Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Nowe rekordy WIG20 w zasięgu ręki

GPW: Nowe rekordy WIG20 w zasięgu ręki

Money.pl / 2011-04-29 08:22
Komentarze do wiadomości: GPW: Nowe rekordy WIG20 w zasięgu ręki.
Wyświetlaj:
Zapasy po pasy / 178.36.174.* / 2011-04-29 15:43
Ceny miedzi na giełdzie metali w Szanghaju spadają - podają maklerzy. Metal w dostawach na czerwiec zniżkował o 1,5 proc.do 69.000 juanów za tonę (10.616 USD).

Wyniki Orlenu oczyszczone o efekt drożejącej ropy są słabe. A będą jeszcze słabsze, bo jak widać po wszystkich danych kryzys nabiera tempa......
Cha cha howa / 178.36.174.* / 2011-04-29 15:39
Dolar traci coraz mocniej, co powodować musi wzrost rynkowych stóp procentowych, bo trwa wyprzedaż ich obligacji. Może to zaskoczyć Fed, który będzie musiał w panice reagować za późno.
Wczoraj bardzo nieudany przetarg obligacji 7.letnich. Niedługo zabraknie kupujących i dopiero się zacznie...
Cha cha how / 178.36.174.* / 2011-04-29 15:36
Słaby PKB Kanady, słabnie dolar kanadyjski. Canadian GDP (Feb) M/M -0.2% vs. Exp. 0.0% (Prev. 0.5%)
Cha cha how / 178.36.174.* / 2011-04-29 15:34
Zabiorą dotacje do korporacji naftowych...

A video of the question and answer was posted online in a blog run by the liberal-leaning Center for American Progress Action Fund.

A spokesman for Ryan was not immediately available for comment.

A statement from his office to the Politico news organization said the House of Representatives-passed budget resolution "clearly states that as part of an overall corporate tax reform, tax loopholes and deductions for all corporations should be scaled back or eliminated entirely. That obviously includes oil companies."

On Monday, House Speaker John Boehner said Congress should "take a look" at the multibillion-dollar subsidies to oil companies.

"It's certainly something we should be looking at," Boehner said in an ABC News interview. "We're in a time when the federal government's short on revenues. They ought to be paying their fair share."

U.S. President Barack Obama sent a letter to congressional leaders on Tuesday urging them to follow up on his repeated calls to scrap $4 billion in subsidies to the oil and gas industry.

Republicans long have argued that killing the tax breaks ultimately would increase, not lower, retail gasoline prices.

The Energy Department said on Monday retail gasoline prices increased for the fifth week in a row with the national price for regular unleaded gasoline at $3.88 a gallon.
Cha cha how / 178.36.174.* / 2011-04-29 15:33
http://www.foreignpolicy.com/articles/2011/04/27/how_goldman_sachs_created_the_food_crisis
kri / 95.49.173.* / 2011-04-29 15:08

Tym samym z handlu może być wyłączona duża część inwestorów zagranicznych odpowiadających za obroty na polskiej giełdzie.


Pozdrawiam leszczy i kibiców.

Chyba z nudów przypomniało mi się, że dwa dni temu ktoś zapytał na forum kiedy Skotan wzrośnie. Jest w trendzie spadkowym. Ale ukształtował się łagodny dołek z gruntu. Jako wytrawny leszcz stwierdziłem, że jeśli dzisiaj wzrośnie to ma szansę na wyjście z trendu spadkowego. Wprawdzie wzrost dzisiejszy został zrobiony na fix, na otwarciu, ale dla zmniejszenia minimalizacji strat i nie chcąc wytrącić spółki z równowagi postawiłem ofertę 5k w dołku. I Gruby o wartości 50k i dobrym przeglądem programowym zanurkował dzidą głęboko pod dołek, następnie podczas mojej nieobecności podkupił i wrócił aby znowu zanurkować jeszcze głębiej ale tym razem w ciągu trzech godzin. Spółka ma niewielka płynność, a mimo tego Gruby i -ska dokonał w tym czasie obrotu o wartości 500k. Ja zaś straciłem 100 , gdyż zwątpiłem w Skotan na dobre, a płynność też się liczy. Jest to moje już drugie doświadczenie w podobnej sytuacji na tego typu spółkach na polskiej GPW. (: ))
© / 178.73.63.* / 2011-04-29 14:11
jeszcze nie teraz
1 2 3 4
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy