Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Emeryci i renciści dostaną o 6,2 mld zł więcej

Emeryci i renciści dostaną o 6,2 mld zł więcej

Wyświetlaj:
zbigniew258 / 85.221.208.* / 2014-02-03 20:36
czy moje składki emerytalno rentowe to pieniądze publiczne czy też moje?
Czy moje składki emerytalno rentowe na moim koncie nie powinny być oprocentowane przynajmniej 2%np. 500.000,00zł kapitału x 2%=10.000,00zł :12 miesięcy to daje podwyżkę ponad 800,00zł miesięcznie
H Szatkowski / 2014-02-03 21:22
Wypowiedział się o tym SN - nie są własnością prywatną. Składki są waloryzowane ponad inflację.
magdallenka / 85.222.87.* / 2010-07-28 19:39
Oby to sie stało regułą bo tak mi sie wydaje ze jednak wiekszośc osób skłania sie jednak w strone w polis na zycie.
Damiano18 / 89.230.92.* / 2010-03-03 16:05
Chcesz wiedzieć jak zarobić na swoją emerturę?
Czytaj niżej!

www.polskie-banki.yoyo.pl
Nie daj się więcej oszukiwać! Poznaj sztuczki banków! To ty masz na nich zarabiać a nie o ni na tobie! Z naszą stroną to nie problem! Najtańsze kredyty i najlepiej oprocentowane lokaty! Sprawdź które, konta są naprawdę darmowe!
jantra / 2010-03-02 07:16
Cała ta wyliczanka to jedno wielkie OSZUSTWO! WYSTARCZY ZAPYTAĆ ILE SKARB PAŃSTWA ODZYSKA Z TEJ KWOTY W POSTACI ZWIĘKSZAJĄCEGO SIĘ OD RAZU PODATKU DOCHODOWEGO I SKŁADKI NA UBEZPIECZENIE! Ponadto wystarczyło dla zafałszowania sytuacji tendencyjnie zamienić tylko jedno słowo - zamiast słowa ŚREDNIA emerytura użyć słowa PRZECIĘTNA emerytura i od razu niby jest wszystko w porządku. Tymczasem prawda o polskich emeryturach wygląda zupełnie inaczej. Zwykły emeryt po przepracowaniu 30 lat otrzymuje netto emeryturę od niecałych 800 złotych miesięcznie do 1000 złotych. Ta średnia emerytura (a nie żadna przeciętna) wynika z wysokich emerytur otrzymywanych przez różnych byłych członków zarządów spółek Skarbu Państwa oraz radnych, posłów i senatorów pobierających emerytury w wysokości od 20.000 zł do 120.000 złotych miesięcznie. Ponieważ emerytury waloryzuje się wciąż procentowo, to oczywiście największe podwyżki otrzymają ci, którzy mają najwyższe emerytury. Moja 800 złotowa emerytura po potrąceniu wyższego od razu podatku i wyższej składki na ubezpieczenie zdrowotne WZROŚNIE REALNIE o...12 zł , słownie dwanaście złotych. Cały ten rzekomo kosztowny zabieg waloryzacji to jeden wielki szwindel i tak naprawdę jest po prostu DRWINĄ z najuboższych ludzi w Polsce czyli emerytów. Manipulowanie danymi statystycznymi w RP niczym się nie różni od identycznych zabiegów w PRL-u. Emeryci w RP to najbardziej, poza rencistami, dyskryminowana grupa społeczna a takie FAŁSZUJĄCE RZECZYWISTOŚĆ ARTYKUŁY mają ukryć fakt, że politycy za cichym przyzwoleniem większości wyborców, podburzanych takimi kłamliwymi artykułami, skazali ludzi urodzonych i wychowanych za czasów PRL-u na jak najszybsze wymarcie z głodu, zimna i braku leków. W tym kraju za kwotę WYSTARCZAJĄCĄ DO PRZEŻYCIA czyli taką powyżej której nie należy się już żadna pomoc UZNAJE SIĘ OFICJALNIE 476 złotych miesięcznie! Sprobowalibyście za to przeżyć miesiąc!
emerytowany inż. / 83.21.191.* / 2010-03-01 19:34
Pan Rostowski zapewne myśli, że Polacy to zbieranina kretynów, do jakich przywykł za granicą. Niech on nie bajdurzy o milionach, a nawet miliardach, ale niech powie ile poszczególny emeryt, który nie jest emerytem sejmowym bądź rządowym, dostanie. Dziś idąc do slepu, zaznaczam spożywczego, ze stuwą, to trzeba bardzo uważać, aby się w zakupach nie zagalopować, choć jeszcze nie tak dawno, mogłem w tym sklepie zrobić dostateczne zakupy za pięć dych, a więc, pan Rostowski, świadomie piszę pzrzez małe p, daje mi możliwość,
oczywiście mówię to ze swego punktu widzenia, ponieważ jestem emerytowanym inżynierem i moja emerytura dziś jest trochę wyższa od innych jałmużnych, więc dostanę około setki więcvej, a wy nazywacie to emeryturami. Wsród emerytów będą tacy ludzie, którym ten Vincent nie da nawet na kilo rabarbaru.
Panie Rostwoski, Tusku i cała reszto tego kolesiostwa, które pokupowało sobie chałupy na Florydzie, przestańcie się ośmieszać takimi wypowiedziami. Cieszę się za wasze słupki rosną, to będą kiedyś wasze pregierze.
ETATOWI EMERYCI / 89.229.8.* / 2010-03-10 20:51
NOOOO
PANOWIE NA GÓRZE MOGĄ ZĘBY CIESZYĆ.IM BIEDA NIE GROZI, PO PODWYŻCE I PREMIE BĘDĄ MIELI WIĘKSZE.PARE SETEK BĘDA MIELI WIĘCEJ A NAM RENCISTOM I EMERYTOM ZOSTANIE TA KOŃCÓWKA TE 23.99ZŁ ,KTÓRA NIE PASUJE DO CAŁOŚCI ICH PODWYŻKI.TAKA JEST PRAWDA.GRATULUJEMY SUKCESÓW .NA PRAWDE JEST Z CZEGO SIĘ CIESZYĆ.BĘDZIE MOŻE CIUT, CIUT NA FISKUSA,,,ONI NIE ODPUSZCZA NAWET BIEDNEMU..............
SKAZANI NA GŁÓD POLSKI / 89.229.8.* / 2010-03-06 12:27
A GDZIE TAKIE DAJA , BO JA MAM 459 ZŁ BRUTTO RENTY I DOSTAJE RENTĘ NA 5-8M-CY NAJWYŻEJ ROK..NIE WIEM ,CZY ZA TO ZASTRZELIĆ SIEBIE, CZY TĘ JAŁUMUŻNĄ W D***Ę SOBIE WSADZIĆ.GDZIE ONI OBLICZYLI TAKIE RENTY I EMERYTURY.OPŁAT MAM ZA 1200-1400ZŁ M-NIE I NIE WIEM,CZY JUTRO Z POWODU DŁUGÓW NIE BĘDE MIESZKAĆ POD POMNIKIEM KOPERNIKA Z CAŁYM DOBYTKIEM, BO NIE MAM NA JEDZENIE , LEKARSTWA I OPŁATY ,A W KOŃCU W TYM CHOLERNYM KRAJU PRZEPRACOWAŁA, PONAD 25 LAT.TAKA CZEKA NAS STAROŚĆ O ILE UDA SIĘ DO NIEJ DOŻYĆ.PRZEZ 3 DNI BYŁAM BEZ INSULINY , BO NIE MIAŁAM ZA CO JEJ KUPIĆ Z TEJ KWOTY.CHODZI TU O MOJE ŻYCIE TAKŻE.WYSTARCZY STRESÓW ABY ONE SAME NAS Z BIEDY POZABIJAŁY..DLA CUKRZYKÓW NIE MA PRACY.NIE WIEM CZY MAM SIĘ CIESZYĆ ,CZY OD RAZU ZGŁOSIĆ SIE DO PIEKŁA, A MOŻE JESTEM JUŻ W PIEKLE.
sylwiadd. / 87.105.250.* / 2010-03-07 10:20
wszystko jest prawie prawdą co tu piszesz sama mieszkam z babcią(jest cukrzykiem i wiem ile wynoszą koszty jej wszystkich lekarstw bo sama je kupuję{230,00 m-c}) i teściową i wiem jakie są ich emerytury. A skoro ci tak trudno to skąd masz dostęp do internetu bo to kosztuje (komp abonament ew kafeja) coś tu mi nie gra.
00000000000000000000000000 / 89.229.8.* / 2010-03-10 14:41
NIEDŁUGO MI WYŁĄCZĄ , BO NIE MAM NA OPŁATY KU TWOJEJ UCIESZE.ALE CHYBA NIE O TO CHODZI ,ABY ZE WSZYSTKIEGO REZYGNOWAĆ ,PRAWDA???JAK KIEDYŚ PRZEPRACUJESZ 25LAT I DOPADNIE CIE CHORÓBSKO.TO POGADAMY.CHYBA NIE PO TO KAŻDY PRACUJE , ABY W CHWILI CHOROBY MUSIAŁ REZYGNOWAĆ ZE WSZYSTKIEGO ,ABY MIEĆ NA ŻYCIE,CO?????????TO MA BYĆ NORMALNOŚCIĄ..BO JAK NIKT TEGO NIE PRZEŻYJE NA WŁASNEJ SKÓRZE NIE JEST W STANIE ZROZUMIEĆ INNYCH.BO JAK WIDZĘ SAMEMU NIE DAJESZ ZBYTNIO RADY . W OTOCZENIU BABCI I TEŚCIOWEJ JEST PEWNIEJ A I USZCZKNĄĆ JEST TEŻ Z CZEGO!!!!!.POZDRAWIAM .PO DRUGIE CZY DOSTEP DO INTERNETU JEST TYLKO DLA ZDROWYCH ????????
jakub2 / 91.94.171.* / 2010-03-01 18:32
Bardzo pewnie cieszy rencistów i emerytów ta podwyzka , a przynajmniej tak sie wydaje
rządzącym , chociaż myślę ze wiedzą rządzący co myślą o nich obdarowani, nie chcę tu tego
pisać w jakich nie wybrednych słowach wyrazali swoje zadowolenie z tego powodu emeryci i renciści ,bo
były by to same wulgarne słowa wraz z odpowiednimi zyczeniami pod ich adresem, których
zaden z rzadzących napewno nie chciałby usłyszeć . Mamy dobrego wujka , p. ministra
Rostowskiego , który to dokłada do interesu ZUSu z nie wiadomego powodu, skoro instytucja
jest nie rentowna to po co się taka instytucję utrzymuje na siłę , ale chyba głupie pytanie
zadaję , myslę ze po to żeby bezrobocie utrzymywać na wysokim poziomie w celu zapewnienia
obcemu kapitałowi jak najwiecej tanich rąk do pracy, rąk które będą o nią prosić . Gdyby
zlikwidowano ZUS a co za tym idzie i złodziejskie składki to miliony ludzi znalazło by
sobie sami pracę i sami by sie ubezpieczali chociaż ci co rządza twierdzą że ludzie sami by
sie nie ubezpieczali co oczywiscie jest nie prawdą , bo rozwiązań jest sporo żeby ludzi
zachęcić do ubezpieczenia się. Trzeba sobie wyraznie powiedzieć , takie rządy i tego typu
instytucje państwowe niszczą wszelką inicjatywę społeczną , bo prowadzenie działalności
gdzie na składki ZUSu trzeba wpłacać około 900 zł +podatki do US +podatki lokalne +media na
ogół zawyzone , to są kwoty w obecnym stanie ekonomicznym obywateli tego państwa , za które
mogli by ci ludzie przeżyć miesiąc , a tu trzeba oddac haracz jak przestepcy za pozwolenie
do życia i pracy i to w obliczu tzw prawa, przez takie działania od 89 r mnóstwo ludzi
straciło życie , popełniając samobójstwa ze względu na brak środków do życia , winni tej
krwi są rządzący od 89r szczególnie , jest to rodzaj ludobójstwa z premedytacja, czy tez
nie ale jest. Sposobem na likwidację ZUSu jest zwrot pieniędzy ludziom za przepracowane
lata np. w wysokości 150 zł mieśięcznie + odsetki, oczywiści nie musi to być zwrócone nagle
ale systematycznie co rok, na jakiejs przestrzeni czasu, jest jeszcze wiele sposobów na
uregulowanie takich spraw ale zbyt dużo było by tu wyjaśniać, bo inaczej nigdy sie z ZUSem
nie rozstaniemy i trwonieniem pieniędzy przez tą instytucję i jej podobnymi,zawsze bedą
ludzie którzy będą mieć poczucie krzywdy ze jedni na drugich pracują , niech każdy składa
na swoje konto.Następną wazną sprawą jest niszczenie polskich zakładów pracy i nie
kontrolowany import towarów z Chin innych krajów, polskie firmy nic prawie nie produkują ,
i nie eksportują , a te które są na polskim rynku to są nie polskie a ich kapitał wypływa
szeroką rzeką w kierunku skąd pochodzą ich własciciele, a tu korzystają że wszelkich
zwolnień i obciążeń podatkowych wykorzystując polskiego robotnika , który zyje w ubóstwie.
Zaden polak zaczynający działalność nie może liczyć na takie udogodnienia, a po krótkim
czasie tak czy owak bankrutuje. Pieniądze tzw .odprawy z likwidowanych zakładów są formą
knebla zeby zatkać gęby , a za które i tak nikt nic nie zrobi.Jeśli polacy nie ockną się w
porę że ich ktoś dyma jak dymał to zawsze na takich forach kazdy do każdego bedzie miał
pretensję , ale są tu też forumowicze ktorzy są do tego celu tu zatrudnieni żeby skłócać
społeczeństwo
ByŻyłoSięLepiej / 77.253.116.* / 2010-03-01 17:52
Pan Tusk to dobry człowiek. Ceny wzrosły w skrajnych przypadkach nawet o 200%. Podatek od gruntu na którym stoi blok mieszkalny o 2000%. Pan Tusk pomyślał o najbiedniejszych nie tylko serwując im kolejną podwyżkę cen. Dostaną po 23 zł i chwała mu za to. Mógł tylko ubolom wyrównać straty poniesione w wyniku ustawy deubekizacyjnej
bezrobotni / 89.229.8.* / 2010-03-10 14:50
ALE NAJWAŻNIEJSZE,ŻE ON DOSTANIE PODWYŻKĘ, PRZYNAJMNIEJ PORZĄDNĄ, A NIE TAKĄ JAK MY RENCIŚCI I EMERYCI JAŁMUŻNĘ ZA 23 ZŁ.GRATULACJE DLA PANÓW MAGNATÓW.
Salomon49 / 83.22.247.* / 2010-03-05 22:32
ByŻyłoSięLepiej wcale nie trzeba pisać takich bzdur - o. podwyżce podatku od nieruchomości i od gruntu w skali 2000% lub o cenach wyższych o 200%. W Częstochowie, za ten sam lokal mieszkalny płacę w tym roku 44 zł podatku od nieruchomości i wzrost wyniósł 1 zł, czyli 2,33%, w tym podatek od gruntu, w zrósł z 12,25 zł do 12,91 zł, a więc o 5,39%. Nie znam ceny popularnego wyrobu, droższego o 200% w stosunku do roku ubiegłego. Puknij się Waść w czoło, zanim coś p********* od rzeczy na forum.
XXXXXXXXXXXXXXXXX / 89.229.8.* / 2010-03-10 14:53
Z PRÓŻNEGO I SALOMON NIE NALEJE.HE,HE,HE
ws111 / 213.199.194.* / 2010-03-01 17:23
W Polsce jest ponad 180 tys emerytów ,których emerytury wynoszą 6000 zł brutto i więcej.I CIEKAWOSTKA DLA PODATNIKA.....130 TYS Z TYCH EMERYTÓW TO SĄ BIEDNI EMERYCI MUNDUROWI....
DZISIAJ ,GDY LICZY SIĘ POTĘGA EKONOMICZNA TO NASZE PAŃSTWO DBA O MUNDUROWYCH A NIE O TYCH CO BUDUJĄ NASZĄ POTĘGĘ GOSPODARCZĄ....
DOKĄD TAK BĘDZIE.....
kasperek / 93.176.221.* / 2010-03-02 16:53
Ja jestem emerytem wojskowym i w dodatku oficerem i dostaję 1800zł tj 75% z podstawy wymiaru obecnie słuzącego szeregowca 2700zł i to jest dopiero wkurzające .
Aby zostać oficerem trzeba się uczyć 20lat.
Każde Państwo musi mieć wojsko, jeśli to przecietny Polak nie rozumie to jest wieki wstyd.Jak widać to nie mam kokosów wręcz jestem zły n a Państwo które mnie okrada.
wopi / 83.6.64.* / 2010-03-01 17:52
A ja mam 3500 na rękę i mam cały świat i pół Ameryki w życi.
pochwa...
jakub2 / 91.94.171.* / 2010-03-01 18:44
Tzn .śmietnik w dupie i w głowie? to akurat się daje zauważyć
małgosia 1973 / 194.242.62.* / 2010-03-01 16:00
Pracowłałam ciężko 15 lat przy odbieraniu telefonów na policji, mąż siedział na lotnisku w Straży Granicznej też 15 lat. Wreszcie siobie żyjemy. Emeryturka nieduża ale ubezpieczenie jest, zniżki na komunikację i kolej araz darmowe leki. Żyć nie umierać
jakub2 / 91.94.171.* / 2010-03-01 18:57
Przychodzi blondynka do rzemieślnika który robi miotły z wikliny i pyta , ile trzeba się uczyć żeby takie miotły robić? a on na to - tak około 6 miesięcy , a ona - a jak się nie jest zbyt zdolną ?
on -koło 9 miesięcy , ale jak się nie ma żadnych zdolności pyta dalej blondynka - a idż pani do policji telefony odbierać.
sylwiadd. / 87.105.250.* / 2010-03-07 10:23
dobre i adekwatne do całej tej absurdalnej sytuacji jaką mamy w polsce
amirego / 94.75.74.* / 2010-03-01 16:30
Małgosiu - twój rocznik to 1998 i ty jeszcze podstawówki nie skończyłaś! Nie opowiadaj takich dyrdymał bo aż śmiedzi kłamczuchem Bonim i jego chołotą, która za wszelką cenę chce przedłużyć wiek emerytalny. Takie gnojki jak ty wypisują na forach różne dyrdymały mające jątrzyć i uzasadniać przedłużenie wieku emerytalnego. Najpierw łobuzy rozkradli Polskę, ze wszystkiego co tylko się dało a teraz szukają frajerów aby na nich pracowali., Prawie połowa Polaków zdolnych do pracy jest na bezrobociu albo musi szukać pracy za granicą. Ta rządząca chołota szuka pieniędzy na swoje uposażenie.
Dlatego wynajmuja takich durni jak ty do pisania na forach różnych bzdur. Boni z rostkowskim obiecali tobie torebkę cukierków i dlatego tutaj się pojawiłaś.
Policjanta, który po 15 latach służby ze względów zdrowotnych przechodzi na emerytuę nie stać na opłacenie świadczeń za mieszkanie Więc małgosiu idź sie wyspowiadać z tych kłamstw, które boni i jego spółka kazali tobie napisać za torebkę cukierków.
REALIZM XXI WIEKU / 89.229.8.* / 2010-03-10 15:03
MŁODZI NAJCZĘŚCIEJ SĄ JESZCZE NA UTRZYMANIU RODZICÓW , TO SKĄD MAJA WIEDZIEĆ CO TO JEST ŻYCIE.MOZNA Z NIMI POGADAĆ JAK BĘDĄ MUSIELI RODZINE WYKARMIĆ I OPŁACIC SWOJE ZOBOWIĄZANIA.A TERAZ TYLKO WAŻNIAKÓW ZGRYWAJĄ ,BO MAMUSIA , W RAZIE BRAKU POŻYCZY ALBO DORZUCI. A CO ZROBIĄ JAK ZABRAKNIĘ RODZICOM, POWIEDZĄ SPI******j MAMUSIU ,TATUSIU.TO MA BYĆ WDZIĘCZNOŚĆ.W NASZYM WIEKU BĘDĄ PROSIĆ O SKRÓCENIE WIEKU EMERYTALNEGO JAK NÓŻKI ODMÓWIĄ POSŁUSZENSTWA., CHOCIAZ TERAZ BIEGAJĄ.CZY KTOŚ DA IM GWARANCJĘ DOBREGO BYTU NA PRZYSZŁOŚĆ , A W KOŃCU WSZYSCY CIĘŻKO NA SIEBIE PRACUJĄ. BOGU DZIĘKUJMY ZA ZDRÓWECZKO.
esu / 78.8.135.* / 2010-03-01 22:30
Socjalizm to system, w którym każdy jest frajerem. Ten co idzie na wcześniejszą emeryturę bo myśli, że okazja mu się trafiła, a zapomina ile państwo zrujnowało przedsiębiorców by wypłacić mu wczesną emeryturę i oczywiście płacąc wysokie ceny w sklepie nie widzi żadnego związku ze swą wczesną emeryturą. Ci co pracują dłużej są frajerami bo robią na śmierdzących leni, którzy np. na posterunkach policyjnych parzą cały dzień herbatę i opowiadają przychodzącym, że nie mają ludzi do przyjmowania zgłoszeń, a oni sami przyjąć zgłoszenia nie mogą. Wreszcie politycy są frajerami bo wielu z nich na prawdę wierzy w ten debilizm zwany socjalizmem i wydaje im się, że przez przenoszenie dóbr od pracujących do leni, nieudaczników i ofiar losu zbuduje lepszy świat. Jednak największymi frajerami są ci co wierzą, że socjalizm w Niemczech, czy Szwecji zbudował dobrobyt podczas, gdy jest dokładnie odwrotnie. Dzięki wynalazkom, uczonym i gwałtownemu rozwojowi przemysłowemu społeczeństwo zaczęło być stać na socjalizm, tylko dlatego mógł zaistnieć po raz pierwszy w historii ludzkości. I pytanie za 100 pktów - dlaczego chiny biją na głowę wszystkie kraje świata - bo nie ma tam ZUSu ani żadnego jego odpowiednika.
oburzona / 89.229.8.* / 2010-03-10 15:43
bo nie trzeba płacic na zadnych darmozjadów, którzy wczasują SIE ZA NASZE CIĘŻKO ZAROBIONE PIENIĄDZE .PŁACZA JESZCZE ŻE IM ZA MAŁO.
Henryk_66 / 77.254.191.* / 2010-03-06 17:11
Chiny "biją na głowę wszystkie kraje świata" bo tam rządzą komuniści,100% totalitaryzmu,łamane są prawa człowieka i nie miały szczęścia poznać całego dobrodziejstwa demokratycznej władzy SOLIDARNOŚCI. Masz WOLNOŚĆ ! Ciesz się , czy to mało ?
esu / 78.8.135.* / 2010-03-01 22:31
Miałem na myśli oczywiście wzrost gosp. Chin.
edek345345 / 85.221.177.* / 2010-03-01 17:57
boisz się gościu że dobiorą się do twojej milicyjnej emeryturki. policjanci, straż graniczna itp, itd przechodzą legalnie i prawie wszyscy po 15 latach na emeryturę. Porozmawiaj z policjantami i przeczytaj ustawę SBecki nieuku. Boisz się o emeryturkę ? i dobrze :)
miro i zbycho / 79.186.83.* / 2010-03-01 13:57
W sytuacji zaawansowanego bankructwa Polski podwyżki rent czy emerytur z pożyczoną od światowych spekulantów kasę to czyste szaleństwo i głupota
Emeryt 4838304 / 87.105.233.* / 2010-03-01 12:54
Zgadzam się to jest tzw. liniowa waloryzacja. Liniowo się waloryzuje świadczenia a to się mija ze sprawiedliwym podziałem dóbr czego wymaga konstytucja.
cherwrolet / 79.188.238.* / 2010-03-01 12:49
najwięcej ci z po ubecji i WSI, a malinowski 87 zł. !

to sa opowieści długonosych !
cherwrolet / 79.188.238.* / 2010-03-01 12:49
najwięcej ci z po ubecji i WSI, a malinowski 87 zł. !

to sa opowieści długonosych !
Rencista4543843-5 / 87.105.233.* / 2010-03-01 12:46
I co z tegto, że dostaniemy waloryzację. Jak jest ona niesprawiedliwa.
Waloryzacja jest podnoszona w procencie. Ten bogaty dostaje najwięcej. Kiedyś za rządów AWS było sprawiedliwe, bo waloryzacja była kwotowo. Każdy dostawał po równo np. po 40 zł . Zauważcie jaki jest przekaz medialny-kłamliwy, podaje się średnia emerytura wzrośnie o 92 zł , nie podaje się natomiast ile wzrośnie minimalna emerytura czy renta. A przecież na zdrowy rosądek i logikę to renta minimalna otwiera waloryzację. Przemyślcie te kłamstwa ten kto ma minimalną rentę dostanie 20 zł i to brutto. Jesteśmy w Unii Europejskiej a świadczenia mamy godne bangladeszu. Przy takich sumach jakie płyną do Polski z zachodu Polska powinna się rozwijac dwa razy szybciej a i tym samym świadczenia powinny być wyższe. Pozdrawiam: -w******** na rząd-.
REALIZM XXI WIEKU / 89.229.8.* / 2010-03-10 15:15
CENY AMERYKAŃSKIE, PRACA AFRYKAŃSKA (żadna dla ścisłości) A PENSJE Z CARRITASU (jałmużna)ZACHÓD PEŁNA GEBĄ.RAJ na ziemii..CIESZCIE SIE LUDZISKA , BO MUSI NADEJŚĆ NASTĘPNA WOJNA , bo za dużo emerytów i rencistów.może Hitler by sie przydał, zeby z nami zrobić porządek.KASY TROCHE ZUS ZAOSZCZEDZI NA NAS.A TYM NA GÓRZE DADZA WIĘCEJ , BO PRZEZ CHOLERNYCH EMERYTÓW\RENCISTÓW MNIEJ DOSTANĄ.NO I STATYSTYKI POPRAWIŁY BY SIĘ IM W GÓRĘ.
sql / 83.15.9.* / 2010-03-01 11:45
Świetny jest ten wykresik z tymi kolorowymi wężykami:), co ma się stać w 2050 roku, koniec świata? czy jakiś kataklizm?, dlaczego dalej nie prowadzą wykresu?, co stanie się gdy wykres przekroczy 100% i dalej będzie wzrastał?.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy