Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Dynamiczne inwestowanie. START!

Dynamiczne inwestowanie. START!

msz_bossa / 2012-03-14 23:21
Jeśli czytasz, jesteś zainteresowany. Zainteresowany dynamicznym inwestowaniem.
Nie musisz posiadać wiedzy, kompetencji w tym zakresie. Posiadasz kapitał. Wystarczy.
Nie ważne czy miałeś styczność z rynkiem uprzednio. Ważne że chcesz zarabiać, powyżej
poziomu inflacji. Startuje projekt prywatnej grupy inwestorów, skupiający w jednym miejscu
kapitał i wiedzę, inwestujących aktywnie, dynamicznie, z pominięciem tradycyjnych funduszy,
lokat. Projekt ma charakter spekulacyjny. Projekt z ograniczoną liczbą miejsc. Zgłoszenia
inwestorów zainteresowanych przystąpieniem, kierować droga mailową.

http://wyborcza.biz/Waluty/1,111132,10868098,Zarobil_w_miesiac_1450_proc__Zwykli_ludzie_chca
_mu.html

Pamiętaj!
Transakcje na instrumentach inwestycyjnych, w szczególności instrumentach wykorzystujących
dźwignię finansową, zawsze związane są z ryzykiem. Mogą w efekcie przynieść wysokie zyski
bądź straty, w wysokości części lub całości zaangażowanego przez inwestora kapitału.
Zależnie od warunków rynkowych.
Wyświetlaj:
Robert_Rudzki / 2012-03-21 14:42
Doskonały pomysł, Panie MSZ. Gratuluję. Wierząc w Paśki sukces osiągnięty do chwili obecnej i przyszły, pozdrawiam. Gratuluję słusznego wyboru wszystkim uczestnikom, którzy zdecydowali się na udział w projekcie. Prawdopodobieństwo sukcesu, w przypadku tego inwestora jest bardzo wysokie.

Pozdrawiam.
Robert Rudzki.
robert.rudzki@yahoo.com
paniróża / 212.118.232.* / 2012-03-16 20:27
chce się zapisać z kapitałem 38tys.wysłałam maila.lepsze to niż złodziejskie fundusze.zawsze chciałam mieć prywatnego bankiera;]czekam na dane do przelewu.pozdrawiam.aha,czy mogę polecić kolożankę?teżchce skorzystać.
kaila_nena / 212.118.232.* / 2012-03-15 13:44
panie bossa, jestem zaintresowana .odlozlyam torche pracujac w uk .mam 18 tysiecy gbp odlozone. wole zeby pracowaly .a lokaty banku to zaden zarobek .fundusze oszukuja .tez sprawdzalam opinie o panu .podobno moje pieniadze zarobia .i fajnie .corke mam mala .chce ja zabezpieczyc tez .chce przystapic. prosze powiedziec czy sa jeszcze miejsca.
Anonima Galla / 85.237.212.* / 2012-03-15 13:33
Wielu pyta czy to możliwe??? Odpowiedź brzmi: TAK! Lutowe wyniki brokera numer 1 na krajowym rynku: http://www.xtb.pl/o-nas/nowosci-xtb/270599 -przy czym najwyższa stopa zwrotu to nieco ponad 1000%. Wiedza wsparta kapitałem to idealne połączenie. Najlepszym przykładem jest George Soros, spekulant. Właśnie dzięki połączeniu wiedzy z kapitałem, rozpoczął karierę. Dziś na pozycji 22 na liście 100 Najbogatszych Ludzi Świata Magazynu Forbes. Majątek wynosi 20 000 000 000 (dwadzieścia miliardów $)!! Wszystko na inwestycjach o charakterze spekulacyjnym, za autorem tego postu. http://najbogatsiludzieswiata.forbes.pl/1,3

Więcej o miliarderze Georgu Soros, tutaj http://en.wikipedia.org/wiki/George_Soros

Osobiście, zweryfikowałem czy to możliwe. Informuje, że mam kapitał, interesuje mnie skorzystaniem z propozycji przystąpienia. Czy posiadając 47 tysięcy mogę przystąpić do projektu Grupy Prywatnych Inwestorów? Wiem, że to niewiele. Rozumiem ryzyko, o którym Pan pisze ale rozumiem też że mogę osiągnąć wysokie zyski z Panem. Słyszałem o Panu pochlebne opinie, Panie MSZ. Wiem, że w terminie roku moje pieniądze mogą dla mnie zarobić. Zgłaszam się do projektu. Chyba są jeszcze miejsca??? i mam wystarczający kapitał.
pansalata / 85.237.211.* / 2012-03-15 14:14
czesc anonima galla.jestem z covent tez.tez slyszalem opinie.tu w uk.dobry jest ten pan msz.zgadajmy sie na miejscu bo tez chce skorzystac bo jak twoje pieniadze byly za male, to polaczymy z moimi zeby nas wpuscil.skorzystamy to rzem mamy dwa i pol razy wiecej co ty sam.to prawie sto czterdziesci.to chyba sie zalapiemy.wtedy robota tuma sens.spokojniej sie spi.fajnieby bylo zeby jeszcze bylyo miejsce.pisz na mejla. do zoba.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy