Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Herbata z marihuaną w polskich sklepach

Herbata z marihuaną w polskich sklepach

Money.pl / 2007-08-06 14:46
Komentarze do wiadomości: Herbata z marihuaną w polskich sklepach.
Wyświetlaj:
kadaverus / 77.255.181.* / 2011-02-10 14:02
Pan redaktor i Pan Dr Jacek Postupolski z PZH, najwyrazniej są niezorientowani z tematem Marihuany. Takie herezje i bzdury jakie pojawiły się w tej notce na szczęście coraz rzadziej się pojawiają na różnych portalach. Wstyd mi za Was rodacy, wspieracie polska głupia propagandę. Wstyd!
ziomus / 83.25.46.* / 2011-01-07 16:51
hehe ciekawe czy autorzy zdaja sobie sprawe ze ICH ORGANIZMY produkuja dziennie wiecej ENDOKANNABINOIDOW niz zawiera ZABOJCZEGO THC 10000 puszek tego napoju

kochamy polska PROPAGANDE a w szczegolnosci monar i pana ADAMA NYKA! ("...DXM dziala mocniej i uzaleznia bardziej od heroiny...") - tak trzymac!
Gibon / 2010-11-29 21:05
Pale od 5 lat w tym ostanie dwa i pół roku dzień w dzień...
Przez jakieś bliskie 2miesiące zapaliłem tylko raz..
Teraz powiem o co mi chodzi: MJ uzależnia psychicznie ale bardzo słabo i kto pali ten wie, problemy z pamięcią- kto nie używa mózgu to później takie problemy ma hehe. Co do depresji to powiem tak: jeśli ktoś ma problemy i ciągle o nich myśli, jest zatopiony w własnych myślach z problemem to jest taka możliwość; wiem bo sam miałem kilka takich stanów ale to wystarczy się ogarnąć- przestać wtapiać się w utrapienie, dążyć do nowych celów w życiu które przynoszą szczęście... Również co do schizofrenii- człowiek mający już jakieś jej objawy i nie potrafiący się ogarnąć jak na człowieka przystało będzie pogłębiał się w tą chorobę. Gdy np jest "temat" ogarnia tzw małpa to się po prostu spotyka z kumplami i pogawędki, (u nas jakieś rymowanie coś;p) i czas miło mija, bez stresu, żadnych spinek ani nic... Gdy jednak nie ma tematu to małpa może być ale po prostu nie ma nie pale i tyle.. Tyle czasu pale i robiąc dość długa przerwę stwierdzam że nie ciągnie mnie w ogóle... Pale z tego względu żeby uprzyjemnić sobie czas tak jak większość ludzi robi to papierosem czy tym alkoholem całym... Kto palił to będzie palił i choćbym chciał legalizacji to obawiam się że ona w POLSCE w kraj w którym się wychowałem i który kocham nigdy nie będzie to możliwe bo na temat konopi wypowiadają się ludzie którzy nigdy nie spróbowali i myślą że to największe ścierwo jakie nasz matka ziemia mogła wypuścić z korzeniami.. Chciałbym żeby np każdy z ludzi żyjących w naszym kraju ściągnął chociaż te skromne 3buszki- jestem ciekaw jakie później byłyby opinie na temat MJ.. Pozdrawiam palących jak i tych którzy robią wielce afery przez głupią herbatkę xD aha.. Mam 18 lat, uczę się i pracuje... Peace
Gibon / 2010-11-29 21:06
chciałem napisać że należy dązyć do nowych celów w życiu dających szczęście;)
karybut / 178.73.49.* / 2010-11-24 09:00
UE dopuściła, Polska musi akceptować, pani Katarzyna Ogórek wie lepiej, że to ZŁO!
Że to należy zabić OGNIEM

no ale przypuszczam, że pojęcie mikrogramów jest jej obce, inaczej wiedziałaby, że więcej zażywa przechodząc koło ławki, na której ktoś 5 minut temu skończył palić...
Pepskee / 78.30.92.* / 2010-11-23 10:08
Nie obrażajmy autorki tego tekstu. To po pierwsze. Po drugie niech autorka tego tekstu poczyta trochę więcej a dowie się, że np. w Holandii gdzie marihuana jest legalna już ok 30 lat, (jak nie więcej) procent ludzi używających marihuanę jest najmniejszy w Europie. Po trzecie, cały "przypadek przerwania regularnego spożywania" pasuje dla mnie bardziej to alkoholu niż marihuany. Po czwarte, zyski z legalizacji takiej jak w Holandii to ok. 8-10 miliardów rocznie, a za takie pieniądze można rozbudowywać infrastrukturę w Polsce. Osobiście uważam, że marihuana ma więcej "za" niż "przeciw".
kaczy 5 / 89.77.240.* / 2010-11-18 11:13
ty idioto a jak daje sie spoleczne przyzwolenie na alkochol i nikotyne to jest dobrze ta?
fdsfsd / 80.51.159.* / 2010-11-16 13:55
Jeszcze nie słyszałem takich bzdur na temat marihuany... Że marihuana uzależnia. Ach te dziennikarze niech sie stukną w głowe!
exp3 / 194.181.194.* / 2010-11-16 09:45
Kanabinol nie rozpuszcza sie w wodzie tylko w tłuszczach....zawartosc tluszczów w takim napoju jest pewnie niezwykle nikła...to jakby badać ilość kokainy we współczesnej Coca Coli....
exp3 / 194.181.194.* / 2010-11-16 09:48
Ewentualnie w niektorych alkoholach...
Postrach babilonu / 81.190.226.* / 2010-11-15 20:32
jak się kolejny raz okazuje osoby które na dany temat wiedzą najmniej mają najwięcej do powiedzenia, Chętnie poznałbym źródło, z którego pochodzą te wyssane z palca brednie na temat THC. A pod tym artykułem wstyd by mi się było podpisać na miejscu autorki.
Zbynek5g / 194.187.72.* / 2010-11-15 19:14
Kto palił MJ przez dłuższy czas regularnie (dzień w dzień po kilka razy prze np rok ) ten wie że jest syndrom odstawienia tzn:
-problemy ze snem przez pierwsze trzy dni abstynencji ( budzisz sie po kilka razy w ciągu nocy )
- zwiększone pocenie także w nocy przez pierwsze trzy dni ( organizm się oczyszcza )
-dużo łatwiej wpadasz w złość tez przez pierwsze trzy dni
Po tych 3 dniach wszystko wraca do normy jakbyś nigdy nie palił
Marichuana faktycznie uzależnia psychicznie ale bardzo słabo , znacznie mniej niż kawa czy fajki kto twierdzi inaczej jest po prostu zakłamany albo nigdy nie jarał w dłuższym ciągu
Co do tych 40% co to za imbecyl to pisał na dzień dzisiejszy najmocniejsze odmiany maja pomiędzy 22 - 23% zawartości THC
Krisone / 91.215.32.* / 2011-04-03 17:32
nie wiem czy to są Twoje doświadczenia, ale jestem w szoku, bo dokładnie to samo było u mnie. Paliłem przez 15 lat dzień w dzień co prawda tylko wieczorkami po robocie, ale 2 tygodnie temu miałem pecha i złapali mnie panowie niebiescy. Odstawiłem zielone(mam nadzieje, że tylko do sprawy) i miałem dokładnie to samo 3 dni pocenia się słaby sen nerwówka no i teraz została mi sama chcica na jaranie poza tym jak gdyby nigdy nic . Acha zacząłem piwkować i z tego żona już nie jest zadowolona.
jeszcze raz - strzel se w pysk / 92.41.112.* / 2010-11-21 14:28
wez sobie gosciu sam liscia strzel...
wielki znawca, a pewnie jazz to widzisz tylko przez neta
3 dni...ja pi er do le
SPor / 78.131.219.* / 2010-11-15 16:37
Katarzyno Ogórek - nie masz pojęcia o narkotykach więc nie bierz się za takie informacje.
Chociaż wikipedie mogła byś przejrzeć.
Marihuana nie uzależnia silnie psychicznie. Jest to słabo uzależniająca substancja.
Niech Pani jeszcze napisze żę LSD to ciężki narkotyk to będę mógł od razu spisać ten portal na straty.
Ps. po marihuanie nie ma zespołu abstynencyjnego.
wowonny / 95.49.182.* / 2010-11-15 15:53
Ciemnogród...
DeX / 83.27.66.* / 2010-11-15 14:55
Pozwolicie, że przytoczę wiarygodne badania naukowe:
Miara mocy uzależniającej w/g instytutu Cato:
Nikotyna 100
Palona amfetamina 99
Crack 98
Wstrzykiwana amfetamina 93
Diazepam 85
Alkohol 81
Heroina 80
Wciągana amfetamina 78
Kokaina 72
Kofeina 68
Marihuana 21
MDMA 20
Grzyby psychotropowe 18
LSD 18
Meskalina 18

Skoro nawet kofeina jest znacznie silniej uzależniająca od Marihuany to albo zdelegalizujmy alkohol, tytoń i kawę albo zalegalizujmy lekkie używki.
Beliar / 83.27.66.* / 2010-11-15 14:40
Faktycznie, artykuł nie poparty żadnymi wiarygdnymi badaniami. Wystarczy sięgnąć do raportu WHO, by stwierdzić, że pisała go osoba zupełnie niekompetentna (zresztą kilku polityków w ostatnim czasie dało podobny popis swojej wiedzy). Żałosne
A co do C ICE to zwykła herbatka mrożona, jak dla mnie bardzo dobra w smaku i nie ma żadnego działania psychoaktywnego, nawet po wypiciu kilku puszek.
s@c4o / 83.17.238.* / 2010-11-15 12:55
od kiedy THC uzależnia, co to za dziennikarka... To że jest substancją zakazaną nie znaczy że uzależnia. Nie wystarczy pisać by pisać, trzeba najpierw trochę poczytać by być rzetelnym dziennikarzem!!!

Najnowsze wpisy