanie w to szambo swojej zmarlej matki to już skrajny objaw braku jakiejkolwiek przyzwoitości.

Z szacunku dla zmarłej mamy byłego ministra nie rozwinę tej myśli ( mimo że mam wielką ochotę ).
jarmark / 83.19.187.* / 2010-02-26 08:55
cynik do potęgi !
nie dobrze mi się robi jak ten gość bez klasy próbuje odwrócić kota ogonem.
sdssds / 79.110.13.* / 2010-02-26 12:05
odwieczny sposób PO na sondaże.

Tylko że tu przesadził i nic mu nie pomoże kota odwrócić.
janiszek72 / 2010-02-26 08:52 / Tysiącznik na forum
Z perspektywy Californii łatwo jest rzucać mięsem na Polskę i Polaków. Szkoda, że nic Pan nie powiedział przed komisją śledczą. Panie Drzewiecki zostań Pan lepiej już na stałe w tej Californii. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
janiszek72 / 2010-02-26 09:27 / Tysiącznik na forum
Sorry to nie California, to Floryda. I to by bylo na tyle. Serdecznie pozdrawiam
Lorko / 213.238.112.* / 2010-02-26 08:45
W dzikim kraju najlepiej się kręci lody, bo obowiązuje prawo dżungli. Tak właśnie postępują hipokryci. Kali ukraść krowę to jest dobrze, ale Kalemu ukraść krowę to źle. Śmieszny ten człowiek z Platformy Obywatelskiej, na dodatek szkaluje własną Ojczyznę, dzięki której ma to co ma.
brater / 195.85.196.* / 2010-02-26 08:19
Fakt, że taki osobnik jak Pan Drzewiecki mógł zostać MINISTREM, Pan Chlebowski Szefem klubu parlamentarnego partii rządzącej a Pan Tusk Premierem potwierdza tezę - Polska jest dzikim krajem
arch / 2010-02-26 08:25 / Tysiącznik na forum
-Widzimy jaka jest różnica POmiędzy Moralizowaniem ,a Moralnością .

"Zrobili z nas głupców. - Przerwał, a potem powziął decyzję, już nie lękając się ceny.
- Po sprawiedliwość musimy iść na klęczkach do Dona Corleone. "
"Mario Puzo (The Godfather)
PANOpium / 195.238.227.* / 2010-02-26 08:05
czy to tylko uszy
KIBIC / 83.11.97.* / 2010-02-26 07:46
Masz pan rację , ponadto cała branża sportowa to pralnia brudnych pieniędzy , a ze sportem nie wiele ma wspólnego .Czy ktoś w polsce obliczył ile pieniędzy przepływa w tej branży?.A pana zadaniem pewno było nadać temu charakter legalności.
JanuszPOlikot / 2010-02-26 07:11 / Tysiącznik na forum
Biedaku taki jesteś POkrzywdzony........
$-L / 212.244.167.* / 2010-02-26 07:45
gdyby Tobie zmarła matka też byłbyś rozgoryczony... faktem jest to, że ogromny wpływ na to miała afera w która jest lub nie jest zamieszany - to się okaże... jeśli jesteś myślącym człowiekiem to nie komentowałbyś tego w ten sposób.. świadczy to o Tobie jednoznacznie... nie komentuje Twojej orientacji politycznej, choć niewątpliwie jest ona oczywista, ale są sprawy gdzie partyjne podziały nie obowiązują.. to kwestia dobrego wychowania wyniesionego z domu... rozumu na przyszłość i aby nie spotkało Cie to co tego człowieka...
avzvv / 79.110.13.* / 2010-02-26 09:06
Trzeba było w trosce o matkę nie kraść, nie zalatwieć, nie spotykać się tu i ówdzie, nie mataczyć, nie robić z sibie..... - to by żyła i by była dumna z syna, może nie ministra ale duma - a tak....... syn minister może być sam sobie winien.
tade / 83.2.33.* / 2010-02-26 08:48
S-L Takich dramatów w Polsce jest kilkaset dziennie: kogoś za długo wozili, kolejka była za długa, leków brakło, nie chcieli przyjąć do szpitala itp...Rozczulać się tylko nad jednym przypadkiem dlatego, że dotyczy to byłego ministra jest to nieetyczne.
JanuszPOlikot / 2010-02-26 08:13 / Tysiącznik na forum
Wiesz co skończ opowiadać takie komunały ......Sądzę że przy okazji pan Drzewiecki nie powinien obrażać naszej wspólnej matki Polski.
Jeśli ktoś nie szanuje własnego kraju i z zagranicy dodatkowo obraża współobywateli mówiąc że to jest "dziki kraj" to prawdopodobnie ty nie rozumiesz co miałem na myśli pisząc wcześniej mój komentarz.
A jeśli chodzi o aferę hazardową to uważam że pan Miro dobrze wiedział co robi i mógł się liczyć z potencjalnymi implikacjami które go spotkały.
$-L / 212.244.167.* / 2010-02-26 09:12
oczywiście, że takich dramatów jest mnóstwo mimo wszystko szacunek i pamięć dla jego mataki napewno się należy! czy jest winien? z tego co wiem jak dotąd nic nie udowodniono... a czy zostanie to udowodnione? przypuszczam, że jak z każdą komisja śledzczą skończy się na krzyku... ale w przypadku gdyby ta okazała się tą "skuteczną" wtedy możemy mówić o tym, że swoimi czynami przyczynił się do tragedii rodzinnej...

tak więc kolego z PISu, bo niewątpliwie twoja sympatia bije w tą stronę, poczekajmy z osądami do wyjaśnienia całej tej farsy... wtedy będziesz mógł wszędzie ironizować i będziesz miał rację! może okaże się, że to kolejny były agent.. hmm może "Lolek"... amnezja całkiem ciekawy kawałek ostatnio na ten temat w radiu słyszałem...

p.s. co do obrażania Polski musze sie z tobą zgodzić, ale jako osoba która straciła matkę, przyczyniając się do tego samemu czy też z powodu osób trzecich, ma prawo być rozgoryczony... Fakt nie powinien tak mówić!
a "dzika" to jest walka o wyborcę przed tym co nas w tym roku czeka!

Aha żeby nie było, że zaraz jestem wielkim zwolennkiem PO.. nie!!! wybieram mniejsze zło... pozdrawiam
A-Z / 80.50.233.* / 2010-02-26 17:40
nie ma mniejszego zła-zło to zło i kropka.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy