Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Komentarz po sesji 16.11.2006

Komentarz po sesji 16.11.2006

strokuś / 2006-11-16 22:37
wydaje mi się, że nasdaq zmierza do 2470-2480 i do tego czasu nic się u nas zasadniczo nie zmieni
sądzę, że dopiero spadki w Stanach (których oczekuję w przeciągu 2-4 tygodni) mogą coś zmienić
na początku pewnie spowodują lekkie spadki u nas, ale powinno to jednak oczyścić atmosferę i pozwolić na nieco mocniejszy ruch w górę na W20
Wyświetlaj:
valjean / 2006-11-17 00:15 / Galernik
dzisiejsza ropa i miedź może jutro wstrząsnąć giełdą. na pocieszenie mamy USA ale na ile to wystarczy zobaczymy. do tej pory fundusze bały się stawiać dużo na S bo klimat nie pozwalał (zasłyszane u źródła) ale kghm ma dużą wagę i tu jest zagadka. rytm na gpw wyznaczają kontrakty (nawet jeśli ktoś się łudzi że to pochodna) i kluczowe będzie co zobaczą na wykresach. wczoraj to była chorągiewka (a mógł być trójkąt ale widocznie nie pasował) na godzinowych i pretekst wystarczył. teraz na dziennych tworzy się RGR (jak ktoś chce zobaczy tam gwiazdozbiór kasjopeii byle mu pasował jako wytłumaczenie) z zasięgiem właśnie 3-4 tygodnie. jeśli zbiegnie się to z przeceną w stanach będzie masakra. jeśli stany dalej będą w górę wszystko do kosza. (chyba że zjazd zacznie się jutro to napiszą że był podwójny szczyt jak na dłoni a jak ktoś nie widział to sam sobie winien). osobiście liczę na te trzy tygodnie bo się zapakowałem po uszy a nie lubię tracić nawet złotówki

p.s.
nie wiem czy ktoś jeszcze przeczyta ale co tam ;))
samuraj jack / 2006-11-17 09:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
przeczytałem:)
i nie żałuję:)
valjean / 2006-11-17 00:17 / Galernik
napisałem tutaj bo forum podstawowe wrażliwe jakieś i iskra popłoch wywoła (o złośliwych komentarzach nie wspomnę)
Morfeusz / 2006-11-17 22:05 / Tysiącznik na forum
Zbliżają się święta ludzie zaczną się więcej ruszać i zapotrzebowanie na ropę wzrośnie,
zapasy się skurczą - cena pójdzie w górę, tylko nie znajduję takiego wytłumaczenia dla miedzi.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy