Forum Polityka, aktualnościKraj

Firma daje auto, komórkę i laptopa. Oni wożą cement, dzwonią po rodzinie, kradną i piją. Jak wyśledzić złego pracownika

Firma daje auto, komórkę i laptopa. Oni wożą cement, dzwonią po rodzinie, kradną i piją. Jak wyśledzić złego pracownika

Wyświetlaj:
kk529 / 89.229.178.* / 2015-02-08 20:48
Skoro przeciętnego Polaka, dzieli tylko jedno pokolenie od chłopa, który siedział w jednej izbie z całą rodziną, krową, świnią i psem...
AlexW / 46.238.243.* / 2015-02-08 20:15
Auto powinien przeprosić wielu pracowników , którzy mają narzędzia jak samochód , laptop i komórka!!!
Jak nie zna nowej ustawy to niech się douczy i zobaczy ,że za wykorzystywanie auta, telefonu trzeba płacić !
A druga sprawa to Szanowny Panie autorze teksu ciekaw jestem czy nie masz służbowego telefonu itd.
Oczywiście zdarzają się przypadki tak jak opisane w artykule , ale w żadnym wypadku nie uogólniałbym jako takich działań jako każdego pracownika co ma auto i telefon służbowy !.
njk / 31.174.77.* / 2015-02-08 20:13
firma ma pracowników takich jakich sobie zatrudnia,
jeśli nie potrafisz prowadzić roweru nie bierz się do kierowania pociągiem
mart76 / 91.233.184.* / 2015-02-08 19:57
pilnują aby pracownicy się nie przepracowywali, płacą na czas, zawsze traktują pracowników z szacunkiem, nigdy nie łamią praw pracowniczych
POPROSTU ŚWIĘĆI !!!!!!!!!!!!11
Wiktor775 / 95.40.131.* / 2015-02-08 19:49
Panie Frasyniuk , bij się pan w pierś że mówisz prawde . Stek bzdur w całym artykule . za rozmowy prywatne jest mi potrącane z wynagrodzenia , płace podatek od tego że używam auta służbowego w celach prywatnych . A posłowie maja wiekszą kase a i tak kradną i rozbijają sie służbowymi autami lub biorą na paliwo do samochodów , których nie maja . Uczciwością i ciężką pracą polscy politycy się bogacą ......
Grześ1052 / 109.207.158.* / 2015-02-08 19:49
Panie były pośle.Norma na spalanie to idiotyzm, ponieważ warunki jazdy zmieniają się co chwilę. Jest niemożliwe aby auto zawsze zużywało tyle samo paliwa. Producenci aut zawsze podają wyśrubowane wartości. A nie wymaga Pan od kierowców żeby z ładunkiem lub po ładunek byli na czas? Może niech nakaże Pan swoim kierowcom jeździć po autostradach 70 km/h (ekonomicznie), a nie 90 jak się powszechnie jeździ. Ciekawe ile dni jechali by wtedy np. do Hiszpanii. A z innej beczki płaci Pan im wszystkie należności za pracę, diety zagraniczne, a może zmusza Pan ich do samozatrudnienia???
tomek714 / 91.203.17.* / 2015-02-08 19:33
panie F.... zadna firma produkujaca ciezarowki nie podaje normy spalania auto pali tyle ile pali i juz , po drugie zacznijmy od pytania jak pan placisz swoim kierowca ?? czy aby nie podstawa + za kilometr a reszta pod stolem ?? bo jak bys mial pan zaplacic uczciwie za wszystkie godziny pracy kierowcow to zapewne juz na panskiej firmie wisiala by kartka zamkniete
tfuuuu i prosze mi sie nie klaniac na ulicy
Jareczek552 / 83.28.131.* / 2015-02-08 19:28
Zacznijmy od tego skąd wziął się w biznesie transportowym nikomu nie znany zwykły kierowca z PRL i miał dziesiątki milionów na rozkręcenie tego interesu...
Ciekawe na czym dorobił się tych milionów?
O tym że pracownicy kradną najwięcej krzyczą złodzieje i aferzyści którzy sami dorobili się na lewych interesach w czasach "przemian ustrojowych".
smutasik / 83.25.154.* / 2015-02-08 19:13
Szanowny Panie Frasyniuk
Pana postawa i wypowiedzi są znamienne co do zajmowanego krzesła. Czarna owca znajdzie się zawsze ale jest to ułamek a nie reguła. Jednakże zawsze decyduje wzajemny stosunek pracodawca - pracownik. Chciałbym zobaczyć pracownika niszczącego firmę w której traktuje się go jak człowieka dając jednocześnie jasne kryteria co do wysokości zarobków. Niestety gro tzw pracodawców postępuje niczym właściciel niewolników uzyskując stosowny zwrot.
tomekgdynia / 77.113.14.* / 2015-02-08 19:13
Pracownicy w Polsce to "dzieci specjalnej troski"trzeba za nich pracować i jeszcze ich rodziną pomagać bo se z niczym nie radzą a najlepiej wychodzi im żebranie o pieniądze pod Mopsem czy czymś takim
tomekgdynia / 77.113.14.* / 2015-02-08 20:12
I co zabrakło komentarzy.powiedżie mi jak to jest żebrać pod Mopsem o kasę ,nic nie robić okradać pracodawcę nie potrafić zarobić na dzieci tylko z ich z płodzeniem nie było problemów ,bo to akurat przyjemne.jak to jest zerować na innych
K879 / 89.74.12.* / 2015-02-09 07:45
Nigdy nie wiadomo co komu pisane ,zastanów się co piszesz. Nie życzę ci takiego losu ,ale jak zabraknie ci chleba to idź po pomoc do bogatego przekonasz się czy da ci na niego uczciwie zarobić. Są wyjątki od reguły ale to nie ty .
Ciesz się że masz co jeść.Ludzie to nie śmieci każdemu należy się odrobina szacunku
Waniek / 2015-02-08 22:50 / Bywalec forum
Najtrudniej jest zebrać dobry zespół, który rozumie się bez słów. Taka praca przy rekrutacji to nie przelewki. Jeden zły pracownik może położyć cały projekt na tysiące euro.
Waniek / 2015-02-08 22:15 / Bywalec forum
U mnie jakoś pracownicy nie żebrzą za to pracodawcy tacy jak ty i owszem!!! Poniżaniem ludzi daleko nie zajedziesz a niedługo się dorobisz zawału.
kil / 82.4.136.* / 2015-02-08 19:11
Paliwo sie zostawia taniej niz 5 zl . Jakies 1/2 ceny.
Grzegorz_Sz / 188.121.15.* / 2015-02-08 18:48
A ja się pytam skąd Frasyniuk - zwykły kierowca który z powodu działalności w Solidarności u schyłku PRLu zarabiał marne grosze a przez dość długi czas w ogóle nie miał pracy dorobił się tak dużego majątku ?
Bo raczej z pensji zwykłego częściowo bezrobotnego kierowcy nie odłożył na zakup ciągników siodłowych potocznie zwanych TIRami ?
I proszę mi nie zarzucać że mu zazdroszczę. Po prostu mam poważne wątpliwości czy swojego majątku dorobił się uczciwą pracą
KIEROWCA / 84.10.186.* / 2015-02-08 18:42
P.FRASYNIUK'CO TO JEST SOLIDARNOŚĆ BO ZAPOMNIAŁEM NIECH DADZĄ ZAROBIĆ KIEROWCĄ TO NIE BĘDĄ KRADLI ,POLSCY KIEROWCY SĄ NA SZARYM KOŃCU W EUROPIE POD WZGLĘDEM ZAROBKÓW,A PODSTAWA OD NAJNIŻSZEJ KRAJOWEJ WSTYD RUMUNI CZESI SŁOWACY ZARABIAJĄ WIĘCEJ,BO PRACODAWCA U NAS W KRAJU SOBIE NAJPIERW WILLA ZE DWA MIETKI. OD 8 LAT JESTEM ZADRUDNIONY U ZAGRANICZNEGO PRACODAWCY NA NIEMIECKICH WARUNKACH ILE TAM ZARABIAM ZAINTRESOWANI WIEDZĄ .FRASYNIUK NIE ZABIERAJ WIĘCEJ GŁOSU BO SIĘ OŚMIESZASZ
andio / 83.26.105.* / 2015-02-08 19:38
te kierowca !!! po to mam firme zeby sobie kupic 5 mercow i 3 wille. to ja wymyslilem. ja prowadze. to moje !!! noe podoba sie to won !!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
pozniej / 5.104.251.* / 2015-02-08 20:20
Właśnie takiego wsioka trzeba kroić ile się da. Uwielbiam udupiać takich mądrali:))), myślą że są panami świata, a nie widzą jak wyparowuje kilka tysięcy miesięcznie bez wysiłku hehe. Czuje się przy tym jak Robin Hood:)
MarekP / 178.229.130.* / 2015-02-08 18:35
Pracownik nie jest winien swojemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską lecz zasłużonym wynagrodzeniem. -- Ludwig von Mises (1881-1973)
polokji / 46.149.223.* / 2015-02-08 18:26
Ty frasyniuk lepiej opisz jak pracodawcy oszukują pracowników złodziejski gnojku sam się dorobiłeś na przekrętach a innych będziesz nauczał faryzeuszu
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy