Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Frasyniuk: Bo zadecydują za ciebie idioci

Frasyniuk: Bo zadecydują za ciebie idioci

Money.pl / 2009-06-01 07:40
Komentarze do wiadomości: Frasyniuk: Bo zadecydują za ciebie idioci.
Wyświetlaj:
Europejska Świnia Ludowa - głosuj na nas! / 83.91.86.* / 2009-06-01 12:28
Jak tam idzie kampania Danucie H. z Peło?

...
Z ciekawości wszedłem również na internetowe strony polskiej eurokomisarki ds. polityki regionalnej - tu oczywiście ani słowa zarówno o niechlubnej, PZPR-owskiej przeszłości p. Danuty, jak i jeszcze bardziej kompromitującej, ubeckiej przeszłości jej dziadka i ojca. Zajrzałem również do Wikipedii. I tu coś mnie tknęło. Przypomniałem sobie, że w biogramie pod hasłem "Danuta Hübner" jeszcze niedawno można było przeczytać, że jest córką Ryszarda Młynarskiego. Tu był odnośnik do biogramu ojca, w którym zawarto podstawowe informacje o jego ubeckiej działalności. Teraz, o dziwo - Młynarskiego nie było już ani w życiorysie Danuty Hübner, ani oddzielnego hasła na jego temat. Cały Ryszard Młynarski po prostu z Wikipedii wyparował. Cóż się stało? - pomyślałem. Coś, co przez dwa i pół roku "wisiało" na stronie i widać nikomu nie przeszkadzało, no bo to przecież prawda historyczna - teraz nagle zniknęło. Szukając odpowiedzi, uświadomiłem sobie, że przecież za dwa tygodnie eurowybory, a Danuta Hübner startuje - po politycznej wolcie i porzuceniu postkomunistów - jako "jedynka" PO z Warszawy. Platforma popierająca czerwone rodziny. Nie może być!
...

pełny tekst tu:
http://www.asme.pl/124345833721759.shtml

A więc ORMO-wcy pracują pełną parą. Widać to też na Money.pl gdzie niewygodne komentarze są usuwane.

Może pani Danuta H. i jej rodzina korzystają z usług tej firmy (bardzo interesujące!):
http://www.wersja-doradztwo.pl
http://brat-olin.salon24.pl/42597,warsztaty-dla-tw
Dodo111 / 83.17.113.* / 2009-06-01 12:00
pasożytniczy marnotrwaca pieniędzy. Niech szuje i idoci zsiadają w tym parlamencie, i niech się wybierają.
Po co komuś "parklament" któy kosztuje kilka mld zł na rok, ma 3 siedziby, i nie ma prawie żadnych uprawnień?
"Parlament" ten służy tylko do marnotrawienia pieniędzy.
Precz z szujami z p"parlamentu" UE!
JAW / 87.206.57.* / 2009-06-01 11:55
Nawet jak pójdę i zagłosuję, to i tak decyodwać będą za mnie idioci. Wśród kandydatów innych bowiem nie widzę. Wolę mieć czyste sumienie i móc powiedzieć, że ja do tego ręki nie przyłożyłem. Przynajmniej nie będę musiał sobie codziennie przy goleniu pluć w twarz przed lustrem
wektor / 2009-06-01 11:49 / portfel / Bywalec forum
To może musimy poczekać na zmianę pokoleniową?

Na zmianę musimy czekać na pewno. Muszą minąć trzy pokolenia, żeby ludzie stali się wolni. O ile nie zepsujemy następnych pokoleń.

Władziu! masz całkowitą jak zresztą zawsze rację, tylko mordo ty moja powiedz jak można to sprawdzić że za trzy pokolenia będziemy wolni.Bo ja osobiście wolałbym być wolny za dwa pokolenia, czy można by to w Europarlamencie jakoś załatwić ? bardzo Władek byłbym Ci za to wdzięczny.!....................................................................?
prof.dr. / 83.20.26.* / 2009-06-01 11:44
Nie pójdę na wybory,bo wykształcenie otrzymałem na politechnice,a nie jak większość wyborców popisu na GW i itp.
Punch / 77.253.90.* / 2009-06-01 11:06
Bez względu co Pan ględzi to i tak wygrają POsrańcy jedna z najbardziej antypolskich organizacji powojennych, której blizej do jej nazistowskich panów niż do kraju który reprezentują. Na marginesie, szykują właśnie podatek od starych samochodów niszczący całą infrastrukturę dającą chleb ludziom a ustanawiający obciążenia podatkowe NIE OD STANU TECHNICZNEGO POJAZDU ale od daty jego produkcji no i herr tuske ma dla Polacken przygotowany kataster, no bo kto to widział żeby Polacken w generalnej guberni mieli jakieś nieruchomości.
chichot histerii / 217.113.238.* / 2009-06-01 10:51
demokracja została wprowadzona ,po to aby uzyskać egoistyczne korzyści ,poprzez stworzenie liczebnej przewagi idiotów nad rozumnymi.
Floyd / 2009-06-01 23:38 / Tysiącznik na forum
Nad rozumnymi???????
Jeśli przez rozumnych masz ma uwadze tę mniejszość która jak wiadomo właśnie z historii, przywalała kiedyś większości i czyniła z nich niewolników, to gratuluję panie hrabio mądrości.
Cspostrzegawczy / 2009-06-01 10:47 / Tysiącznik na forum
Jeśli osoby nie interesują się polityką, a szczególnie młodzi, którzy nie mają doświadczenia w propagandzie PRL i dają się łatwo nabierać na cienkie chwyty nie powinni głosować.

Owczy pęd nie jest dobry, głosowanie aby zagłosowac nie ma sensu. Ważne jest wybór, po analizie - szczególnie osobistych doświadczeń, a nie wyemaginowanego wirtualnego świata wytworzonego przez propagandę.

Taki owczy pęd pozwolił wybrać PO i mamy tego skutki - dziura budżetowa szacowana na 80 mld.
Antyfaryzeusz / 89.171.115.* / 2009-06-01 11:12

Taki owczy pęd pozwolił wybrać PO i mamy tego skutki

Przecież Frasyniukowi o to chodzi. Żeby głupki zagłosowali na ładnie gadających oszustów: PO i LiD.
poloczek / 83.24.56.* / 2009-06-01 10:39
KIEDYŚ JUŻ RAZ MNIE OSZUKALI Z TYMI WYBORAMI !!!

A teraz to Ja jestem GÓRĄ bo na te wybory nie mam zamiaru iść i nie pójdę.

Czasem jest tak, że nie trzeba robić z "gęby - dupy", a dziś to Ja mam to w tym drugim.

Z Poważaniem dla tych którzy popierają.
tony2 / 213.158.196.* / 2009-06-06 10:57
Panie Frasyniuk, tu idiota,
Ile razy można się przefarbowywać i zmieniać, żeby nic się nie zmieniło. UD-cja wychodzi świetnie tylko w preparowanych przez siebie sondażach - czy nie warto wreszcie spasować? I tak nikt was nie poprze!
JX / 91.193.160.* / 2009-06-01 10:24
No, tu Frasyniuk przesadził twierdząc, że do głosowania wybierają się idioci, a mądrych trzeba dopiero mobilizować!
Oto, co pisze na jego temat red. Michalkiewicz:
"Nawiasem mówiąc, w warunkach transformacji ustrojowej linia podziału między „naszymi” i „waszymi” szybko się zacierała, dzięki czemu Władysławowi Frasyniukowi w styczniu 1993 roku pomocną dłoń podał Zygmunt Solorz, co było gestem podobnym do tego, jaki Władysław Frasyniuk wykonał wcześniej pod adresem byłego funkcjonariusza SB Zdzisława Kmetki – w tym czasie na wrocławskim rynku transportowym potentata, co to za jednym zamachem kupował 200 samochodów za 200 mln marek. Co prawda zarzucano mu potem, że nie pospłacał kredytów, ale pod rządami „Hani naszej kochanej” kraj był jak Dziki Zachód, a poza tym - co to ma do rzeczy, skoro Kmetce znakomitą recenzję, jako biznesmenowi wystawił sam Władysław Frasyniuk? Toteż w październiku 1993 r. Polsat dostaje koncesję na telewizję satelitarną, a zaraz potem – założona przez Władysława Frasyniuka firma „Fracht” kupuje od Zygmunta Solorza kolejne ciężarówki. Tak wyekwipowana flota kamionów kooperuje z Fabryką Mebli „Forte”, której wyroby reklamował w swoim czasie sam prezydent Aleksander Kwaśniewski, bo okazało się, że gdańską filią tej firmy kieruje szwagier pani prezydentowej, pan Godlewski".
http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=714
MN4 / 217.96.42.* / 2009-06-01 14:45
Kto to jest ten Michalkiewicz? Czy on nie nazywał się Azja Tuchajbejowicz? I jak to jest, że skończył studia, a miał tylko egzamin na prawo jazdy. Do tego w tramwaju spotkał no sami wiecie kogo. Disneyland zapłacił mu milion za wzór do scenariusza Foresta Gampa.
gaalar / 212.76.37.* / 2009-06-05 22:36
Jezeli potrafisz robic to co "ten" Michalkiewicz , to probuj bo rzygac na innych to juz potrafisz to takie proste co?
JX / 91.193.160.* / 2009-06-01 10:35
I jeszcze jedno. Czy to prawda, że Frasyniuk wcześniej nazywał się Rotenschwanz, jak podaje polonica.net?
Co chciał ukryć i czego się wstydził?
chłop jag / 84.234.10.* / 2009-06-01 09:42
Dwie prawdy, które demaskują eskimoso-bolszewicką "demokrację" i to nie tylko w budowanym obecnie, totalitarnym eurokołchozie!!!
1. Gdyby wybory miałyby coś zmienić, dawno by ich zakazano!!!
2. Nie ważne kto głosuje, ważne kto głosy liczy - Józio Stalin!!!
Pięć lat temu, referendum w sprawie akcesji Polski do UE, zostało sfałszowane! Dlaczego?
Wcześniej i tera też, każde wybory posiadały i posiadają taką oto prawidłowość, przeważająca większość głosujących głosuje do godz 18-nastej!!! A co było pięć lat temu? W drugim dniu głosowania, nagle po godz. 18-nastej zagłosowała większość głosujących!!! Ordynarny przekręt jak wcześniej, 3 X TAK!!!
Wniosek, idąc do głosowania, oprócz tego, że robimy z siebie wiejskiego głupka wierzącego w cuda, legitymizujemy brukselską i rodzimą eskimoso-bolszewię, która to bolszewia z Europy czyni nam obóz koncentracyjny bez kolczastego drutu bo ów drut na tym etapie nie jest potrzebny!!!
esu / 78.8.152.* / 2009-06-02 10:36
Wybory w 2004 nie były sfałszowane. Przy takiej propagandzie i braku dostępu do internetu jak wtedy społeczeństwo nie mogło zagłosować inaczej bo nie miało żadnej rzetelnej wiedzy na temat unii. W TV trombiono tylko o superlatywach. Te 25% co zagłosowało przeciw zrobiło to widząć jak młodzieżówka PO upodabnia się do SS maszerując przez Wrocław i krzycząc na całą japę "Unia TAk, Unia TAK, Unia TAK ...". Coś im zaczęło śmierdzieć brakiem argumentów i jakimś strasznym interesem lansowanym przez tych ludzi i głosowali przeciw. Co do głosowań po 18 - ja mieszkam naprzeciw lokalu wyborczego i tłumy pojawiały się kiedy na ulicach robiło się już ciemno. Przez większość dnia ruch byl mizerny. Ludzie widząc w TV słupki poparcia dla jednych lub drugich partii prawdopodobnie chcieli pójść na ostatnią chwilę, żeby ich głos przechylil szalę na złość sondarzom (część ludzi pewnie wracała też z Wekkendu).
MN4 / 217.96.42.* / 2009-06-01 14:51
Brakuje mi Cspostrzegawczego, do pięt mu nie dorastasz, ale próbuj. Będę ci kibicował.
Czesław Franciszek / 192.229.17.* / 2009-06-01 10:26
A leki już dziś brałeś? ;-)
Obudź się. Jest rok 2009. A nie 1975.
Rozumiem, że zamierzasz iść głosować, by mieć wpływ na rzeczywistość?
Jeśli nie, to przestań opowiadać bzdury. I tak pozwolisz, by to inni zadecydowali za Ciebie.
Jeśli tak, to dobrze. Nawet bardzo 'egzotyczne' poglądy powinny mieć reprezentację. :-)
Pilsener / 2009-06-01 09:29 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
To zmieńcie system z komunistycznego z elementami demokracji i wolnego rynku na demokratyczny i kapitalistyczny, a nie zwalacie winę na media, układ czy pogodę. A idioci to akurat ludzie, którzy na wybory chodzą i marnują swój głos oraz czas. A niech decydują za mnie! Niech woły wybiorą za mnie nazwę rzeźni, gdzie partyjni towarzysze przerobią ich na bitki i zrazy - ja nie potrzebuję dokonywać w życiu takich wyborów. Niech decydują, czy połowa mojej pensji pójdzie na rolników, górników, hutników czy świątynie rozrzutności - mnie to wszystko g... obchodzi, mam głęboko jak nazywa się polityk, który mnie właśnie okrada - co mi z tego, że okrada mnie Kowalski czy Nowak? Czy poczuje się lepiej głosując na swojego kata?

No idź Pan Panie Frasyniuk i spytaj się rozsądnych ludzi, dlaczego nie chcą głosować na figurantów wyznaczonych przez partyjnych oprawców, którzy w dodatku ich ciągle oszukują, okłamują i okradają.

Chcecie prawdziwych wyborów, to stwórzcie prawdziwą demokrację.
poloczek / 83.24.56.* / 2009-06-01 09:58
Witam !
Dawno nie czytałem takiego tekstu, masz całkowitą rację,popieram to co napisałeś.

Ja też nie biorę udziału w tej farsie jak obecne wybory, daczego, ano --- wczoraj prostowanie bananów, dziś zakaz produkcji tradycyjnych żarówek, i co jeszcze wymyśli ta przechowalnia europejskich pajaców.
jazzy / 83.142.203.* / 2009-06-01 10:28
tez nie idę, w d.u.p.e. z nimi ...
durny moderator / 79.184.69.* / 2009-06-01 09:26
panowie kaczyńscy jeżdzą bardzo intensywnie po kraju
i mizdrzą sie do idiotów,potęgując strach i frustracje.
mikitychy1 / 83.12.199.* / 2009-06-01 09:21
raz oszukani wyborcy nie pójdą drugi raz głosować. Powód jest prosty, wszyscy politycy bez wyjątku po wyborach zmieniaja poglądy
Franio21 / 195.34.211.* / 2009-06-01 10:58
Masz absolutnie racje .Teraz polityk jest posłem na sejm,jutro europosłem a jak go nie wybiorą do europarlamentu,znowu bedzie posłem.Zyć nie umierać.Po prostu oszusci.
poloczek / 83.24.56.* / 2009-06-01 10:30
Dokładnie tak jak napisałęś !!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja też nie biorę udziału w tej farsie jak obecne wybory,
daczego, ano --- wczoraj prostowanie bananów, dziś zakaz
produkcji tradycyjnych żarówek, i co jeszcze wymyśli ta europejska przechowalnia pajaców.

(A jaką biorą kasę i z kim się dzielą to wiadomo nie od dziś.)
abrakadabra666 / 83.142.203.* / 2009-06-01 08:37
a poniżej ilu procent frekwencji "politycy" dojdą do wniosku że każdy z nich otrzymał czerwona kartkę ?

Najnowsze wpisy